Jump to content

Садио Мане (Ал Наср)


Препоръчан пост

3 minutes ago, Steve_G said:

Е нали все отнякъде трябва да се започне.

Прав си, но проблема е, че лесни пари лесно се трошат. Нямам предвид, че Садио лесно е изкарал парите, а тези които ще ги харчат. Едно е всички - кой с пари, кой с акъл, кой с труд в едно село да си направят училище или болнца и друго е някой благодетел да изсипе един самосвал с пачки и месните дерибеи да ги лапнат, а за хората да остане само първата копка или рязането на лентичка пред незавършен строеж. Ако Садио не следи изкъсо процеса и няма договор за пълен контрол просто ще потънат парите в пясъците на Сенегал(или джунглите-каквото там си имат)...

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Клоп казваше, че миналата година Мане е имал 10 почивни дни. Както няма да ходи там да вижда какво става, смятайте как ще му потънат парите. Другото лято ни болница, ни пари ще има....имал, дал....

Link to comment
Сподели другаде

Ще откраднат парите, ще вдигнат някаква колиба, която ще се нарича болница, после ще кажат, че Садио е соросоид и само е обещал да им вдигне болница, а ги е излъгал и е направил колиба и те така. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Мане днес не знам имаше ли вярно отиграване, не 100, ами за 10 К не игра ... и не само той, Робо не знам кво го чака до 85-тата, да си беше пуснал Коцето изначално направо, левият ни фланг съществуваше само на хартия.

Link to comment
Сподели другаде

Сега играе за Сенегал с/у Того, като е вкарал единствения гол досега в мача в 56 мин,

вече тече 80та  мин. и той още играе.

 

ПП:  Друг сенегалец е вкарал и краен 2:0, нашия е играл до последно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
17 minutes ago, baivan said:
 

Field size   105 by 68 metres,  стандартен, както почти всички терени

Да, "твърде голям" беше некоректен израз, по-голям от повечето (проверих на няколко места - на второ място е във ВЛ по големина след Етихад) е по-прецизно да се каже.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
4 hours ago, Taipan said:

Излезе ли вече някакво инфо за Мане или ще се разбере, чак като се прибере в Англия?

Селекционерът на Сенегал Алиу Сисе е казал, че контузията на ребрата му не е „нищо сериозно“ и е изваден превантивно. Допълнително щяло да се решава дали ще играе в неделя с Конго.

Link to comment
Сподели другаде

Ребрата си болят бая, като силната болка идва ден-два след самата контузия, а "старите хора" казват, че отшумява след толкова дни, на колкото години си. Дано наистина не е много сериозно.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

On 12.11.2021 г. at 15:09, cyberfan said:

Ребрата си болят бая, като силната болка идва ден-два след самата контузия, а "старите хора" казват, че отшумява след толкова дни, на колкото години си. Дано наистина не е много сериозно.

You'll Never Walk Alone!
 

Това при Мане кво прави, някъде около 40 според теориите на колегите :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Разпрата между Артета и Клоп ми напомни за това, че Садио има леко проблемен маниер на скачане за високи топки и доста често нацелва с лакът противника в областта на врата и главата, което преди му е носило жълти картони и е въпрос на време да си изпроси и червен, ако не си го промени. Сигурен съм, че не го прави злобно, тъй като изглежда като личност с доста мил характер, ама някой трябва да му обърне внимание на това. Напоследък ми изглежда малко пренавит и по-агресивен и заради това май в домакинския мач с Атлетико Клоп го извади на почивката, тъй като направи доста нарушения и беше с жълт картон. През първото полувреме с Арсенал беше нещо подобно и си мислих дали Юрген няма да направи същото, но го остави. Гласувах за него за играч на мача, не само защото футболно заигра значително по-добре, а и защото излезе по-зряло и спокойно и не си създаде допълнителни проблеми. Мисля, че в последно време, с оглед формата на Салах, Садио иска да докаже, че е добър, колкото него. Това ми харесва, но се надявам да бъде в рамките на здравословната амбиция.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, low said:

Садио има леко проблемен маниер на скачане за високи топки и доста често нацелва с лакът противника в областта на врата и главата... През първото полувреме с Арсенал беше нещо подобно

Дали беше нещо подобно? Ръката на Мане през цялото време е изпъната напред и в нито един момент няма никакво намерение да използва лакътя си.

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, Stojkica said:

Дали беше нещо подобно? Ръката на Мане през цялото време е изпъната напред и в нито един момент няма никакво намерение да използва лакътя си.

Вадиш две изречения от коментара ми, които нямат връзка помежду си. "Нещо подобно" е поведението му от първото полувреме с Арсенал във връзка с първото полувреме срещу Атлетико, а именно, че правеше често нарушения и беше поизнервен.

И не съм написал, че Садио има намерение да използва лакътя си при високи единоборства, а че маниера му на скачане води от време на време до такива съприкосновения и следва да е по-внимателен според мен, за да не си изпроси червен картон от по-стриктен рефер.

Link to comment
Сподели другаде

15 minutes ago, low said:

Разпрата между Артета и Клоп ми напомни за това, че Садио има леко проблемен маниер на скачане за високи топки и доста често нацелва с лакът противника в областта на врата и главата, което преди му е носило жълти картони и е въпрос на време да си изпроси и червен, ако не си го промени.

И аз съм съгласен със Стойкича. Цитирането е далеч от истината. Садио при изритана топка ни е един от най-добрите, даже май само Ориги може би е по-добре при спечелването ѝ. Няма ръст, но много добре използва силата и тялото и играе чисто, лакти няма.

Link to comment
Сподели другаде

On 23.11.2021 г. at 10:39, low said:

Вадиш две изречения от коментара ми, които нямат връзка помежду си. "Нещо подобно" е поведението му от първото полувреме с Арсенал във връзка с първото полувреме срещу Атлетико, а именно, че правеше често нарушения и беше поизнервен.

И не съм написал, че Садио има намерение да използва лакътя си при високи единоборства, а че маниера му на скачане води от време на време до такива съприкосновения и следва да е по-внимателен според мен, за да не си изпроси червен картон от по-стриктен рефер.

Мане не го ли смениха, за да не лежи за убийство някой от Атлетико? Те бяха като на лов, а Мане беше нещо като Бамби. Бая си го оритаха, според мен.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Не знам коя е точната дума която искам да подбера за това момче. Не искам да го обиждам по никакъв начин. Толкова много ни е дал през годините, но вече нищо не е останало от него. Няма го вече онова чувство при него, когато топката е в краката му и ти знаеш, че нещо уау ще стане след малко и това е от много време. Прави тук таме някой гол, но нищо специално. Ако сте забелязали, даже и не го коментираме тук от много време, било за добро или за лошо. Ако ще правим някъв топ трансфер, то за тази позиция трябва да се оглеждаме. Салах и Жота са хищници, но третия го няма вече за жалост. Боби и той дърпа назад много. За халвовата и защита съм спокоен, но за върха трябва да се измисли нещо

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Садио Мане (Ал Наср)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...