Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

Това ще е голяма загуба. Най-стабилният ни халф от много години. Ще трябва да дадем много пари за да го заменим. Лятото ще трябва поне 2ма халфа да купим.

Единствено може да остане ако уволнят Куман, което си е вероятно.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Това ще е голяма загуба. Най-стабилният ни халф от много години. Ще трябва да дадем много пари за да го заменим. Лятото ще трябва поне 2ма халфа да купим.

Единствено може да остане ако уволнят Куман, което си е вероятно.

 

Ние го заменихме вече с Тиаго...

Link to comment
Сподели другаде

Добре, де, защо би искал да напусне?

 

Важна част от отбора е, харесван от феновете, печели купи...

 

Със сигурност и заплатата му не е лоша.

Тиаго бе важна част от Байерн, вероятно харесван от феновете, печелеше купи и надали е вземал лоша заплата. Човекът каза, че иска ново предизвикателство. Вероятно и за Вайналдум важи същото, а и може да има някакви негови си лични причини. Аз не го съдя, негово право е да напусне.

Link to comment
Сподели другаде

Защо да е обида аз също смятам, че е просто ОК. В никакъв случай не е класа, която трудно бихме заменили... дори напротив, никога не ми е бил сред любимците на Анфилд, дори имам чувството, че този сезон не се раздава напълно а си мисли за Барса, на който не му се играе за Ливърпул да си ходи, както сториха Торес, Коутиньо, Суарез... идва следващия и го забравяме, такива като Джини милиони. Играча тип - незабравим, в момента е треньор на Рейнджърс.

Link to comment
Сподели другаде

Не винаги всички причини са само футболни. Има много хора, които не харесват живота в Англия. Ние мислим от фенска гледна точка и винаги бихме си стояли в Ливърпул, но той като не е бил привърженик на отбора и ако жена му опява за слънчева Барселона вече става друго.

Link to comment
Сподели другаде

Това е много голяма обида

 

Е каква обида е, братле? Вайналдум не е някакъв невиждан талант в халфовата линия. Имал е супер силни мачове, но е имал и много такива, дето е бил пълен дух. Имаше един дълъг период от време, в който наистина ако не погледнеш съставите няма да разбереш, че Вайналдум играе.

 

Работар е, аз по-скоро се радвам, че е в отбора (като опция), но идеята ми е, че ако реши да си тръгва, няма да прекарам безсънни нощи. Това е. Иначе ме кефи като човек, изглежда пичага.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Е каква обида е, братле? Вайналдум не е някакъв невиждан талант в халфовата линия. Имал е супер силни мачове, но е имал и много такива, дето е бил пълен дух. Имаше един дълъг период от време, в който наистина ако не погледнеш съставите няма да разбереш, че Вайналдум играе.

 

Работар е, аз по-скоро се радвам, че е в отбора (като опция), но идеята ми е, че ако реши да си тръгва, няма да прекарам безсънни нощи. Това е. Иначе ме кефи като човек, изглежда пичага.

 

Не знам, имаш право на мнението си, но за мен периодът преди Клоп е още пресен, когато в продължение на години палехме свещи да се купи такъв "ок" футболист, а не някой Полсен, Шейру или Диао, та аз лично въобще не бих желал да пускаме такива хора. Може би просто аз още живея с миналото и ми е странно когато нарекат някого от постоянните ни играчи "ок футболист, който няма да е проблем ако си отиде".

Link to comment
Сподели другаде

Абе, щом преживяхме раздялата с "Капитан фантастик", тук няма да има трагедии...

 

 

Раздялата със Стивън Джерард никога няма да бъде преживяна. Великите играчи се раждат много много рядко. Той 17 години носеше целия клуб на гърба си.

Link to comment
Сподели другаде

Абе, щом преживяхме раздялата с "Капитан фантастик", тук няма да има трагедии...

 

Тези, които сме преживяли раздялата с Фаулър, за раздялата с Джерард, която беше продиктувана от биологичните закони ни е през лявото крило.

Link to comment
Сподели другаде

Като вземете да пишете разни гениалности...

Със Стефчо се разделихме, когато му беше дошло времето! Или трябваше да почнат дечицата на тъча заедно с топката да му подават и патериците дето е изпуснал?!! Щеше да е трагедия, ако беше отишъл 2005 в Челси, 2016 си беше резонно да излезе в пенсия в УСА.

С Жорката ситуацията е друга. Има още две-три години, ако е здрав, нищо чудно и повече. Дай да го подаряваме!!!

Човек е устроен да оценява нещата чак когато ги загуби. Ако си тръгне ей така и ние ще го оценим.

Link to comment
Сподели другаде

На мен лично заедно с Хендерсън са ми в момента така да се каже любимите футболисти в отбора. Хендерсън е може би по-важен, защото е капитан и т.н., но Вайналдум е не само най-постоянния, но и най-добрия ни полузащик вече години наред. Качеството му в отнемане, изнасяне или съхранение на топката са безценни и няма друг халф във ВЛ, който да е дори близо до него.

Link to comment
Сподели другаде

Не винаги всички причини са само футболни. Има много хора, които не харесват живота в Англия. Ние мислим от фенска гледна точка и винаги бихме си стояли в Ливърпул, но той като не е бил привърженик на отбора и ако жена му опява за слънчева Барселона вече става друго.

 

Тя пък жена му от една слънчева Холандия дето идва. Ако мисли сега за Барселона както спомена някой по-нагоре, най-много да изпадне в депресия, а не ми изглежда така.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Още един, който искам да похваля.

 

Принципно много хора, включително и аз, го критикуваме, че се покрива в мачовете.

 

Е, днес беше хвърлил мантията невидимка, и беше навсякъде.

 

Евала! Подписвай, Джини!

Link to comment
Сподели другаде

 

Отнемането на топката не е само шпагати тип Масчерано. Джини я взима пресичайки пас или прекъсвайки дрибъла на съперник без изобщо да има предпоставка рефера да мисли да надува свирката. Да не говорим какво се случва в борба за втора топка.
Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...