Jump to content

Дартс


Гост mimpeso

Препоръчан пост

Гост mimpeso

По случай световното по Дартс което тече в момента реших да отворя една тема по темата :sarcastic:

 

В момента по Нова Спорт излъчват Световното първенство по Дартс. Направи ми впечатление, че Боби "Дебелото" и компания веднага си харесаха 2ма които са фенове на Мангала и Арсенал. Поразрових се малко и открих играч който е родом от Ливърпул и е наше момче. ...

Така, чеее нека стискаме палци на Stephen Bunting а отбор Д*ема може да го ***** ! :manchester: :c055:

Link to comment
Сподели другаде

Гост LuboCrita

Радвам се, че отворихте такава тема. Обичам да гледам дартс, правя го рядко, но ми е доста интересно. По случай световното - то на организацията PDC, а аз съм гледал само от другата - BDO. Казвам това, защото Стивън Бънтинг беше в нея до началото на тази година и беше един от добрите. Дори спечели последното световно в нея. Изглежда е решил да търси развитие, защото репутацията на PDC е като по-конкурентоспособна от двете организации, наградните фондове са по-големи и т.н. Късмет на Куршума, защото другите имена не са ми познати, а и както каза колегата над мен - фен е на Ливърпул. :60:

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Хайде нашето момче Стивън Бънтинг започва участие.. На всичко от горе съм заложил, че ще спечели турнира така, че яко стискайте палци :lfc: :champion:

Link to comment
Сподели другаде

Гост HaTeR

Преди два дена като гледах световното по дартс по Нова спорт , ми направи впечетление , че коментатора всеобщият любимец на всички зрители Драгоев коментираше доста добре , за първи път слушах негов коментар на нещо без да чопли ядки , без да отваря някакви опаковки , без да е толкова неадекватен , да има толкова много емоция при коментирането , без да кашля , попринцип е обратното когато коментира Висшата Лига , винаги е неадекватен , кашля яде ядки , цъка нещо на лаптопа си и при гол липсва всякаква емоция .

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Фил Тейлър би трябвало да спечели турнира.

 

Иначе днес, въпреки че бе колеблив на моменти, Люис показа добра игра и заслужено спечели. И той ми е доста приятен състезател.

 

Кои ще играят утре?

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Дартс от 2008 г гледам по евроспорт в другата им версия. От там много народ изчезна и сега си ги припомням 1 по 1 . Мартин Адамс е звездата в другата организация и там е ял пердах от повечето народ които сега гледам.... ама този Тейлър е наистина чудовище и пердаши здраво тези дето пердашеха Адамс :D

 

Иначе тази игра не ми изглежда никак лоша , с годините ставаш по дебел и по добър на нея. Демек колкото по дърт и дебел си , толкова по добър си. Ядеш си на воля, хвърляш по некоя стреличка и ти плащат... кеф :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Тоя Тейлър ми е адски противен тип. Сигурно, защото е от град Стоук, поне така казаха коментаторите по Евроспорт. :sarcastic:

 

Аз много харесвам Магьосникът от Оз, ама нещо не се представя добре напоследък (Саймън Уитлок).

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Гледам, че "Куршума" е победил Джеймс Уейд с 4:1 сета. Остават само още три стъпки за да ми понапълни джобчето :doubleup: :champion:

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Вчера гледах Ван Гервен срещу Тери Дженкинс. Холандецът е извънземен, неслучайно Тейлър каза, че ако продължава така да играе в близките 10 години ще е на върха. Един финал между Тейлър и Ван Гервен би бил супер.

 

Сега гледам програмата на НС и какво да видя - приключили са с излъчванията. :suicide: :suicide: :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Сега гледам програмата на НС и какво да видя - приключили са с излъчванията. :suicide: :suicide: :suicide:

 

Объркал си се. Ей сега видях, че се връщат на 2ри ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Браво на "Куршума" :champion:

 

SCOUSE POWER :doubleup:

 

10891729_746513148762561_3129900749802182083_n.jpg?oh=ada3eff5c25bf9f628c5416a9ce5af62&oe=5534A6E2&__gda__=1430138458_33c62e56eb33e80bb9098c0cf195d7ee

 

 

Кажете как да не го кефи човек тая мутра хаха :sarcastic: :doubleup:

10885356_746513038762572_2000303827964979789_n.jpg?oh=97dba8e8537bdb4b0f00fb803a429a0d&oe=5544E3DA&__gda__=1429222242_ab7dba556c48a8643a6a915971c496fa

 

 

Сега видях, че този Майкъл Смит е от Сейнт Хелънс... Тоест това е било Мърсисайдско Дерби :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост LuboCrita

Майкъл Смит също игра много силно, дори направи 5 чекаута над 100 точки. Бънтинг обаче беше страшен, особено първите 3 сета. Страхотен мач се получи като цяло. По-ранните мачове също бяха интересни. Дори имаше лег с 9 дарта. Иначе ми е много забавно Бънтинг като излиза с песничката от Фемили гай, защото е точно копие на главния герой там :sarcastic: (той и затова излиза с нея де).

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Майкъл Смит също игра много силно, дори направи 5 чекаута над 100 точки. Бънтинг обаче беше страшен, особено първите 3 сета. Страхотен мач се получи като цяло. По-ранните мачове също бяха интересни. Дори имаше лег с 9 дарта. Иначе ми е много забавно Бънтинг като излиза с песничката от Фемили гай, защото е точно копие на главния герой там :sarcastic: (той и затова излиза с нея де).

 

ХАХА! Вярно си е. Мен ме кефи като изпраска тая усмивка точно преди да хвърля... абе голям е. Заложил съм 88лв, че ще спечели турнира и 47 че ще стигне до финал... Още повече ще го заобичам ако успее :champion:

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Бънтинг май точно преди деветия сет се присети за това, че Джерард ще напуска лятото...

 

Той и за това се разрева накрая. Когато тая го пита "на какво се дължат тия сълзи" трябваше да каже, че се дължат на напускането на Капитана, но понеже много фенове на Челси имаше в залата си премълча... Иначе и двата мача тая вечер бяха върха.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

B6YWbYSCQAAt6hR.jpg

 

 

http://i2.liverpoolecho.co.uk/incoming/article8376937.ece/alternates/s615/JS53778309.jpg

 

 

http://i2.liverpoolecho.co.uk/incoming/article8376938.ece/alternates/s615/JS53777660.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Уникални мачове тая вечер. Много интригуващо започнаха Ван Гервен и Андерсън. Да видим какво са ни приготвили и за по-нататък. :doubleup: :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...