Jump to content

Джеймс Милнър (Брайтън)

Guest S.Gerrard

Recommended Posts

Аз пък на игрища та на Академик съм бил и вратар ама това не значи че съм добър някъде. Същото важи и за Мили.

Ти си като Салах бе братче...вкараш някой гол много си повярваш, после само пропуски, забиеш главата и не подаваш :sarcastic:

Милнар ли ни е виновен днеска, че сте го захапали?

Не съм казал, че той ни е виновен за днешния мач. НО и днес след като влезе в центъра до Хендо и Фабиньо, не направи нищо запомнящо се, нито в офанзивен нито в дефанзивен план...4-5 грешни паса на 1 метър и от там нататък тотално безличен.

Че е пич, спор няма, че попълва дупки - ок, любимец ни е на всички - ок, но като качества... аз не намирам толкова големи в него, на този етап и не отговаря на изискванията,които имаме.

Но това са моите виждания, вие може да гледате /и най вероятно го правите/ по различен начин от мен и уважавам вашето мнение.

...

Е това е видимо винаги било. Той играеше по крилата предимно и като utility man, защото имаше по-добри играчи в центъра от него в другите му отбори.

• 2 weeks later...

Евала на чичо Мили, че вкара така хладнокръвно дузпата на Фулъм. Щото ако не я беше вкарал, мечтите ни за титлата съвсем щяха да изтънеят.

Такъв начин на биене на дузпи има предимството, че няма опасност да уцелиш гредата или да изкараш топката в аут. Дали вратарят може да си остане на мястото? Не знам. Но Мили стреля силно и на средна височина, за да не може плонжиралият вратар евентуално да избие топката с крака.

Ами майстор си е. Имал 13 вкарани от последните 14 изпълнени. Аз лично не се сещам, кога е пропускал. Не знам, ако не беше той дали Сала (ако би изпълнил той в отсъствие на Мили) щеше да я вкара.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ами майстор си е. Имал 13 вкарани от последните 14 изпълнени. Аз лично не се сещам, кога е пропускал. Не знам, ако не беше той дали Сала (ако би изпълнил той в отсъствие на Мили) щеше да я вкара.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Един мач със Сотон на Анфийлд, който завърши 0-0, мисля, че 2017. тогава Форстър спаси. Някъде средата на второто полувреме.

Милнър играе със сърце. Няма впечатляваща техника, но дава всичко от себе си! Само вратар не е бил. Защо сте захапали един от най-всеотдайните ни играчи??? Не съм предполагал, че тук може да има толкова МИШКИ!!! За съжаление има много такива създания. Ако не хейтне злобата просто ще го изяде отвътре...

veso74, кой видя да хейтва и да оспорва написаното от теб ?

Никой не е написал, че НЕ Е всеотдаен или че НЕ играе с сърце. Да не говорим, че всеки има право на мнение, има хора и Морено харесват сигурно... ама те са Мишки ;)

• 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • S.Gerrard changed the title to Джеймс Милнър (Брайтън)