Jump to content

Роберто Фирмино (Ал Ахли)

Guest Liverbird

Recommended Posts

Конспирация! Тоя смотаняк с екипа на реал нарочно го е вапцал така, че да му се подиграват всички, че да му се разстрои играта и догодина да не се класирасме за финал, щото вече цялата планета скива, че прошка няма да има... когото прибараме - бой и е.ан!

не е ли на ПСЖ?

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Стъридж е последна дупка на кавала в момента и така трябва да бъде. Видя се, че той не допринася с почти нищо на терена, когато отборът трябва да задържа топката и да успокоява мача. Той просто се не става за този стил. Единствените случаи, в които Стъридж ще играе, според мен, ще е или за по 5 мин при решен мач (поне 2 гола разлика в наша полза) или когато имаме нужда от задължителни голове. Просто във всеки друг мач Стърката би бил безполезен за отбора, защото не пресира и не умее да изпълнява функцията на Фирмино. Затова и Шакири ще бъде титуляр, според мен, срещу арабите.

Това беше добро :sarcastic:

Колкото до Фирмино, на мен не ми се струва, че тази "контузия" може да бъде чак толкова сериозна, че да пропусне мача.

Вероятно има/ло кръвоизлив и окото му реагира кофти при допира със светлина, но от момента в който Вертонген му бръкна в окото до мача с ПСЖ има 3 дни и половина.

Според мен това би трябвало да е достатъчно време в което окото му да нормализира работата си.

Тази година в НБА някой така се беше опитал да извади окото на ЛеБрон Джеймс в НБА. Не си спомням тогава той да пропусна срещи заради това. Спомням си че го гледах в един от мачовете, окото му беше червено, но въпреки това той играеше.

Не, че ще е фатално, ако Фирмино пропусне мача или бъде резерва, но лично аз се чувствам много по-спокоен когато той е на терена.

Нямаме играч, който да го замени пълноценно. Работата която върши по терена е чутовна и изобщо в цял свят се броят на пръсти футболистите дето могат да вършат това, което той прави.

С едно око ще му е по-лесно за " no look goals " :sarcastic: . Клоп казва, че не е нещо сериозно, но ще трябва да се прцени дали е готов за мача с френските чалми. Може да ги плаши и от трибуните или като резева :doubleup:

Бобката пак влиза във форма след първите мачове от плажа. Очаквам скоро Мане и Салах също да почнат да бъдат значително по-опасни и да бъдат извеждани в повече положения.

• S.Gerrard changed the title to Роберто Фирмино (Ал Ахли)