Jump to content

Садио Мане (Ал Наср)


Препоръчан пост

Съгласен съм с теб с изключение на халфовата линия. Там въобще не сме добре. Както се видя и днес. Без Фабиньо и Хендерсън сме с линия на средняк. Останалите халфове са или стари, или контузени, или толкова си могат, или са прекалено млади и те първа им трябва време да се развият.

Иначе и на мен ми е болно за Мане. Той си беше от тихата води. Не блести, не се големее, но с едно две движения може да изостри дадена атака и да я превърне в гол или голово подаване. Сега вече е на приливи и отливи, като отливите са по-чести и по-продължителни. Надявам се да живне, както се казва и да напоми за старите си времена.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk



Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Едва ли някой ще извади такива суми за Мане. Не си единствения, който забелязва регреса му, бъди сигурен. 

Взимайки предвид и възрастта му, няма кой да се наиграе чак толкова.

Иначе съм съгласен, че е време за превенция на сополи в тази зона, преди да е станало тъпо.

Едни умни хора ме учеха в работния процес да прилагам pro-active vs. re-active подход към събитията.

Клопарата обаче е романтик и голямо сърце, та предчувствам че ще си го държи още някоя и друга година.

Link to comment
Сподели другаде

В интерес на истината Мане тоя сезон е в по-добра форма от миналия, макар и че сега не се радва на най-добрите си дни.При него поне се забелязва някакъв прогрес от дъното миналата кампания, за разлика от Фирмино дето си е все така зле от две години насам.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, IVasMan said:

За мен това му беше най силния мач от поне две години. 

Ще подкрепя това мнение, като дали е най-силният точно не знам, но Садио направи много пробиви. Обвиняваме съдията за развоя на мача, но специално за Мане повлия положително, като даде жълт картон на Емерсон Роял в средата на първата част. Така бразилецът нямаше как да играе твърде грубо и провокативно срещу Мане, както правят почти всички десни бекове срещу нас.

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, Bellamy said:

Айде да идва тази Купа на Африка, че............

По - скоро айде да идва летния трансферен джам. Беше уникален футболист за нас. Ама от два сезона е неузнаваем. Там Реал, Барса, ПСЖ, който го желае. Чао и някой нов.

Link to comment
Сподели другаде

По - скоро айде да идва летния трансферен джам. Беше уникален футболист за нас. Ама от два сезона е неузнаваем. Там Реал, Барса, ПСЖ, който го желае. Чао и някой нов.
Съмнявам се, че предвид формата му и годините, някой от изброените отбори би наплатил тлъста сума пари за него. Единствената алтернатива е да се работи с него индивидуално и да си възвърне поне частично формата.

Въпросът, че като него са още Фирмино, Кейта, ОКС и прочие. Поне първите двама са показали, че могат да играят на високо ниво за дълги периоди от време и сме по-толерантни към тях, но според мен лятото трябва да има сериозна равносметка и чистка. Нещо което трябваше да стане още миналото лято и най-вече от към привличане на нова кръв, подобно на Жота. Ако разполагахме с поне още един играч като португалецът, то той би направил разликата в мачове като снощния.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

12 hours ago, HardRedRock said:

По - скоро айде да идва летния трансферен джам. Беше уникален футболист за нас. Ама от два сезона е неузнаваем. Там Реал, Барса, ПСЖ, който го желае. Чао и някой нов.

Влака за Реал, Барса и ПСЖ замина през лятото на 2020. Но така или иначе Мане не е виновен, че е неизменен титуляр и няма абсолютно никаква конкуренция в отбора от 2016 година насам. Виновниците са други. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Сега видях, че Сенегал бият 2-0 и продължават на 1/4 финали, но Садио (който бележи първия гол) е бил в сменен 70-тата минута. Някой, ако е гледал - контузия или при 1-0 и с два червени картона на съперника са му дали почивка?

Link to comment
Сподели другаде

054a6680-5516-4a36-b782-991bff68162e.png

 

Садио Мане се чувства добре, въпреки че беше сменен принудително

"На него му се виеше свят и не можеше да продължи", коментира след мача селекционерът на Сенегал Алиу Сисе.

Садио Мане ще може да помогне на съотборниците си на четвъртфиналите.

 

Link to comment
Сподели другаде

Гледах този мач и направо изтръпнах като видях как си блъснаха главите с вратаря. А като го извадиха след 5 минути си помислих, че вече е аут от тази купа. Дано да е добре човека.

Link to comment
Сподели другаде

Дано да е добре, Садио и да няма сериозни последствия от този тежък удар в главата му! И да се прибират вече със Салах. Позабавляваха се, стоплиха се малко... Време е за сериозна работа!

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, oZZy said:

Това вратарят на другите ли е?

 

ДА!  

Дошъл е в болницата да му се извини, като Мане казал, че няма проблем и е ДОБРЕ.  

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, oZZy said:

Това вратарят на другите ли е? Тоя беше като Кобрата преди последния удар на Джошуа, едвам пазеше баланс, ама беше смел и искаше да продължи...

По- точен и кратък коментар, който да обясни цялата ситуация, не може да се направи. Смях се на глас.

Link to comment
Сподели другаде

Чак днес видях удара на Мане глава в глава с вратаря. В първия момент си викам, мале дано да е добре, въпреки вчера му гледах мача. Как не си счупи врата при при падането незнам. Зловещо падане

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Садио Мане (Ал Наср)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...