Jump to content

Джеймс Милнър (Брайтън)

Guest S.Gerrard

Recommended Posts

Това се тиражира като слухове и ако Лийдс се класират във ВЛ, то вероятно ще играе за тях. Аз лично не бих му се сърдил , това би бил един своеобразен реверанс към тях. Железен войник е!

Аз лично искам да остане при нас и да му бъде предложен нов договор, но честно казано не бих му се сърдил, ако реши да се върне в Лийдс при положение, че те се калсират за ВЛ.

Дори бих казал, че ще ми се издигне още повече в очите по този начин.

Абсолютно! Такива постъпки винаги са ме радвали - когато един играч, имайки шанса да продължи да играе на по-високо ниво и да взима много повече пари, все пак реши да си завърши кариерата в родния си тим. Ако Милнър реши така, то уважението ми към него само ще се увеличи. И винаги ще бъде аплодиран на Анфийлд и приет с огромен респект!

И все пак се надявам да направи поне още един сезон с нас и тогава да си довърши в Лийдс за една година :) Аз викам при всички положения тоя сезон да го наградим с титлата, пък после сам да си решава. :yes:

След като вчера го видях на десния бек, мисля, че ако Алисън има здравословни проблеми(дано никога да няма), вече знаем кой може да го замести без да се притесняваме ! Тоя човек навсякъде по терена няма проблеми.

Miley има най-много assists в ШЛ започнати от миналият сезон. Девет (9), най-много от всеки друг играч в турнира! :)

Тия 9 са рекорд в рамките на един сезон в историята на турнира. Всичките 9 са само за миналата кампания.

Много сърцат футболист. По стил на игра, себераздаване, лидерски качества и вкарване на дузпи, доста ми прилича на Джерард. Дано той поне да вдигне титлата с Ливърпул, нещо което за огромно наше съжаление, Стиви не можа да стори.

Sent from my F8331 using Tapatalk

• 2 weeks later...

Някакви заблудени момиченца 😁😁😁

Весели празници за тях:

F*ck Off Chelsea FC,

You ain't got no history,

Five European Cups and 18 leagues,

That's what we call history

П.П. Мили е много голям, ще го ползвам за личен пример дълго време.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Няма как да му се сърдим на този големец за днес. Сякаш тоя картон беше неизбежен, но все пак много добре стана, че се случи в последните минути, а не примерно като беше 2-2 резултата. Просто Заха е прекалено добър и срещу него трябва да играе бърз и повратлив бек, а Милнър не е такъв.

И бих добавил, че първия жълт не беше много жълт.

• 1 month later...

Мисля, че на Милнър времето му на Анфилд изтече... от няколко мача насам е тотална трагедия. Особено когато е в центъра, нито в офанзивен план може да измисли нещо нито в дефанзивен, рита топката напред или центрира към... Мане ?!

Окей, раздава се, влиза здраве, бяга по 13/14км и ? Не помага на отбора а дори напротив - вреди. Днес тотална глупост да влезе на мястото на Вайналдум ?! който и да беше на негово място Кейта, Шакири Джини дори Стъридж, щеше да се справи по- добре. Просто за мен се изчерпа. Огромно благодаря за всичко, но вече пречи повече, отколкото да помага.

Не съм съгласен с мнението на колегата. Милнър също е един от постоянните играчи в отбора. Разбира се винаги има моменти да се разконцентрира и да не му върви играта, но да кажеш че всеки мач повече вреди е пълна глупост, без да се заяждам ъфкорсо.

Кои мачове е трагедия бе колега? Днес влезе когато всички вече бяха спекли защото времето изтичаше...нормално да сгреши две три подавания...не е било фатално. Днес точно заради него ли направихме тоя тъп мач а?

Изказвам си мнението просто :) лично според мен, когато е в центъра на терена не помага с абсолютно нищо ... в офанзивен план пък да не говорим, колко е без идеен Когато е на бека се справя прилично, но докато не го набара някой като Сане и го разминава като малка гара. Отделно тези му постоянни центрирания към Мане и Салах, са толкова безмислени, че няма и на къде.

Боец е, много здрав физически, бяга страшно много, /страшно го харесвам, фен съм на Английските играчи / но не мисля, че това е достатъчно за да помогнеш на отбора да стане шампион, просто годинките си натежават... пак казвам това е изцяло мое мнение и не карам никой да се съобразява с него :)

• S.Gerrard changed the title to Джеймс Милнър (Брайтън)