Jump to content

Дивок Ориги (Нотингам Форест)


Гост Simply Red

Препоръчан пост

Как октомври е луд?

Хора-мора, да не си се подкарал от рано и не четеш? Прогнозите са за частично разкъсване във връзката, както и очаквах и се надявах, не е напълно скъсване, което ако беше се случило (за което си имаше предпоставка), щеше да означава аут поне до края на Октомври, а в сегашната ситуация ще е макс до края на сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Задължително да го накажат поне за 8 мача тоя педал...не стига че не отиде да го види как е и да се извини ми се кефи след това....тъкмо влезна във форма момчето сега нито полуфинали нито финали може и европейско да не види

Link to comment
Сподели другаде

да,както и очаквах,сезона за Дивачето приключи и все пак ,"малкият дявол",щото по време на мача,като видях този Мори(гръм да го удари)как му настъпи глезена ,директно с бутоните и какъв откат даде,а след това и физиономията ,с изписаната огромно болка,когато го изнасяха с носилката,помислих ,че става въпрос или за счупване или за тежко разкъсване на връзките в глезена,което си отива на 5-6 месеца възстановяване!Това ,което е получил ,ми се е случвало и точно както горе си пише ,4-6 седмици възстановяване,но след това,нали знаете ,че си остава и посттравматичен синдром и спокойно си пропуска и ЕП или най-малкото няма да е първи избор !Жалко за Дивачето,можеше и на европейското да блесне :mad:

Link to comment
Сподели другаде

Ще има втори скенер днес, но всичко е ясно и сте го казали по-горе. Жалко за Ориги, който беше влезнал във върхова форма в точния момент за сезона и преди Еврото.

Link to comment
Сподели другаде

Дано не го форсират за Европейското, че да стане по-лошо. Дано го оставят извън състава. Нека си се възстанови, да си почне по естествен начин тренировки и всичко да бъде наред. Бързо оправяне. Загубата му е огромна за нас в момента, а сега навлизаме в решителния етап от сезона. Дано Данката се опази здрав, че ако трябва да чакаме на Бентека да вкарва, не ми се мисли.

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool boss Jurgen Klopp says Divock Origi could play again this season despite suffering a "serious injury" against Everton.

 

"We'll try everything," said Klopp.

 

"The season is not over," added Klopp. "We are all different. We don't have to make any general comments. We only have to work with him and see what happens.

 

"Why should we say the season is over now when it is still a few games away?"

Link to comment
Сподели другаде

Като се сетя в началото колко зле започна при нас...

Беше много зле спортно технически и се чудех с това ли ниво ще покорява Най-ВИСШАТА ЛИГА ??! Той ли ще е новият Суарез, Торес, Ръш ??? ....

Момчето обаче работи здраво, вслуша се в указанията на Клопп и сграбчи шанса не само с двете си ръце , но и с тези на Сторъкия Шива !!!

Извървя си пътя от "Разпни го !" до "Осанна !"

Напълно заслужена награда !

Дано го амбицира още повече да работи и да се развива , за да докара Ливърпуул до мястото, което му се полага по рождение - НА ВЪРХА !

... и ОЩЕ ПОВЕЧЕ И ПО-ГОЛЕМИ НАГРАДИ !

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Дивок Ориги не е притеснен от липсата на достатъчно игрово време в Ливърпул, заяви самият той в интервю за телевизия HLN. Белгийският национал обясни, че ще трябва да се бори за титулярното място в състава на мърсисайдци, при положение че те са на две точки от първото място и са равни по отбелязани голове с Манчестър Сити.

 

"Добрите треньори никога не променят печеливши състави. Това не е и моя работа. Клоп вярва в мен и ми е казвал, че трябва да бъда търпелив. Помоли ме да запазя спокойствие, което никак не е лесно за един футболист. Естествено, аз искам да играя и да бъда нападателят, който бях миналата година", добави белгийският национал.

 

Ливърпул, който е четвърти във Висшата лига, приема Манчестър Юнайтед на 17-и октомври.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • S.Gerrard changed the title to Дивок Ориги (Нотингам Форест)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...