Jump to content

Садио Мане (Ал Наср)


Препоръчан пост

Казал пред BILD:

„Много съм щастлив за момчетата, че победиха Сити.  Не можах да гледам, защото бяхме в автобуса.

Имам много вяра в момчетата и треньора, че ще се върнат на върха!'

 

Има вяра, защото оня ден е поръчал на най-добрите африкански шамани да направят черна магия на "ситите" и бяла за нас и това подейства.  

Благодарим ти, Маненце 🙂

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

2 hours ago, baivan said:

Казал пред BILD:

„Много съм щастлив за момчетата, че победиха Сити.  Не можах да гледам, защото бяхме в автобуса.

Имам много вяра в момчетата и треньора, че ще се върнат на върха!'

 

Има вяра, защото оня ден е поръчал на най-добрите африкански шамани да направят черна магия на "ситите" и бяла за нас и това подейства.  

Благодарим ти, Маненце 🙂

 

Не! По-скоро е чел форума и разбрал, че в разходка на куче е истината. Преди да почне техния мач намерил бездомно куче около стадиона и го разходил. И това, заедно с твоята разходка вече е наклонило везните.

2 hours ago, Bellamy said:

Печели награда ''Доктор Сократес'' за солидарност на Франс Футбол

Някъде я водеха "солидарност",  другаде "благотворителност"

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Още не е  съвсем сигурно. 

Надявам се да го вземат, ако има шанс да е готов за втория им мач или дори за третия, защото  първия е с/у Нидерландия, вероятна загуба с него или без него, втория с/у Катар, трябва да бият и без него и едва третия с/у Еквадор ще е много важен за продължаване.

 

От Байерн обявиха, че той ще пропусне съботния мач срещу Шалке.

„Допълнителни прегледи ще последват през следващите дни“

"ФК Байерн също е в контакт с медицинския персонал на Сенегалската футболна асоциация."

Мениджърът на Сенегал Алиу Сисе трябва да обяви състава си за Световното първенство в петък.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, baivan said:

Дано да е готов да играе поне за последния мач в групата. Желая му да стигне много далеч в турнира заедно естествено със Сенегал!

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, lassana said:

Дано да е готов да играе поне за последния мач в групата. Желая му да стигне много далеч в турнира заедно естествено със Сенегал!

В тоя турнир трудно ще стигне напред с друг отбор 😃

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Садио Мане поднови пълноценни тренировки с отбора на Байерн (Мюнхен), повече от три месеца след като получи контузия, която го извади от участие в Световното първенство в Катар.

"Чувството е просто фантастично", каза сияещият Мане, когато влезе на терена за откритата тренировка на баварците.

"Тренировката беше супер. Много съм щастлив, че се завръщам с отбора. Футболът е моят живот. Липсваше ми много. Очаквам с нетърпение феновете, футбола, атмосферата, вкарването на голове и победите", каза Мане пред клубния сайт на Байерн.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

🗣️ Andy Robertson on Liverpool missing Sadio Mane: "To be honest, no.

"Don't get me wrong, I had a fantastic relationship with Sadio in terms of me and him down the left-hand side for five years. He was a joy to play with, every game.

"I loved playing with him, we linked really well. He helped me going back, the way I helped him going forward.

"And yeah we linked up really well. When he left, there was probably no-one more gutted than me because of the relationship we had.

"But we've got fantastic players that can play in their positions. We brought in Darwin [Nunez], who has been really good to start. We've got Luis Diaz who has obviously been injured and re-injured and things like that, which is difficult. Jots [Diogo Jota] can play there, who's got injured.

"We have been a little bit unlucky with injuries, I think once we get them back fully fit then yeah. “Look, Sadio was a wonderful player, a Liverpool legend but he wanted to go and he went to Bayern Munich and we wish him all the best." #LFC

Link to comment
Сподели другаде

6 hours ago, Stivi_G said:

🗣️Анди Робъртсън за липсващия на Ливърпул Садио Мане: „Честно казано, не.

„Не ме разбирайте погрешно, имах фантастични отношения със Садио по отношение на мен и него в лявата страна в продължение на пет години. Беше удоволствие да се играе с него във всеки мач.

„Обичах да играя с него, много добре се свързахме. Той ми помогна да се върна, както аз му помогнах напред.

„И да, ние се свързахме наистина добре. Когато той си тръгна, вероятно нямаше никой по-изкормен от мен заради връзката, която имахме.

„Но ние имаме фантастични играчи, които могат да играят на своите позиции. Привлякохме Дарвин [Нунес], който беше наистина добър като титуляр. Имаме Луис Диас, който очевидно беше контузен и се контузваше отново и подобни неща , което е трудно. Джотс [Диого Йота] може да играе там, който е контузен.

„Нямахме малко късмет с контузии, мисля, че след като ги върнем напълно готови, тогава да. „Вижте, Садио беше прекрасен играч, легенда на Ливърпул, но той искаше да отиде и отиде в Байерн Мюнхен и ние му пожелаваме всичко най-хубаво." #LFC

Цяла година се опитвам да кажа точно това, но Робо го прави най-точно 🙂

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

There was a big bust-up between Sadio Mané and Leroy Sané last night. Both had an argument on the pitch. After the final whistle, Mané complained about how Sané spoke to him on the pitch. Suddenly the Senegalese attacked Sané and hit him in the face (on the lip) [@BILD]

Маненцето и той в какво се забърка ...

Link to comment
Сподели другаде

Мане май и той тръгна яко надолу след трансфера.. освен Суарез не се сещам за някой друг, който да е прокопсал особено след като ни е напуснал.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Raybeez93 said:

Мане май и той тръгна яко надолу след трансфера.. освен Суарез не се сещам за някой друг, който да е прокопсал особено след като ни е напуснал.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мака и Анелка имаха прилични кариери след нас.

Link to comment
Сподели другаде

Какво ли му е наговорил оня по-светличкия Сане, за да го предизвика така?

"Нашия" не му останал длъжен и му затворил устата буквално.   🙂 

Напомня ми за реакцията на Зидан на финала. 

"Бъди мъж, па каквото ще да става"

 

 

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, Raybeez93 said:

Мане май и той тръгна яко надолу след трансфера.. освен Суарез не се сещам за някой друг, който да е прокопсал особено след като ни е напуснал.
 

Надолу и не само чисто футболно, ами и чисто човешки.Тука беше хрисим и отдаден, дори и извън терена, беше модел за подражание.Сега, първо го забъркаха в комплота срещу Нагелсман, след това се бие със Сане...

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, flyhorse0906 said:

Надолу и не само чисто футболно, ами и чисто човешки.Тука беше хрисим и отдаден, дори и извън терена, беше модел за подражание.Сега, първо го забъркаха в комплота срещу Нагелсман, след това се бие със Сане...

Премина на тъмната страна...

Link to comment
Сподели другаде

35 minutes ago, Сиймор said:

Не всичко е загубено за него. Може да отиде при белите в Мадрид и да завърши кариерата си като бял човек...

Най-много да се сбие там, че да си отмъсти. Салах не успя на терена, Мане ще го направи в съблеканята 😄

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Садио Мане (Ал Наср)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...