Jump to content

Жоржиньо Вайналдум (ПСЖ)

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Вайналдум е класически продукт на прословутата холандска школа. Притежава абсолютно всички белези на футболист от тази част на Европа - бърз, директен, повратлив, перфектно подготвен физически и техни

Изключително много харесвам Уайналдум. Много слънчев пич и стойностен футболист. Не е някой крив храст и да кажеш, абе да върви на майната си. Даде доста на Ливърпул. Записа името си със златни букви

Предполагам всички сте гледали как една нищо и никава безлична каквида се превръща в крайно красива и отваряща зениците пеперуда. Е това се случи с м-р Смайл, известен повече като Джини.   Този привет

Posted Images

това, на майтап го казвам, ама като го видях Джорджано на снимките, пак се чудя, защо негрите си правят татуси с тъмно мастило а не с бяло. :sarcastic:

Най-накрая човек, който задава важните въпроси! :sarcastic:

• 1 month later...

Заради това ли е толкова отнесен на терена?

Да му е жива и здрава все пак и да се стяга, защото тепърва започват тежките мачове, а той не е на познатото си ниво.

• 2 months later...
  • 2 months later...

В темата на Хендо Марио пусна статистика от тоя сайт и аз ги разгледах всичките ни футболисти.Единствено невидимия номер 5 няма нито една силна страна в характеристиките си

19KyV9k.jpg

В темата на Хендо Марио пусна статистика от тоя сайт и аз ги разгледах всичките ни футболисти.Единствено невидимия номер 5 няма нито една силна страна в характеристиките си

Stealth му е плюса

В интерес на истината гледах повторение на мача...Джини е единствения от вътрешните ни халфове който избягва по силните физически сблъсъци...дърпа се, внимава...не знам от какво го е страх.

Аз от доста време си направих изводитен за суринамчето. Много отдавна съм отчел това, че просто няма силна страна в играта, освен бройката на терена. Единственото нещо което мога да се сетя и то изсмукано от пръстите е тежкия удар. Ако Джан наистина подпише и след като пристигне Кейта, съвсем ще му окъсеят минутите. Въпреки, че Клоп очевадно иска да има много широк състав и да разчита на ротации и свежест, която свежест между другото ни помогна адски в мача със Сити.

Има добра техника на самият замах и контакт с топката, ако се загледаш внимателно в механиката на ударите му, ще видиш, че имат една плътност в самият летеж на топката.

За пореден мач се убеждавам, че Вайналдум е един от най-безполезните ни играчи. Все едно играе с някакви ботуши тип "Котаракът в Чизми. Ако ви е приятел, да се чудите как да го излъжете, само за да не го викнете, като играете на малки вратички :sarcastic:. Просто попълва бройката до 11 полеви перфектно.

Слаб си е Джини, слаб. Дори в най-добрите си мачове пак изглежда потресаващо слаб на моменти. Самочувствието без покритие което има също го причислявам към минусите защото в много моменти му/ни изиграва лоша шега.

ПП: Винаги съм се чудила защо Джини е един от футболистите чието име най-често се пее от Коп-а!? Може би се опитват да го събудят.. ддз :sarcastic:

По-скоро второто ReD,

още съм на мнение, че Гошко, Джанката и Лукчо/ вече/ не са за Ливърпул! Най-много за резервни играчи, за да има някой на скамейката. Е, не са само те, де, но все пак темата е за Гошко !

... и днес 7 месеца по-късно, продължавам да съм на същото мнение!

Това момче наистина не знам в какво е добър...

Преди му казвах "11-ия играч", защото просто ми допълва бройката. Нито напред е добър, нито отзад е стабилен, нито шпагати прави, нито във въздуха е силен, нито голове вкарва, нито спасява такива, нито пасове прави ключови, нито пресича... Опитвам се да намеря едно нещо, едно, в което да е добър...

• S.Gerrard changed the title to Жоржиньо Вайналдум (ПСЖ)