Jump to content

Дартс


Гост mimpeso

Препоръчан пост

Гост Scarface

Ем са му гледах малко снимките, станал е първи скоро във Войводина.

Е ако ви трябва нещо , котарарак ми е ;) може да ви срещна да похвърляме, не го знам как е с времето, но на мен не ми отказва.

Заедно даже ритахме, не бе лош халф, но от учене рядко тренираше.

Гледам го ся дартс. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Само на вързано :sarcastic: :sarcastic:

 

Обичам да играя, но с по-слаби от вас щото много се нервирам и правя грешки, не обичам да губя.

Иначе харесвам и с радост бих поджиткал ама няма време братче.

 

За клип ще го питам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Лудницата започва!

 

Третият мач ще е много добър тази вечер - Питър Райт срещу Кийгън Браун. Райт е в страхотна форма, докато Браун е доста талантлив млад играч. Ще бъде интересно.

И разбира се, след това Гари Андерсън започва защитата на титлата си. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост never back down

Гледам дартса и направо се изумявам каква атмосфера успява да създава публиката. Страхотно забавление се спретват . Ние тук сме на няколко милиарда светлинни години от подобно нещо .

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Гост Scarface

Не му правя реклама (не сме се чували над година), но понеже има дартс манияци тук, гледам във ФБ, че моя приятел от ученическите години отваря няква школа.

Ако някой му е интересно, нека провери ако иска.

Гледам Краси ще ги води, някои от вас казаха, че го знаят :)

 

12524135_959689014080571_8296142190929224153_n.jpg?oh=1388dec127e17a73fb4e3ff99344c603&oe=57763FF7

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

В момента дават Grand Slam-а. Гари Андерсън играе срещу едно германче, след това са МВГ и Джони Клейтън. Днес имаше хубав турнир по дартс в The Academy, утре също, ако някой реши да заповяда. :)))

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...

Не, не играя. :)

 

Най-големият ми любимец е Гари Андерсън. Напоследък обаче няма нищо общо с онзи Гари от 2015-2018. Надявам се все пак да бие Сульович довечера.

 

Кинг и Ван Дайвенбоде направиха много добри мачове. Те са ми също много симпатични. Дано стигнат напред.

 

Но, все пак, фаворитът си остава Ван Гервен. Много трудно някой ще го спре.

Link to comment
Сподели другаде

И на мен ми е любимец Гари, но не е в най-добрата си форма. Аз съм за Джо Кълън - направи страхотно DD за драматичната победа срещу Клейтън.

Ван Гервен на всички турнири е фаворит.

Link to comment
Сподели другаде

В София къде може да се играе, ама с истински стрели?

 

Аз съм бил в подлеза на НДК, мисля, че в Стикса беше- забравих как точно се казваха двата клуба за билярд в подлезите. Та там дартсът беше с пластмасови връхчета на стрелите и не е много приятно.

 

Не че съм особено добър, наскоро открихме, че е приятно занимание с едни приятели.

 

Не че скоро ще се ходи, където и да е, ама така и така сте писали в темата :D

Link to comment
Сподели другаде

Има няколко по-големи клуба за дартс в София:

1. The Academy - кино Арена Запад

2. Клуб 180, кв. Дружба, на метростанция Искърско Шосе

3. Дартс Републик - кв. Сердика, ул. Сини Вир

4. Дартс клуб Осите - кв. Младост, зад Фантастико.

Аз лично ходя/ходих в Академията всеки вторник и четвъртък - 18:30-21:00 ч. Ако имаш желание, заповядай. Ще се радвам да се запознаем и да поиграем.

Link to comment
Сподели другаде

Ууу, Гари с голяма победа. Успя да преодолее битката със самия себе си. Много бавно хвърляше Сульович и това очевидно дразнеше шотландеца. Голям шанс има да отиде на 1/4 финал и оттам вече каквото сабя покаже. Но играта му не беше хич добра, де. Над 30 стрели по двойни сгрешени. Това нещо няма да мине ненаказано срещу големите хиени.

Link to comment
Сподели другаде

Е направиха мач Ратайски и Келмънс. И ние в офиса редовно стигаме до двойно 1 за излизане.

 

:sarcastic: :sarcastic:

 

МвГ беше опрян до стената. Тоя Кълън беше на някакви тежки наркотици май. Такава игра да покаже, направо евала! Дори изпусна 2 мач дарта. Жалко, че се пропука жестоко в дисайдъра. Холандецът е машина под напрежение.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...