Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)


Препоръчан пост

  • Replies 457
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Вие сега с това кой е легенда и кой не е. Едно време раздаваха звания - заслужил артист и народен артист. Трябва и при легендите да сложим две степени. Джини е заслужила легенда, Джерард е народна легенда. 
Имаше и майстор на спорта и заслужил майстор на спорта, но при тях имаше обективни показатели, за да ги получиш.

Джини остава в историята на Ливърпул твърдо, пък сега легенда или подлегенда, кой както му харесва. Остава в историята, а стотици други са минали през Ливърпул и не са останали в историята, а само в статистиката. 

 

Link to comment
Сподели другаде

Наистина е емоционално за мен в момента. много съм щастллив че успяхме да се класираме 3-ти и да осигурим място в ШЛ през следващия сезон.
От друга страна се опитвам да не заплача, хората в Ливърпул ми показаха любовта си през последните 5 години. Много е трудно да кажа довиждане.
Феновете пеят името ми, трофеите които спечелихме, никога няма да забравя невероятните неща, които постигнахме с този фантастичен отбор. Споделихме незабравими моменти заедно, които никой не може да ни отнеме.
Бих желал да остана играч на Ливърпул за още доста години, но за съжаление нещата се развиха по различен начин. Започвам ново приключение.
Не съм подписал другаде, всеки знае че във футбола всичко може да се случи. Ситуацията в момента е, че от 1-ви юли не съм играч на Ливърпул. Ще видим какво ще направя в следващите седмици. Ще почина малко и след това отивам с националния отбор.
Ще разгледам ситуацията как се стигна дотук. Фвновете заслужават да знаят истината.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, S.Gerrard said:

Ще разгледам ситуацията как се стигна дотук. Фвновете заслужават да знаят истината.

Единственото, което ме тормози е ако Джини е имал някакви размумни претенции за заплата, да не би хамериканците да се скатали. Че от това последното изречение лъха нещо такова.

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, S.Gerrard said:

То това е основната версия, която се споменава - Клоп го иска в състава, той също иска да остане, но смята че заслужава повече отколкото му предлагат.

Това ако е вярно......🤦‍♂️

Мамка му и лицемери. Ще ми говорят за ценности за единство за тва,че сме едно семейството....

 

Link to comment
Сподели другаде

25 minutes ago, Chinaski said:

Интересно какво са му предложили...

В парцала имаше статия преди няколко месеца със заплатите на отбора, според която взима 75 хил. на седмица, така че 90-100 макс.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, baivan said:

заплатите 

https://www.spotrac.com/epl/liverpool-fc/payroll/

Джини 90,  Окса и Кейта по 120 и т.н 

 

И аз щях да съм разочарован- някви пичове дето играят на една десета от мен да взимат повече пари...

Link to comment
Сподели другаде

Преди пишеше, че му даваме 3-годишен договор, а той искал 4. Някъде по средата е истината. Все пак е и на 31 години, нека не забравяме.

За мен по-притеснително ще е като тръгнем да преподписваме с Трент и Робо, че и двамата взимат наполовина на Окса... 

Link to comment
Сподели другаде

19 minutes ago, tsbalabanov said:

Преди пишеше, че му даваме 3-годишен договор, а той искал 4. Някъде по средата е истината. Все пак е и на 31 години, нека не забравяме.

За мен по-притеснително ще е като тръгнем да преподписваме с Трент и Робо, че и двамата взимат наполовина на Окса... 

Е ще им се вдигнат на по 100 поне...даже евала на тях че досега не са поискали предоговаряне на условията...като махнем и Окса и Кейта и Матип ще поосвободим едни 350 за заплати...

Link to comment
Сподели другаде

 Fabrizio Romano твърди, че агентът на Джини Вайналдум днес бил на среща с Барселона.  Договорен е контракт до юни 2024 г. със заплата по-ниска от тази, която е получавал в Ливърпул, подобно на другия договорен Серхио Агуеро. 

Link to comment
Сподели другаде

Сметни,хем за по-малък период е договора,хем за по- ниска заплата. Ние по едно време му предлагахме 4 години договор,той искал за 5 години,предлагахме му 140 панди плюс нещо си,той искал колкото Салах и ван Дайк.... И накрая Ко,НЕ?

Link to comment
Сподели другаде

Ами след като феновете трябва да знаят истината, като му изтече договора да излезе и да я каже.Само дето ако подпише примерно с Барселона на тия параметри, които са цитирани по-горе никой няма да му повярва....

Link to comment
Сподели другаде

За мен пък легенди на който и да е отбор трябва да са най- най- най- големите играчи в историята на клуба. Вайналдум (при цялото ми уважение, класен играч е) при никакъв случай не е легенда. Ако него го пишем за такъв, сигурно стотина човека ще станат легенди на Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

По Дарик казаха, че Байерн Мюнхен са го искали, но се отказали, тъй като искал много голяма заплата + бонус за подписването, като свободен трансфер...🤔

Link to comment
Сподели другаде

S0xjmEu.jpg

С Робъртсън тази вечер един с/у друг - 2:2 завършиха, шотландците на 2 пъти повеждаха, а 2-мата се отличиха и с по 1 асистенция. Вайналдум за 1:1, а Робъртсън за 1:2.

 

Link to comment
Сподели другаде

Едно качество наистина е много ценно при Джини. Много издръжлив футболист е и няма дълги отсъствия заради контузии. Пълен антипод на Кейта. Това емного важно нещо днес, защото дори да си страхотен талант, поради контузии можеш да си затриеш кариерата. Нямам предвид, че Кейта е мега добър, но ако беше здрав поне 80% от веремето, то можеше да бъде много по-полезен. И евентуално при продажба да се вземат добри пари за него. Сега и да го продадем с неговата визитка едва ли бихме взели кой знае колко за него.

Така, че Джини беше много ценен заради това, че можеше постоянно да се разчита на него. Има два мача за "лалетата" връща се в Ливърпул и още първият мач е титуляр. Като добавим и другите качества, които изброи Тошко, то наистина губим от раздялата си с него, освен ако не вземем подобен профил футболист.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Ал-Етифак)
  • Simply Red changed the title to Жоржиньо Вайналдум (Рома - наем)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...