Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

НА няколко места в Туитър излезе, че сме му педложили нов договор. Варира информацията между 3 и 4 години. Дано да има нещо вярно, и още по-важното, Джини да се съгласи. Много е важен като играч и като характер.

Link to comment
Сподели другаде

След 2-та гола с/у Босна в неделя, тази вечер в основата на обрата с 1:2 с/у Полша - бе фаулиран за дузпата, която Депай отбеляза, а след това реализира победния гол.

Link to comment
Сподели другаде

Вярно е и самия рекорд ще бъде счупен съвсем скоро от играчи като Мане, Салах, Трент, Робо и т.н , които се присъединиха към отбора по-късно, което показва статистически каква машина е този отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Мане и Вайналдум заедно дойдоха.

Не е вярно.

До колкото помня (а аз бях на стадиона на Транмиър) на първият мач на Мане, Матип и Кариус със сигурност + някоя юношка. За Джини щях да си спомням.

Мисля август 2016 беше.

 

Link to comment
Сподели другаде

Значи вероятно не е играл в тоя мач.

За Кент се сетих, че игра и много ми хареса тогава.

Просто Вайналдум не го помня.

За Мстип ,Мане и Кариус съм сигурен, че бе сефте.

Те загряваха на два метра от мен и тогава ги загледах, Матип носи сигурно 48-50 номер бутонки. И за Кариус бе сефте, защото го наблюдавах внимателно. Сигурно съм писал някъде по темите.

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум дойде към края на прозореца просто и дилемата беше той или Сисоко от изпадналия Нюкасъл.

 

А тоя мач беше в началото на подготовката с Транмиър ли с кой беше. Не мисля, че беше август.

 

Август беше онова 4-0 с Парцелона.

 

П.с. А ти си написал, че е било с тях. Ама беше по-рано според мен, най-малкото националите са били на Европейско.

Link to comment
Сподели другаде

Ооо, не.

С Транмиър бе преди Барса.

Той Мане даже на Барса вкара май. И играха на Уембли.

Абе не помня датата, но за тея горе бе първи мач със сигурност.

---------

Сега погледнах. И Вайналдум е при нас от 2016.

 

-----------

Сега видях корекцията ти. Ами може, датата не помня. Вероятно е било по-рано.

Аз и на европейското изкарах две седмици, не се сещем човек. Честно.

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум дойде направо на лагера в САЩ, затова и няма как да е играл във въпросния мач с Транмиър, който ако си спомням се игра на техния стадион от другата страна на реката. Не помня кой вкарал и как е завършил мача, помня някои неща главно заради един уникален коментар във форума, където някой от тук пишещите бе присъствал и бе впечатлен от номера бутонки, които носи Матип :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Джинката си заминава. Четох думи на Клоп, в които той казва нещо от сорта на "такъв е животът, така беше и с Емре Джан. Сигурен съм, че Вайналдум ще се раздава до последния си ден в отбора, както го е правил винаги". Демек догодина свободен трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

Ще изчакам да мине и януари аз, преди да стигам до такива заключения. Все още имам надежда, че ще преподпише в традицинните зимни месеци за удължаване на изтичащи договори.

Случаят с ДжаМ е различен, той не вярваше, че ще спечели нещо голямо в Ливърпул и нямаше търпение да си тръгне, дори може да се каже, че се отървахме от един посредствен футболист, както се убедихме и в предствянето му за новите си отбори. Спомогна и за идването на железният Фабиньо, иначе нямаше да се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Кое му е разбираемето, има играчи с по над 10 сезона в един отбор. Отборът печели всеки сезон големи трофеи и е всеки сезон основен претендент за най-големите трофеи. Играе в най-силното и конкурентно първенство в света, аз не бих го разбрал, ако мисли да си тръгва.

И не бързайте, за Милнър също до последно мислехме, че няма да остане, всеки го пращаше в Лийдс, но в крайна сметка преподписа точно преди изтичането на договра му през лятото за още 2 години, така че има време!

Link to comment
Сподели другаде

Ми може да иска нови предизвикателства, отделно не се знае дали ще влиза в плановете за твърд титуляр в следващите сезони, никой не знае какво става в съблекалнята.

 

Отделно може да иска да е някъде с по-офанзивни функции, това го бях писал и лятото. В Холандия вкарва през мач сигурно в последните 2 години, в ПСВ също е имал сезони с по 20 гола, докато в Ливърпул функциите му са по-скоро дефанзивни.

 

Като си спечелил всичко най-важно за 5 сезона, може да искаш промяна, не е нещо ненормално.

 

Отделно самият факт, че е заменил Фейенорд, където е бил титуляр, с ПСВ, говори, че не е one-club man, както каза Бомбера. Да, не е отишъл в Аякс, ама все пак.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...