Jump to content

Роберто Фирмино (Ал Ахли)

Guest Liverbird

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Преди време четох статия за Фирмино и в нея беше описана интересна случка от ранния му период. Та младия тогава Фирмино не бил виждал семейството си цяла година, понеже отбора му бил далеч от дома (вероятно Фигейрензе). Идва някаква ваканция и всички са пуснати в почивка, и съответно се прибират, да се видят с близките си, само Фирмино останал, защото имал нужда да работи по някакъв елемент от играта си. Явно за да стигне днешното ниво на представяне, е положил неимоверно много усилия в тренировките. Това е и рецептата за успеха на всички звезди, във всички спортове.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

• 2 weeks later...

Някъде четох, може би тук във форума, може би някъде другаде или гледах в клип, че на лагер на нац. отбор, Фирмино е убедил Фабиньо да дойде при нас. Някой може да даде повече инфо по въпроса?

Чак убедил не знам, но определено, според мен, го е питал за семейния живот в Ливърпул, за клуба и отношението към играчите и т.н. Като получиш позитивни отговори на повечето въпроси, е нормално да вземеш подобно решение.

Същото е било и с Алисон. Още тогава коментирахме, че Боби си изигра ролята на агент, даже сигурно е заработил няколко бонус точки. :)

Някъде четох, може би тук във форума, може би някъде другаде или гледах в клип, че на лагер на нац. отбор, Фирмино е убедил Фабиньо да дойде при нас. Някой може да даде повече инфо по въпроса?

Казаха го по Диемата сега в Неделя.

Независимо от гола, Боби стои натежало, сякаш торба цимент е на гърба му. Твърде много опропастени шансове и топки към другите. От него зависи много. Защото той е изключителен талант, но нещо ми се губи напоследък.

Мислех да пиша тези дни в негова тема и аз,че нещо не е както трябва при него последно време

Да ясно е - пресата с него започва с него свършва,но ми се ще да виждам повече от него,когато е с топка в крака.Яд ме е щото знам,че може повече,много повече.

Мислех да пиша тези дни в негова тема и аз,че нещо не е както трябва при него последно време

Да ясно е - пресата с него започва с него свършва,но ми се ще да виждам повече от него,когато е с топка в крака.Яд ме е щото знам,че може повече,много повече.

Според мен спад има при почти всички, не само при Фирмино. С изключение на Робъртсън, Фабиньо и Мане, всички останали са леко колебливи, включително Салах, включително и ВВД, който със сигурност не е във формата от миналия ноември. Но това са нормални работи, няма как всички да са на 100% през цялото време.

Нападателят на Аталанта Луис Муриел разкри, че иска в своята кариера да се доближи до качествата на нападателя на Ливърпул Роберто Фирмино, който за него е най-добрият футболист в световния футбол.

Муриел бе запитан от Corriere dello Sport за това кой е най-добрият нападател на позицията му, като не отчете нито Лионел Меси, нито Кристиано Роналдо.

„Очаквате да кажа някой играч, който вкарва по 40 гола на сезон. Имам съвсем различно мислене за футбола и ще кажа Фирмино, тъй като качествата му са огромни. Не е само да вкарваш голове. Той може да ти подаде топката пред голлинията и да изгради атаката. Това за мен е по-ценно”, потвърди стрелецът на бергамаските.

• 3 weeks later...

Фирмата,вчера изпусна шанса да направи любимото си нещо.Да се съблече след гола и да няма никакви последствия от това :D

Може би има по-страшно последствие и това е да си навлече гнева на Клоп ;) мисля че просто му забранил да го прави.

Между другото ако даден играч получи червен картон утре на финала, ще пропусне следващия си официален мач на своя отбор, независимо от кой турнир.

• S.Gerrard changed the title to Роберто Фирмино (Ал Ахли)