Jump to content

Дартс


Гост mimpeso

Препоръчан пост

Определено направиха най-добрия мач досега на СП. Наистина жалко за Кълън след такава игра да направи такъв последен лег..

А иначе двойно 1 си е класика в жанра :D

Link to comment
Сподели другаде

Наш Анди поздрави Гари Андерсън (все пак са шотландци :D) в туитър по случай достигането му на пети!! финал в рамките на десет години! Зашеметяващо постижение, ако питате мен, имайки предвид тежката конкуренция.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали сте гледали, но този финал беше един от най-странните, които съм гледал. Имаше от всичко, дет' се вика.

 

Прайс беше уникален до 6-2. Скоринга + двойните му бяха от друга планета. По едно време беше 12 от 12 на Д20. Лудница. И какво му стана след това... 11 мач дарта пропуснати. Самият той след това каза, че никога не е изпитвал такова напрежение досега през живота си.

 

А Гари... Ех, Гари.. Отвори му вратичката Прайс, след като изпусна един чувал двойни, но и Гари не успя да се възползва от това. При 4-6 сета хвърляше той пръв и всичко можеше да стане вече. Абе, беше си гейм он отвсякъде при този резултат.

 

Общо взето страхотен турнир. Не мога да повярвам, че МвГ е изместен от върха на ранклистата. :)

 

Дартсът за много хора е скучна игра и дори не биха си позволили и за минута да я погледат по ТВ. Но според мен, когато играят двама атрактивни играчи, си е чиста наслада за наблюдаване. Евала на Бари Хърн, че е успял и успява да развива тази игра в световен мащаб. Кой би си представил, че световният шампион по дартс печели 500 000 паунда. Надявам се и при билярдът да се получи такова нещо, след като от Мачрум взеха правата за провеждане на световното.

Link to comment
Сподели другаде

Преди го даваха по Евроспорт - БДО и НоваСпорт - ПДС. Сега също го дават по някои телевизии, но българските оператори не ги предлагат. Аз лично ги гледам от бета, goldenarrows или hesgoal.

Относно финала вчера много слаба игра от Гари Андерсън, а Прайс имаше невероятен % на чекаута (като изключим последните легове) и заслужено спечели.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Нито едно преместване не е минало без добрите, стари кашони. Това е доказано най-практично – опаковането на по-малките и особено на чупливите неща. Иначе ще пристигнат на сол на другото място, важното е и да се доверим на хамалски услуги в София

Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...