Jump to content

Садио Мане (Ал Наср)


Препоръчан пост

Гледах няколко мача на Сити, които Стърлинг самолично спечели. А за Сане да не говорим...забележи разликите между Мане и Сане, колко по разумно играе Сане и как правилно преценява пас или удар. Забележи и колко често минава човек сам с дрибъл.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

А Стърлинг е роден развратник :sarcastic:който още на 16 беше направил 1 куп дечурлига :sarcastic:

 

Тоя Стърлинг малко ми е съмнителен, не е мръднал изобщо, същата тапа от преди 5 години, расте само на гъз. Сигурно е на 36 вече, по паспорт на 24 :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Когато написах всеки отбор на света, имах пред вид всеки един отбор на света, включително Барселона, Ювентус и Левски.

Мане е тип играч, който може много и пасва на всеки стил съвременен и дори ретро стил играещи отбори.

Просто си е добър.

Link to comment
Сподели другаде

Тези двамата в дефанзивен план са много зле, а тази игра има две фази. Мане играе еднакво добре и в двете фази за това за мене той е по класния играч от тримата.

Link to comment
Сподели другаде

От доста време се стърпявам да не изкажа едно мнение, НО с риск да бъда замерван с камъни и бит с пръчки, за мен Салах изпусках много повече положения от Мане...

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът при Мане не е че изпуска положения - на всеки се случва. Проблемът е че често взима грешни решения. Пробва да вкара сам, при положение че има негов съотборник на чиста позиция. Това е нещото, на което Клоп би трябвало да обърне внимание. Защото утре едно такова положение може да реши мача и да загубим точка или не дай боже три.

Link to comment
Сподели другаде

Тези двамата в дефанзивен план са много зле, а тази игра има две фази. Мане играе еднакво добре и в двете фази за това за мене той е по класния играч от тримата.

Надявам се не визираш Салах и Фирмино.

Link to comment
Сподели другаде

Така е! Не отричам нито едно от двете твърдения под моето. Според мен фактът, че Мане не е водещата фигура в отбора както през първия си сезон при нас ( в атакуващ план имам предвид ), е причинита да взима грешни решения... Салах вкарва повече от него и той мина сякаш на втора позиция, което го кара да се опитва да се докаже, а това води до такива грешни решения ( на кратко от идването на Салах той не е любимеца на феновете) ... И двамата с Салах имат прекалено голямо желание те да завършват атаките, някакъв вид егоизъм ( при нападателите е така ) и понякога той надделява... Нещо заради което страшно много предпочитам Фирмино.

Link to comment
Сподели другаде

А за Сане да не говорим...забележи разликите между Мане и Сане, колко по разумно играе Сане и как правилно преценява пас или удар.

Е че как? Разлика в първата буква :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

От тази камера се вижда, че Мане е взел праивлното решение да завърши сам атаката срещу Палас, ъгълът е идеален и кой казва, че нямал качествен завършващ удар? Също може да видим цялата атака, Алисон отново в основата след отличен остър пас, също и Робъртсон с голяма заслуга.

 

https://www.instagram.com/p/BtF5CBcFJXW/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=95y05me7ln3x

Link to comment
Сподели другаде

 

За коя камера става дума и за коя атака?

 

Сега видях, че не съм сложил линка :D извинявам се ;) Качиха го вчера в официалния инстаграм на клуба.

 

https://www.instagram.com/p/BtF5CBcFJXW/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=95y05me7ln3x

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Садио вкара гола на сезона във висшата лига , и никой не го отрази в темата му. Какви фенове сме?

 

Изумителен гол вкара, но голът на сезона е в кърпа вързан на Таунзенд. По-красив гол от неговия няма да видим.

Link to comment
Сподели другаде

Изумителен гол вкара, но голът на сезона е в кърпа вързан на Таунзенд. По-красив гол от неговия няма да видим.

 

Гола му срещу Сити ли имаш предвид? Абсурд! Този на Мане е класа отгоре

Link to comment
Сподели другаде

Мане за позицията си на терена срещу Уотфорд (при липсата на Боби Фирмино) :

"Честно казано, бях доста изненадан!

Преди мача треньорът се обърна към мен и каза: " Добре, ще направим някои промени, Садио, трябва да играеш номер девет ".

-Казах „А? ” - Погледнах съотборниците си…и през смях отговорих: „Ние сме един отбор , така че трябва да ми вярвате! ”.

- Всички се смееха, но аз казах „От днес ще ме наричате ​​Роналдо или Фирмино !“.

- Джини отговори :" Трябва да вкараш. Ако отбележиш, ще те наричаме Роналдо, ако не, ти си едно ла.но!

 

https://www.skysport...NH4Sq56xTjWZ6Uk

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Садио Мане (Ал Наср)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...