Jump to content

Юрген Клоп

Guest Simply Red

Recommended Posts

▶️ Carlo Ancelotti: “Jürgen Klopp has my uttermost respect. He’s a fantastic coach who has contributed a lot to football.”

▶️ Xabi Alonso: “I have huge respect and admiration for Jürgen.”

▶️ Pep Guardiola: “Football needs managers and personalities like him. Personally he has been the best rival I ever had in my life.”

▶️ Erik ten Hag: “He has done an amazing job in Liverpool.”

▶️ Sir Alex Ferguson: “Jürgen is undoubtedly one of the most gifted managers in world football and the dedication and passion which Jürgen brings to the role is inspiring to anyone aspiring to a career in football management.”

▶️ Thomas Tuchel: “Kloppo is one of the very best coaches in the world, he has always managed to influence the clubs where he worked.”

▶️ Mauricio Pochettino: “I want to show my respect because the job with Liverpool is amazing. We have to respect his wish to rest.”

▶️ Zinedine Zidane: “Klopp is a great manager with a great CV and has done superbly at Liverpool. I like to look and learn though and when I did my coaching course I analysed Klopp.”

Jürgen Klopp, a true legend ❤️

Пред клуба има два пътя при избора на треньор. Краткосрочно решение с наемане на утвърден треньор с богата визитка и гарантиран трофей(почти) или дългосрочно решение в лицето на млад, гладен за успехи, енергичен треньор с визия за развитието на отбора. Първият вариант: Моуриньо, Анчелоти, Зидан или Конте. Втори вариант: Алонсо, Джерард, Нагелсман. Вероятно избора отдавна е направен и остава да чешем клавиатурите, а май или юни да се зарадваме или да се ужасим от взетото решение.

3 hours ago, Taipan said:

Ай стига деееее...баш Овчеглавия ли решихте да вземем? 😡 Не може ли поне Гонзо да е 😉

Гонзо спасява бг национал. Къде ще се занимава с глупости точно преди конгреса на БФС?

9 hours ago, Shinobi said:

Абе.. уж знаят от ноември-октомври за решението на Клоп (търси се / намерен е заместник), хем ходили да скаутват Алонсо..

Накрая Вили Вуцов ще вдигне шала и ще го снимат с химикала над договора.

Приемам, само ако дойде с официалните чехли на Hugo Boss на представянето.

За мен Джерард няма нужните качества да е треньор на голям отбор. Нагелсман пък е роден под щастлива звезда, но както е казал народа "Бог дава, но в кошара не вкарва." Та и Юлиан е дотам. Страхотен писач на CV.

Муу няма място в ЛФК. Дребно човече. Анчелоти и да го искат няма да дойде. Недолюбва ни и е разбираемо след 2005-а. Конте пък е от тези дето плюят в паницата, от която са яли.

18 minutes ago, thekop said:

За мен Джерард няма нужните качества да е треньор на голям отбор. Нагелсман пък е роден под щастлива звезда, но както е казал народа "Бог дава, но в кошара не вкарва." Та и Юлиан е дотам. Страхотен писач на CV.

Муу няма място в ЛФК. Дребно човече. Анчелоти и да го искат няма да дойде. Недолюбва ни и е разбираемо след 2005-а. Конте пък е от тези дето плюят в паницата, от която са яли.

С други думи или Алонсо, или никой. Аз пък мислех, че има много риби в морето, ама те всичките били цаци. 🙂

19 minutes ago, thekop said:

Тва за Анчелоти,не го вярвам. 

Всъщност смятам,че той уважава отбора и феновете ни.

Достойният съперник се уважава.(Малко се отплесвам,но често в казармата след като си се счепкал и премерил сили с някой,се зараждат едни от най-стабилните приятелства.)

След 0:3 в Истанбул да се върнеш и обърнеш резултата ,със сигурност е достойно за уважение..

Само,че не знам защо но мен лично Анчелоти не ме кефи.

Страхотен,успял тактик е но...

Не е моя човек. 

Е Анчелоти е искал да дойде когато сменяхме Роджърса, но не е можел да почне веднага както са искали ФСГ, а пък сега ни недолюбвал. Тоя сезон може и да не стане, ама като му свърши договора с Реал ще иска да дойде. Въпросът е дали ние го искаме.

Алонсо е нашият човек, татко Карло не мисля че ще дойде при нас, особенно след Евертън. Пък и той се задържа на едно място макс 3-4 години, само в Милан остана по-дълго.

Тухел е пътник на 100%, борбата за Алонсо ще стане свирепа, но да видим накрая какво ще се получи.

12 hours ago, Raybeez93 said:

Приемам, само ако дойде с официалните чехли на Hugo Boss на представянето.

Имаш предвид Hogu Bosss вероятно? Овчеглавия е човек с вкус все пак и си подбира марките внимателно. Както и отборите...

• Simply Red changed the title to Юрген Клоп