Jump to content

Дартс


Гост mimpeso

Препоръчан пост

Гост tsbalabanov

Много голям мач досега. Много интрига. Дали ван Гервен няма да обърне отново. Май натам отиват нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Тоя Тейлър, въпреки че ми е супер антипатичен, не мога да не призная, че е страшно добър. Много редки грешки при чекаутите, веднага наказва грешките при чекаутите на противника, а също така и съумява да излиза при високи чекаути. Тоя Барни кефи, но в крайна сметка, когато не можеш да излезеш с повече от 46 (май толкова казаха коментаторите), няма как да искаш да играеш финал на световно по дартс.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Сложих 30 лева на Андерсън, дано се справи успешно тая вечер! Време му е да стане световен шампион.

Link to comment
Сподели другаде

Гост LuboCrita

Финала беше страхотен. Браво на Андерсън, браво и на Тейлър за шоуто, което спретнаха. Прави ми впечатление, че всички играчи са доста приятелски настроени един към друг. Това доста ми хареса. Честита титла на Летящия шотландец! Ако ви е харесал този турнир ви съветвам да гледате и световното на другата организация - BDO. Него го дават по Евроспорт от 1-2 дни. Там класата е по-ниска, но тръпката е същата.

Link to comment
Сподели другаде

Гост mimpeso

Тия BDO днес им хвърлих едно око... Хич не съм впечатлен. Сетовете ги играят по 15мин. За три мача ни един максимум не видях. Истинско чудо беше хвърлянето над 100, какво оставаше за 180..

 

ПП: Дори и публиката им ми се видя скучна!! :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост kukuchev711

Страхотна първа седмица от ВЛ по дартс. :) Ван Гервен изглежда много надъхан да я спечели, въпреки че е рано да се правят такива прогнози все още. Люис също ме впечатли.

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Гост kukuchev711

Световното се завръща тази седмица. :) Започва в четвъртък, а Нова спорт ще го излъчват отново, което е добра новина.

 

Какво мислите?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Ако Бънтинг и Барни спечелят мачовете си, ще играят във втория кръг един срещу друг. Холандецът не е във форма тази година, така че очаквам Бънтинг да го победи.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Много се зарибих от предното световно и сега ще го гледам с удоволствие. Не знам, обаче, дали моят човек ще играе - Саймън Уитлок. Стискам палци за Бънтинг иначе. Някакъв добродушен ми изглежда, даже докато хвърля е с един благ поглед. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Абе имам един съученик все го гледам (във фб) снимки от разни състезания (с нац. екип на България)

Та за тва питам, ква му е ролята ???

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Много се зарибих от предното световно и сега ще го гледам с удоволствие. Не знам, обаче, дали моят човек ще играе - Саймън Уитлок. Стискам палци за Бънтинг иначе. Някакъв добродушен ми изглежда, даже докато хвърля е с един благ поглед. :sarcastic:

 

Да, ще играе срещу Рики Еванс. Дано го победи, че съм го играл. :D

 

12358512_1203423153005603_1285643356_n.jpg?oh=e91833e837b2eecc496deb3bc9e95eb8&oe=56721B66

 

// Относно горния въпрос - Наскоро ходих в София и играх с един пич (канадец, не говори добре български, но живее от 4 години тук и играе дартс в Стикс /клуб за билярд/. Член е в отбора на клуба по дартс и ходят из цяла България по състезания. Има няколко клуба в страната. Играят понякога и по двойки. Даже си имат и дартс федерация, адски яко. Добре играеше човека. Средния му резултат беше около 60, не беше лош и на двойните. А Красимир Иванов, който коментира по Нова спорт е най-най в България. Неговия среден резултат е над 80 (на професионалистите от ПДС е около 100, така че правете си сметка) и бил правил 7 перфектни стрели (доста близо до 9 дартър!!). Ако те интересува нещо друго, питай. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

И аз го знам канадеца, пич е. В Стикс ходят всяка сряда (поне преди няколко месеца беше така), също така тренират и организират турнири в неделя в The Academy Bar - Арена запад. Има и доста други добри момчета, който играят.

Ако има желаещи може да си организираме една игра?

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Ако идвам към София по Коледа, може да се уговорим.

 

Добър ли си много? :D Аз си мятам вкъщи за удоволствие, лятото даже направих 180. Сравнително слаб съм.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Красимир Иванов се казва, беше отличника в класа. :)

Имаш ли снимка или аз да сложа

 

478100_537785972917835_866333168_o.jpg

 

Тва ли е?

Ако да бяхме съученици и го гледам по фейса все някви състезания пуска

Edited by Scarface
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...