Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Това момче наистина не знам в какво е добър...

 

Преди му казвах "11-ия играч", защото просто ми допълва бройката. Нито напред е добър, нито отзад е стабилен, нито шпагати прави, нито във въздуха е силен, нито голове вкарва, нито спасява такива, нито пасове прави ключови, нито пресича... Опитвам се да намеря едно нещо, едно, в което да е добър...

На този въпрос може да ти отговори Клоп , все пак той го привлече .

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Абе чудя се Вайналдум да няма някакви проблеми със слуха.Обясняват му нещо преди да влезе в игра, влиза и прави всичко противно на всякаква логика.На всичкото отгоре снощи влиза и почва да се придвижва със скоростта на стар тролейбус, явно е имал намерение на загрявката да се раздаде повече, отколкото на терена.В сравнение с него Милнър приличаше на Юсеин Болт.

Link to comment
Сподели другаде

Пичове, извинявам се много, но това горното е крайно несериозно, тролско, неаргументирано, необосновано, заядливо, незряло, детинско даже, незадълбочено, повърхностно, мотивирано само и единствено от злоба, написано ей така, защото човекът е имало свободни три минути и се е чудил какво да прави. Наистина ли желаете да четем такива неща? Адски е разочароващо.

Link to comment
Сподели другаде

Пичове, извинявам се много, но това горното е крайно несериозно, тролско, неаргументирано, необосновано, заядливо, незряло, детинско даже, незадълбочено, повърхностно, мотивирано само и единствено от злоба, написано ей така, защото човекът е имало свободни три минути и се е чудил какво да прави. Наистина ли желаете да четем такива неща? Адски е разочароващо.

 

Кое по точно?

Link to comment
Сподели другаде

Кое по точно?

Явно колегата има предвид моето мнение.Вярно е че бях доста рязък ама просто се ядосвам, че Вайналдум не играе почти нищо от началото на сезона,а снощи също нищо не направи.Извинявам се ако съм засегнал някой.

Link to comment
Сподели другаде

 

Явно колегата има предвид моето мнение.Вярно е че бях доста рязък ама просто се ядосвам, че Вайналдум не играе почти нищо от началото на сезона,а снощи също нищо не направи.Извинявам се ако съм засегнал някой.

 

На мен пък ми се видя напълно нормален коментар...най малкото не заслужаваше 23 нарицателни срещу него.

Link to comment
Сподели другаде

Никой не си засегнал.Мнението на тошко африкански си обяснявам с прекомерна употреба на билки и гъби.

 

А относно мнението за Невидимия то даже е твърде меко.За мен този статист нямаше да се забележи даже и да участваше във филма дето един беше на самотен остров и с говореше с волейболна топка(а в същото време Джин Вайнаудум е бил на същия остров).

Link to comment
Сподели другаде

За мен този статист нямаше да се забележи даже и да участваше във филма дето един беше на самотен остров и с говореше с волейболна топка(а в същото време Джин Вайнаудум е бил на същия остров).

Ахахах, Ради, ще ти направя една компилация с Вайналдум и Милнър и ще седнем да я гледаме заедно :D

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Не искам да критикувам нито един от нашите играчи в навечерито на най-важните мачове.Но просто не може да продължава така с това момче не може.

Искам да попитам някой завършил някоя школа или курс там нещо за треньор.Толкова ли не разбирам играта,че не виждам и грам процент принос към мачовете или в действителност ка пе де-то му е под или малко над нулата?

Link to comment
Сподели другаде

Не искам да критикувам нито един от нашите играчи в навечерито на най-важните мачове.Но просто не може да продължава така с това момче не може.

Искам да попитам някой завършил някоя школа или курс там нещо за треньор.Толкова ли не разбирам играта,че не виждам и грам процент принос към мачовете или в действителност ка пе де-то му е под или малко над нулата?

 

И аз не виждам никакъв принос от негова страна, този сезон е в някаква дупка. Опитвам се да се сетя за някой силен мач, но няма. Миналия сезон на моменти се чудих дали има нужните качества за клуб като нашия, но в крайна сметка завърши с 6 гола и 10 асистенции, което не е толкова лош показател, а този сезон е с по 1 гол и 1 асистенция, драстична разлика в представянето му.

Link to comment
Сподели другаде

Кейта още с първият си мач за нас ще ни се стори като Зидан. Гаранция това с оглед на "класата" която имаме в халфовата линия.

 

Ако Хедно е обвиняван, че играе насигурно, то за Вайналдум не знам какво да кажем. Пас на повече от 5 метра не опитва, това когато изобщо се среща с топката, защото имам чувството, че основната му задача е да бяга от нея.

Миналият сезон поне вкара важни голове, даде асистенции, но този сезон не е и трагичен дори, а безличен.

 

Хендерсън поне опитва да прави нещо там, колко му се получава е отделен въпрос, ама Джини нищо не опитва. Той дори не греши, просто щото не играе с топката и няма какво да греши. В защита няма особен принос, изобщо в повечето случаи сме с човек по-малко на терена.

 

Срещу Сити искрено се надявам халфовата ни линия да е - Милнър, Джан, Окса. Това ни е най-добрата конфигурация в момента за мен.

Link to comment
Сподели другаде

Има много силни мачове, а най-силният му се игра на 14.02.2018. На второ четене се сещам за 14.01 и 18.11.

 

Е кои са тези много мачове, ти казваш едва за 3. За мен този сезон Вайналдум е много далеч от играта, която показа в предходните си 2 години във висшата лига.

Link to comment
Сподели другаде

Това момче трябва сериозно да преосмисли позицията и представянето си за отбора.Снощи вместо като играч влизащ като резерва със свежи сили да гони и пресира за всяка една топка,да се впуска във всяко единоборство ,той не показа абсолютно нищо.Много ,изключително разочароващ Джини този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...