Jump to content

Дивок Ориги (Нотингам Форест)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Ето какво прави Ориги през свободното си време.:sarcastic:Що не каза за тия ботушки. Тук в България имаме всякакви модели такива гуменяци. 🤮

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Би я точно, където се спасяват най-лесно - на точната височина, че да се удари в тялото на вратаря, дори да не се е разпънал. Спаси го само това, че Кепа се метна на другата страна. ВВД, Трент и Салах я биха яката, просто като пример. 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Dacheff said:

Слабичка дузпа като изпълнение, добре че Кепа не уцели ъгъла. 

Според мен Кепа се хвърля доста рано, Ориги вижда това и просто насочва топката спокойно на друга страна

Link to comment
Сподели другаде

11 hours ago, Bellamy said:

Според мен Кепа се хвърля доста рано, Ориги вижда това и просто насочва топката спокойно на друга страна

Това би означавало Ориги да е някакъв свръхчовек с бързина на мисълта непозната за хората. Виж горе на гифчето, което е и на забавен кадър реално - в кой момент Кепа тръгва с тяло към ъгъла. В този момент главата на Ориги е забита надолу, гледайки топката, а кракът му вече почти я е изритал. Ако за тази милисекунда е успял да погледне с наведена глава, да осмисли накъде тръгва Кепа да вземе решение и да я насочи в другия ъгъл - ще е бог 😄

Идеята ми не е да храня Дивачето, просто казвам, че това и на Конате бяха от най-слабите дузпи. Но те и не са дузпаджии, де. 

Link to comment
Сподели другаде

За мен Кепа си се мята навреме. То ако се забавиш още малко и няма да има файда да се метнеш. Все тая, де, просто ако Кепа я беше спасил, щеше да се говори за "слабото изпълнение на Ориги", 100%.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Ще ми липсва ,а и има повече футбол в него от други наши резерви в нападение в момента.Пожелавам му успех и знам, че вината не е негова.Много мисли за отбора и игра за него ,а не за себе си и това го подлъга.Трябваше да намери баланса.Други от сегашния състав са CR7 версия две и заблудиха много хора ,че могат да играят.Дано му потръгне в Италия.Желая му го.Няма да забравя двата гола срещу Барса и този с Евертън 96-та Мин.

Link to comment
Сподели другаде

Голям нападател е, но явно не пасва на Клоп. Въпреки присъствието на Салах, Мане, Жота и т.н. ако имаме един последен шанс за гол, едно голово положение, от което да зависи дори живота ми, бих се доверил най-много на Ориги да го вкара.

Желая успех, много се радвам, че точно Милан ще го вземе.

Link to comment
Сподели другаде

Голът в последната минута срещу Нюкасъл три дни преди ревашна с Барселона за мен също бе много значим. Най-вече защото го гледах с фен на Барса, който, като се израдвах бурно, ми каза "Ха, ко се радваш - нито шампиони ще станете, нито нас ще обърнете"

Според мен този гол вдъхна голяма част от увереността за знаменития обрат. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

И аз това се чудя..кой ще влиза другия сезон в такива закучени мачове срещу невертън. Или може би Клопо вече ги е отписал карамелите от Висшата лига 😄

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Дивок Ориги (Нотингам Форест)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...