Jump to content

Тенис на маса


Гост ONYX

Препоръчан пост

Гост ONYX

Видях, че няма тема, а това е един от любимите ми видове спорт. Има ли хора, които играят и имат желание да се разберем за някоя друга игра.

Link to comment
Сподели другаде

Гост LFC Maniac

Аз съм тренирал 3 години. Великолепен спорт, наистина, даже тук, в Кюстендил ходехме и на училищни състезания, което беше доста вълнуващо преживяване за едни седмокласници, по онова време. :D За разпускане тоя спорт е абсолютно чудесен и дори навън да вали и да е лошо времето, пак можете да играете на закрито. Препоръчвам на всеки, който не се е докоснал до него да го направи. Хилки и топчета лесно могат да се купят или намерят - само желание ви трябва. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

Подкрепям те напълно, и аз съм тренирал около 3 години в СК Надежда София. Аз също имам доста състезания, както училищни така и една В група. Сега имам желание, но пуста контузия ме спира за по-сериозна игра, но за кеф няма проблеми. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Ами аз също обожавам да играя тенис на маса, но май не съм ви в категорията. Не съм тренирал никога професионално, просто като по-малък играех много. Колегите Белами и Невър също джиткат, даже сега в Тетевен ще се изправим един срещу друг :sarcastic: Аз принципно съм ЗА да се разберем за някоя зала и да поцъкаме :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

В София има доста зали, само да се разберем! Очаквам коментари от играта в Тетевен, кой е шампиона. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ZdraveCa

В офиса имаме тенис маса и цъкаме почти всеки ден, когато имам време. Преди бях трагичен, ама след всяка обедна почивка се доближавам до нивото ви... предполагам :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

Прекрасен спорт. Започнах късно - на 16, но набързо взех да пердашя всички в курса. Не съм играл от години. Обаче голямо влияние имат хилките и топчетата. Голям кеф да застанеш на метър от масата и да разменяш бързи по диагонала.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Гост never back down

Дачев , Калояне , с колегата ONYX смятаме да играем тенис на маса все пак , но в София . За Арена Запада е идеята и ако имате желание казвайте и да се организираме за някой ден да отидем .

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

На Арена Запад пък къде има тенис на маса? Там има огромен снукър клуб, ама тенис на маса не знам. Иначе съм за, ама айде да е малко по-натам - след малко повече от седмица примерно. Това за мен, де, вие цъкайте когато искате :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

На Арена Запад пък къде има тенис на маса? Там има огромен снукър клуб, ама тенис на маса не знам. Иначе съм за, ама айде да е малко по-натам - след малко повече от седмица примерно. Това за мен, де, вие цъкайте когато искате :)

 

То е цяла игрална зала Дачев . Не само снукър клуб. Има джаги, дартс , тенис маси . Иначе да ... след седмица някъде , когато се уговорим . Тамън да ти слегне яденето което пое вчера :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

И аз съм съгласен по всяко едно време. В Арена Запад има 8 тенис маси, не е лошо, също така има зала в Дианабад, спортното на Локо София, в Студентски град.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

За мен Арена Запад е най-удачният вариант . Там освен тенис , може и други игри да се играят , има и къде да си вземеш нещо за пиене , хапване .

 

Да кажат и другите кога могат. Аз лично събота , неделя съм на разположение , само не знам мачовете как са тогава . То м/у другото до колко работи игралната зала там ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

В залата има: билярд, снукър, тенис на маса, джаги, дартс, Playstation/Xbox и можем да играем 2vs2 фифа. Ако искате може да се организираме нещо за петък вечерта? Залата не съм сигурен с какво точно работно време е, но е поне до 02:00 ч.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Аз преди в тая зала съм ходил на среща с управителя да ги вземам за клиенти. Почти успях и напуснах фирмата :sarcastic: Май до късно бачка и да, там е готино.

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

Управителят на залата се казва Олег Велинов и е президент на Българската федерация по снукър. Не е лошо, забравих да кажа, че всяка седмица има и игра на бира понг, което е доста забавно.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Dacheff

Същият - Олег. Пичага е, трябваше да се видим да обсъдим евентуален договор, обаче аз се махнах от фирмата. Това няма никакво значение, де. Залата е супер иначе.

Link to comment
Сподели другаде

Гост never back down

Оо Олег ли е шеф там . Той коментира и снукър мачове по Евроспорта . Аз за Петък вечерта съм ОК . Но да видим и как ще организираме и мача .

 

А аз Фифа от 2008 г . не съм играл сигурно . PES съм играл по скоро на плейстейшъна , но и там не съм пипал от 2 ,3 години .

Link to comment
Сподели другаде

Гост ONYX

Колеги, аз днес няма да мога, тъй като ще пътувам в провинцията. Другата седмица ще съм на 100 % разположение и за тенис и за футбол.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 years later...

Да повдигна темата. Играя тенис на маса по малко ама трябва двама за този спорт. Даже и хилка купувах, по-скъпичка преди време.

Има ли играчи във форума? Аз съм от София и пролетта да съберем хора?

Link to comment
Сподели другаде

Да, ще го имам предвид.

Само да знаеш, че този ОNYX играе така, все едно оцеляването на Вселената зависи от това.

Мега играч.Най-малкото обаче ще се запознаеш с един готиняк човек

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...