Jump to content

Джеймс Милнър (Брайтън)

Guest S.Gerrard

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

След като Торес си тръгна си обещах никога повече да нямам любимци в този отбор. Е, днес мога да кажа, че Мили се превърна в такъв и най-важното - пиша защото е преподписал. Още по-хубавото е, че не го прави, за да може да го продадем по-скъпо :D

Супер новина отново. Остана само да обявят самурая и Мбапето :D

Mили го заслужава.

Изкючителен боец и универсален войник. Без опита и значението в съблекалнята, което има, е трудно да имаме успешен отбор като сегашният.

С него знаем, че сме покрили поне 5-6 позиции на терена, ако ни налегнат контузии.

Джеймс Милнър според мен го чака и голяма треньорска кариера. Много е отдаден на футбола, при нас си намери мястото, ако беше юноша на клуба, съм 99% сигурен, че щеше да прекара цялата си кариера само в Ливърпул. Голям професионалист и биткаджия на терена, Клоп нямаше как да се лиши от такъв характер в отбора.

Ако някой ми беше казал как ще се развие кариерата на Милнър при нас когато го взехме,сигурно щях да му се изсмея и да му кажа,че е луд.

След престоя му в Сити едва ли не беше свършил да големия футбол и дойде да поиграе няколко години преди да приключти окончателно.Като гледам престоя му при нас ще се окаже най-важният и успешният в кариерата му.

Чичо Мили си е абсолютно швейцарско ножче.

Ee Мили бил на 33 години, аз си мислех че е поне на 36 , така го говорим от както дойде при нас ветеран ветеран...А той е бил на 28 или 9 години човека :ppp6: 33 не е кой знае каква възраст ако футболиста е внимавал, Кристиано на 33 златни топки вдигаше :sarcastic:

Ee Мили бил на 33 години, аз си мислех че е поне на 36 , така го говорим от както дойде при нас ветеран ветеран...А той е бил на 28 или 9 години човека :ppp6: 33 не е кой знае каква възраст ако футболиста е внимавал, Кристиано на 33 златни топки вдигаше :sarcastic:

Такова е усещането при него,поради факта,че той още на 17години беше основен играч и кариерата му изглежда и е всъщност дълга

• 2 weeks later...

Съжалявам за ереса.. ама май забелязах умора в дейсвията на Милнър

Аз не мисля че беше умора. На няколко пъти го срязаха и то стабилно тия ръгачи в центъра. Колкото и да е машина чич Мили също може да е почувствал болка.

• S.Gerrard changed the title to Джеймс Милнър (Брайтън)