Jump to content

Дивок Ориги (Нотингам Форест)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Дачеф,що си мислиш,че футболистите се отличават с особен интелект? :ppp6:

Нали ги виждаш нашите в бг,това ,че играят в Ливърпул и взимат по един вагон кинти не ги прави интелигентни.

Верно има и такива,но общата маса е подобна.

Нали видя клипа с отбора и репликите от филми,сам коментира капацитета на Флано и капитана,Милнър и той е в това число. :60:Естествено има изключения,ама ко от туй.представяш ли си Бало какви ли торти си е правил? :ppp6:

Link to comment
Сподели другаде

Пламене , ти да не мислиш , че тая торта Ориги , я е правил ? :D

Ако той я е правил,евала,ама нали се сещаш,че или той или някой покрай него я е избирал,те за тва ми е мисълта.

За избора на естетиката......абе разбираш ме,сигурен съм за разлика от други. :nyam2:

Link to comment
Сподели другаде

Е това дали си умен или не няма нищо общо с това да се избере някаква по-яка торта според мен. Тая изглежда така, все едно съм имал 1 кило ягоди излишно в хладилника и съм я направил за 15 мин. На Джан му бяха поръчали доста яка торта. В крайна сметка отиваш и поръчваш. Ма тяхна работа, де.

Link to comment
Сподели другаде

Симон Миньоле е написал, че контузията на Дивок не е чак толкова сериозна. Аз като видях влизането направо настръхнах. На мен преди 6 години по абсолютно същия начин ми скъсаха връзки и едвам се възстанових след 2 години (но и с лекарски грешки де). Някой има ли повече информация точно за какво става въпрос с контузията на Ориги?

 

Жалко ще е да отсъства колкото и да е време, защото тамън навлезе във форма и представянето му е супер, гарнирано с голове. А и предвид предстоящите важни мачове които имаме. И не на последно място, момчето е един от "виновниците" да сме на 1/2 финал в Лига Европа, тъпо ще е да не може да вземе участие в оставащите мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Къде го е написал това Миньоле? В туитъра си пише "надявам се контузията на Ориги да не е много лоша".

 

You'll Never Walk Alone

 

Да, аз съм пропуснал едната част от коментара му. С точност пише:

 

Derby day victory! Great performance by everyone. Hopefully Divock Origi his injury is not too bad. #‎YNWA

 

Ох, дано, дано да е добре.. :(

Link to comment
Сподели другаде

Баси колко време отнема да се направи един ЯМР... аз да бях дося да са ми направили... нали уж имат лекари...болници кво е тва нещо

 

Отнема повече време, защото както казах снощи има скъсване, следователно оток и синини, следователно при наличието на тези неща няма как да се направи резонанс, защото е неефективен. Утре, другиден като изчезне отока и се разсее синината ще го снимат и ще го пратят ваканция. Не се надявайте за Ориги тоя сезон.

Link to comment
Сподели другаде

 

Напуснал е болницата с патериците и ботуша, чакаме съвсем скоро резултати, или най-късно утре до обяд. Прогнозите са за разкъсване на връзка в глезена, но поне не било цялостно скъсване, което щеше да означава аут до Октомври.

 

 

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/divock-origi-injury-update-liverpool-11222830

 

Очаквано.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Дивок Ориги (Нотингам Форест)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...