Jump to content

Роберто Фирмино (Ал Ахли)

Guest Liverbird

Recommended Posts

Калояне,има разлика да се "нарисуваш" у вас или на сватба и да те снимат на дивана ,а съвсем друго е да се разкарваш с кола и да шофираш,мисля,че всички правим разликата.

Не ,че ми дреме за шебека,но ако това е истина за Фирмата,не мисля,че трябва да се защитава.

Аз не виждам никаква официална информация за да правим сензация. Нека първо се изясни какво се е случило и тогава да го съдим, че иначе сме царе по някоя друга медийна спекулация да разпъваме играчите си на кръст.

П.П. Гарантирам, че поне 95% от списващите в този форум са се качвали зад волана след употреба на повече от колкото трябва алкохол.

Кви мъже сте бе хора,ако пиете и не карате после :D

Иначе всичко казано в медиите за Фирмата е умножено по Пи-3.14 Всички искат да видят известните на земята.

Но пък си мисля,че му е време за малко почивка и да отсъпи мястото си.Сега е много подходящ момент.След прекъсването за национали много от играчите не са същите,но най-УШЕизвадно е при него.Не Визирам Вайналдум,той отначалото на сезона си е рехав.

Сега ще разберем много неща за характера и принципите на Клоп и отношението му към играчите! Ако всичко за Фирмино е вярно дали ще го постави в немилост като Сако, или отношението му към французина е на лична основа. И единия изложи отбора и урони престижа на клуба, и другия. Но Сако беше оневинен официално все пак....

Aко не ме лъже паметта Марко Ройс имаше поне 4-5 ситуации, в които беше хващан от полицията, а горкия даже няма и книжка, но не помня Клоп да е взимал страна по казуса. Но, нека първо се изясни случая, пък тогава да му мислим, а ако може ей така между другото Фирмата да се поразиграе, както го направи миналата година по това време и прободе няколко пъти ситита, магали и чукотки ще е най-добре.

Сако беше оправдан за случая с допинга и това между него и Клоп не е свързано с този случаи.

Нека наистина разберем подробностите и тогава да хвърляме камъните по Фирмино. Има си полиция, има си закони, има си и съд в Англия. Това е тяхна работа. Дет вика Калата, той да вкара два на Сити, пък ако ще всяка сутрин да изяжда на закуска по едно бебе евертънче.

• 2 weeks later...

Не знам ама в тоя Ливърпул ги сцепиха от обири...тия хора не си ли пазят къщите не знам...ако бяха нашите футбалери щяха да държат по два джипа мутри вътре и нямаше да имат такива ядове

"

Добрата новина е, че има индикации кои са извършителите. Те са от банда, която напоследък има за цел да обира домовете на водещи футболисти и ги дебне доста време, за да е наясно кога са извън града и да ги оберат.

След инцидента Фирмино и семейството му са били изключително разстроени заради наглото посегателство. Той се е преместил на хотел заедно с жена си и двете си дъщери, защото са били твърде уплашени да влязат отново в обрания от наглите апаши дом. "

Чак пък да ида на хотел... Но няма да ми е приятно някой да ми е ровил в нещата. Нямат ли си СОТ-ове, кучета, охрани... Я както е казал Строшката - тук щеше да има две G-класи с по 4 глигана в двора и пред къщата.

За какво иде реч?

Че Фирмата е първият в офанзивната тройка, когато Клоп реди състава. То е очевидно, ама с оглед на формата му, горчиво съжаляваме за момента. Не че има и кой друг, де...

• S.Gerrard changed the title to Роберто Фирмино (Ал Ахли)