Jump to content

Джеймс Милнър


Guest S.Gerrard

Recommended Posts

Guest men4o

Радвах се когато взехме Милнър,продължавам и сега да бъда удоволетворен от този факт.Твърдя,че това е най-добрия ни трансфер този прозорец и се надявам да го докаже.Нямаме друг футболист освен Шкъртел с толкова опит и лидерски качества в отбора.Като добавим,енергията,желанието и себераздаването подплатени с доста добри футболни качества то той се превръща в сериозен претендент за титуляр.Физически здрав,доколкото си спомням не страда от контузии,дадем ли му кредит на доверие ще го оправдае,а вече видяхме,че умее и да бележи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

FACT: James Milner will earn an annual salary of £7.2million at Liverpool:

Silva: £6.7m

Robben: £4m

Griezmann: £2.4m

 

По простите сметки излизат други цифри,ако инфото за 120000 p/w е правдоподобно - 4x120000=480000x12=5760000 p/a

Link to comment
Share on other sites

Guest Liverpool-Angel

По простите сметки излизат други цифри,ако инфото за 120000 p/w е правдоподобно - 4x120000=480000x12=5760000 p/a

А още по-простите сметки са ето такива :

52 / седмици в годината/ по 140 000 / на седмица / = 7 280 000

 

Месеца не е 4 седмици, а и малко отгоре / 2 или 3 дни/

Link to comment
Share on other sites

Guest Dacheff

Дам, годината не е 48 седмици, както излиза ако го смяташ 4х12. Направо 52х сумата смятай.

Link to comment
Share on other sites

Guest Liverpool-Angel

Друго си е да не знаеш колко седмици има годината

Недей така, знае момчето сигурно, просто се е объркало.

Link to comment
Share on other sites

Guest MakEto

Леле Шкъртел даже не е вицекапитан.. Нямам думи, ново попълнение в отбора е вицекапитан за негова сметка пф.

Link to comment
Share on other sites

Guest tsbalabanov

Дачев, преди изминалия сезон щях да съм съгласен с теб, но след като видях Хендо с лентата си промених мнението. Хендо за момента е капитанът, от когото имаме нужда - млад, англичанин, отдаден на отбора, скромен, работохолик. Напълно заслужено си е капитан. Колкото до Милнър, както бях писал по-горе, заплатата е определяща да го направят вицекапитан. Няма как най-скъпоплатеният играч на Ливърпул да не е нито капитан, нито вицекапитан. Същата беше ситуацията и със Суарез. След като му давахме 180к на седмица, получи и правото да е втори капитан.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gosh2014

Абсолютно съгласен съм за Шкърта трябваше той да е вицекапитан как така играч който не е играл и една минута за един клуб става вицекапитан ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой ще ми обясни ли как може 3 мача подред Милнър да изпълнява малоумни корнери?! 3 мача, няма кой да види, че той не трябва да центрира от корнер. Трагедия.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Leon1912

Това прави по 12,5 км средно на мач и това за най-добрия. А представяте ли си ако отборът пробяга по време на мач, исканите от Клоп 120 км? Та това значи всичките 10 полеви играчи да пробягат по 12 км?!? Тогава наистина няма как да загубиш такъв мач :)

Link to comment
Share on other sites

Да,но колко такива мача могат да изиграят поред,кои от играчите ни и как биха изглеждали след поредица от 10 мача за 45 дни???

Link to comment
Share on other sites

Guest tsbalabanov

И аз това си мислех. Невъзможно е постоянно да се достига кота 120км от целия отбор. В Германия може и да е било възможно, но в Англия при наличието на всички вътрешни купи, европейски турнири и най-вече вътрешното първенство, няма как да се поддържа подобно ниво при цикъл сряда-събота и четвъртък-неделя. Може би и това е била причината за толкова многото контузии в Дортмунд. Играчите, на практика, са били напълно изтощени, а това комбинирано с късата скамейка в Борусия, явно е рефлектирало върху контузиите.

Link to comment
Share on other sites

Guest drenski

И аз това си мислех. Невъзможно е постоянно да се достига кота 120км от целия отбор. В Германия може и да е било възможно, но в Англия при наличието на всички вътрешни купи, европейски турнири и най-вече вътрешното първенство, няма как да се поддържа подобно ниво при цикъл сряда-събота и четвъртък-неделя. Може би и това е била причината за толкова многото контузии в Дортмунд. Играчите, на практика, са били напълно изтощени, а това комбинирано с късата скамейка в Борусия, явно е рефлектирало върху контузиите.

 

Тези 120 км според мен са в някакъв смисъл символична цел. Нищо че е давал ден почивка на играчите на Борусия след мачовете, в които са я достигали. Все пак става дума за футбол, а не за лека атлетика и тичането трябва да има смисъл. Тези 120 км са олицетворение на разбирането на Клоп какъв футбол трябва да играе отборът. А не са цел заради самата цел.

Link to comment
Share on other sites

Guest tsbalabanov

Тези 120 км според мен са в някакъв смисъл символична цел. Нищо че е давал ден почивка на играчите на Борусия след мачовете, в които са я достигали. Все пак става дума за футбол, а не за лека атлетика и тичането трябва да има смисъл. Тези 120 км са олицетворение на разбирането на Клоп какъв футбол трябва да играе отборът. А не са цел заради самата цел.

Това е ясно, че едва ли 120 км са някакво физическо измерение, което трябва да бъде достигнато до последния сантиметър. Мисълта ми е, че толкова много тичане и пресиране във всеки един двубой ако не невъзможно, то поне е много трудно и рисково за малка група играчи каквато е имало в Борусия, а каквато имаме и сега поради огромното количество контузии, някои от които тежки.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scarface

Ся ако вратаря е отборен играч, и той ще върти кръгчета пред вратата, да трупа километри.

И докато ги върти кой ще пази? Или ние сме тим , който не допуска другите отбори даже в половината ни.

Link to comment
Share on other sites

  • S.Gerrard changed the title to Джеймс Милнър (Брайтън)
  • Simply Red changed the title to Джеймс Милнър

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...