Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

това, на майтап го казвам, ама като го видях Джорджано на снимките, пак се чудя, защо негрите си правят татуси с тъмно мастило а не с бяло. :sarcastic:

Най-накрая човек, който задава важните въпроси! :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

В темата на Хендо Марио пусна статистика от тоя сайт и аз ги разгледах всичките ни футболисти.Единствено невидимия номер 5 няма нито една силна страна в характеристиките си

19KyV9k.jpg

Link to comment
Сподели другаде

В темата на Хендо Марио пусна статистика от тоя сайт и аз ги разгледах всичките ни футболисти.Единствено невидимия номер 5 няма нито една силна страна в характеристиките си

 

 

Stealth му е плюса

Link to comment
Сподели другаде

В интерес на истината гледах повторение на мача...Джини е единствения от вътрешните ни халфове който избягва по силните физически сблъсъци...дърпа се, внимава...не знам от какво го е страх.

Link to comment
Сподели другаде

Аз от доста време си направих изводитен за суринамчето. Много отдавна съм отчел това, че просто няма силна страна в играта, освен бройката на терена. Единственото нещо което мога да се сетя и то изсмукано от пръстите е тежкия удар. Ако Джан наистина подпише и след като пристигне Кейта, съвсем ще му окъсеят минутите. Въпреки, че Клоп очевадно иска да има много широк състав и да разчита на ротации и свежест, която свежест между другото ни помогна адски в мача със Сити.

Link to comment
Сподели другаде

Единственото нещо което мога да се сетя и то изсмукано от пръстите е тежкия удар.

Вайналдум и тежък удар? Това нещо като Милнър и стоене стабилно на тревата :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Има добра техника на самият замах и контакт с топката, ако се загледаш внимателно в механиката на ударите му, ще видиш, че имат една плътност в самият летеж на топката.

Link to comment
Сподели другаде

За пореден мач се убеждавам, че Вайналдум е един от най-безполезните ни играчи. Все едно играе с някакви ботуши тип "Котаракът в Чизми. Ако ви е приятел, да се чудите как да го излъжете, само за да не го викнете, като играете на малки вратички :sarcastic:. Просто попълва бройката до 11 полеви перфектно.

Link to comment
Сподели другаде

Слаб си е Джини, слаб. Дори в най-добрите си мачове пак изглежда потресаващо слаб на моменти. Самочувствието без покритие което има също го причислявам към минусите защото в много моменти му/ни изиграва лоша шега.

ПП: Винаги съм се чудила защо Джини е един от футболистите чието име най-често се пее от Коп-а!? Може би се опитват да го събудят.. ддз :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

По-скоро второто ReD,

още съм на мнение, че Гошко, Джанката и Лукчо/ вече/ не са за Ливърпул! Най-много за резервни играчи, за да има някой на скамейката. Е, не са само те, де, но все пак темата е за Гошко !

... и днес 7 месеца по-късно, продължавам да съм на същото мнение!

Link to comment
Сподели другаде

Това момче наистина не знам в какво е добър...

 

Преди му казвах "11-ия играч", защото просто ми допълва бройката. Нито напред е добър, нито отзад е стабилен, нито шпагати прави, нито във въздуха е силен, нито голове вкарва, нито спасява такива, нито пасове прави ключови, нито пресича... Опитвам се да намеря едно нещо, едно, в което да е добър...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...