Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

Според мен последните два мача доказа, че има място в отбора. Изключително представяне, и на Етихад, и на Гудисън и ако някой твърди обратното, ще е много жалко за него. Реално липсата на коментари доказват и моите думи, защото Джини си е нарочен. И за това спомагат думите на безличните коментатори по разни медии, които го наричат невидим защото разбиранията им от футбол са като на онази вчера в Стани Богат, където каза, Слънцето изгрява от запад.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Според мен последните два мача доказа, че има място в отбора. Изключително представяне, и на Етихад, и на Гудисън и ако някой твърди обратното, ще е много жалко за него. Реално липсата на коментари доказват и моите думи, защото Джини си е нарочен. И за това спомагат думите на безличните коментатори по разни медии, които го наричат невидим защото разбиранията им от футбол са като на онази вчера в Стани Богат, където каза, Слънцето изгрява от запад.

 

Вчера определено направи много силно второ полувреме...но айде да почне да го прави по често и тогава да говорим...като избяга 13км като батко му Мили ще го призная.

Link to comment
Сподели другаде

Вчера беше на двата полюса /според мен/.

Ужасно първо полувреме. Нито гонеше, нито пресираше, нито търсеше топката. Даже и по време на мача написах нещо, което ми направи ужасно впечатление. Центриране в нашето наказателно поле, защитата чисти и халфовете ни седят на 1 място. Халфовете на Сити изглеждаха все едно бяха 10 човека. Не знам статистиката, но не вярвам да имахме много спечелени първи топки или пресечени пасове.

Второто явно Клоп си свърши работата. Дали ги пререди, дали ги увика, но промяната беше очевадна - а от там и играта на отбора се подобри. Тук вече Джини направи отлично полувреме, ама това не променя апатията през първата част.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Действително силен мач на Вайналдум, може би най-силния му до момента за сезона.Дано продължи така и все още да не е изиграл най-силния си мач за сезона.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Аз се чудя при връщането на Фабиньо кой ли измежду титулярната тройка в средата ще седне за негова сметка?

 

Sent from my F8331 using Tapatalk

Фабиньо никъде не е отишъл,че да се връща.Не искам да го казвам на глас,но може и никога да не бъде интегриран в първия отбор.

Няма такова правило,в което е казано,че всички трансфери на един треньор трябва да са успешни,дори и той да се казва Юрген Клоп.

Но пък температура,която топи маслото,втвърдява яйцето.В ролята на яйцето Джординьо Вайналдум.

Може би той е единствения играч,който съм си позволявал да обиждам в писмена и устна форма,но когато виждам,че е нещо е бяло(така де :) ) не мога да му кажа някакъв друг цвят.

От къде намери сили да заиграе така,незнам и не ме интересува,но ако продължава да поддържа това темпо,не ми е проблем,кой ще остане резерва за негова сметка.Айде Черно лаленце не ме разочаровай...

Link to comment
Сподели другаде

Суринамеца ме е вбесявал до краен предел и съм го солил адски много в тая тема. Както каза обаче, към момента играе страхотно.

 

Колкото до Фабиньо... има много мачове, има контузии недай Боже, има спадове във формата. Ще има минути за всички, аз съм сигурен.

Link to comment
Сподели другаде

Най-накрая се появи този Вайналдум,който ме караше да го искам при нас,още като беше в ПСВ.

Определено в края на предния сезон и началото на този виждаме различен играч,циментира си мястото сред титулярите.Явно му трябваше повече време да осъзнае и приеме ролята си при нас.Можем само да се радваме,че най-накрая в халфовата ни линия има качество и конкуренция,след дълги години мъка.

Link to comment
Сподели другаде

Халфова линия Хендо-Милнър-Вайналдум може да надбяга и смаже всяка халфова линия на отбор, който иска да се надиграва с нас.

От там нататък ако трябва повече техника и фантазия идват Фабиньо-Кейта-Окса -Шакири-Лалана.

Клоп трябва да си свърши работата и да намери баланс.

Аз съм му фен на Фабиньо, ама нещо като работи, не трябва да се пипа.

Да си седи резерва и да си чака шанса, Вайналдум си играе супер.

Link to comment
Сподели другаде

съжалявам за офф топа, но се подвеждам по хвалбите на колегата над мен, опа заедно сме писали, за синер имах предвид

Забелязва се, че до момента само играчи неучавствали в Русия ни дърпат - Вайналдум, Ван Дайк, Мили, Кейта, Робо.

Другите, като че ли наистина са малко пренатоварени, особено Фирмино

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум миналия сезон тука много го хранихме включително и аз и то с основание.В края на миналия сезон се включи добре като титуляр, а този започва наистина много добре и се надявам да продължи така.Явно е решил да се бори за мястото си в отбора, в което няма нищо лошо.

Link to comment
Сподели другаде

Халфова линия Хендо-Милнър-Вайналдум може да надбяга и смаже всяка халфова линия на отбор, който иска да се надиграва с нас.

 

Само при определени условия - ако пред тях има две бързи и остри крила, които да ги допълват. Ако едното от тях липсва, нещата се променят коренно и това се видя миналия сезон не само при контузията на Салах, ами и в мачовте, в които Мане отсъстваше поради наказание и контузия през септември и откомври.

 

Ако Шакири беше в отбора или ако Стъридж беше здрав за финала с Реал, мачът нямаше да се обърне на 180°.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Конкуренцията се оказа катализатор за Джини! Играе страхотно.

Партньорството му с качествен бокс-ту-бокс халф като Кейта повиши и КПД-то на Джини. С Хендо играта му се ограничава да покрива на капитана гърба и да поема пасовете настрани. Клоп напипа тройката в средата и титулярите са вече ясни.

Link to comment
Сподели другаде

Да точно така .Подобрената игра на Джини се дължи на няколко факта .

Първия е че Клоп реши да му смени поста .Всъщност ,добре че Хендерсън се върна късно от почивката си и Джини през това време показа силни игри и така станаха нещата . Ако Хендерсън беше тук от първия ден ,сега той щеше да си е титуляр и Джини щеше да е резерва а дори можеше да бъде продаден .

Много е важно ,един треньор да пуска играча на правилния му пост ! Знаем и за Лалана ,как го мъчеше на фланга ,но като го върна в халфовата линия и Лалана стана супер силен играч ,но за съжаление след това се контузи .

Знаем и за Гомес как беше мъчен на бека ,но сега като застана на правилния си пост и вече е корено различен играч .

Знаем и за Милнър ,който беше мъчен като бек а сега в халфовата линия е машина .Чуства се видимо по комфортно .

Клоп обърка доста позиции ,добре че все пак се поправи .

Много е важно за един играч да играе на правилната си позиция,да се чуства комфортно и по този начин да се извлече максимума от него и да бъде максимално ефективен и щастлив.

Другата причина за подобрената игра на Джини вие сте я казали а имено конкуренцията от тоя сезон ,най вече с идването на Наби и Фабиньо . Конкуренцията уплаши Джини и той се стегна и подобри .

И разбира се ,факта ,че до него вече не играе слабия и неоринтиран Хендерсън а ориентирания Наби . Това много му помага .

Само да кажа и за поста на Шакири . Той беше пуснат срещу манафите в средата и показа много добра игра като плеймейкър . Има страхотен поглед ,техника ,пас .Нека се използват тези му качества . Там му е мястото .

Някак си ми идва бавен и инертен за крило .Във средата ще бъде по ефективен .Ако играе де ,той всъщност никъде не играе : )))

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...