Jump to content

Деян Ловрен (Лион)

Guest Simply Red

Recommended Posts

Ловрене, спри се бе! Единствената корона дето има, е тая картонената от Бъргър Кинг.

Мисля,че визира отбора като цяло,а не само себе си

пп.Ехе Дачка,кога удари 10000 мнения бе.До оня ден къв фърфалак беше,само с 4000 :)

Представете си какви ще са постовете, ако спечелим ПЛ с относителна преднина, а пък ако добавим и ШЛ, не ми се мисли какъв ще е спамът... все пак си го пожелавам, няма да се оплаквам тогава :)

Мисля,че визира отбора като цяло,а не само себе си

пп.Ехе Дачка,кога удари 10000 мнения бе.До оня ден къв фърфалак беше,само с 4000 :)

Няма какво да визира баш Ловрен. Да си визира тренировките и да се опита да стане поне що-годе равностойна смяна на Джо Гомез.

П.П. Викаш от малък ме познаваш, от както бях на 4к коментара :sarcastic:

Тия сухожилия минават много трудно, после даже остава хронично там...При това положение Фабиньо ще е партньор на Ван Дайк докато не де възстснови Гомез, но ми се струва, че трябва да се реагира на пазара..Срещу Байерн да не забравяме в първия мач е наказан Ван Дайк, с Фабиньо и Вайндалуч централни ли ще се оправяме..

Ловрен се очаква в края на януари, в краен случай началото на февруари да се оправи.

Значи горе-долу месец няма да може да разчитаме на Ловрен.Не е малко, ама според Клоп Матип и Гомез ще се завърнат след мача с Брайтън.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Защитникът на Ливърпул Деян Ловрен разказа какво са си обещали със съотборниците в случай на спечелване на тазгодишното издание на Шампионска лига. "Разбрахме се с останалите футболисти от отбора, че ще си острижем косите или ще станем блондини, ако спечелим Шампионска лига. Единственият, който се съпротиви на това бе Върджил ван Дайк", заяви Ловрен.

Източник: https://ftv.bg/novin...iga/143728.html

• 2 months later...

Защитникът на Ливърпул Деян Ловрен разказа какво са си обещали със съотборниците в случай на спечелване на тазгодишното издание на Шампионска лига. "Разбрахме се с останалите футболисти от отбора, че ще си острижем косите или ще станем блондини, ако спечелим Шампионска лига. Единственият, който се съпротиви на това бе Върджил ван Дайк", заяви Ловрен.

Източник: https://ftv.bg/novin...iga/143728.html

60922599_2124515267841454_1862316918077613761_n.jpg?_nc_ht=scontent-lhr3-1.cdninstagram.com

• 3 weeks later...

Оняден слушах по новините, че Милан можело да получат забрана за участия в ЛЕ, демек няма да играят никъде в Европа. Та надали Деянката ще е навит да ходи там.

• 3 months later...
  • Simply Red changed the title to Деян Ловрен (Лион)