Jump to content

Как да гледаме мачове чрез компютърен или мобилен софтуер


Svet

Препоръчан пост

Друго си е да слушаш двамата мениджъри след мача и Тиери Анри и Джейми Реднап като анализатори. Надявам се, че който ме е послушал за Mobdro се наслаждава като мен:

 

Screenshot_2016_08_13_16_57_06.png

 

:)

Link to comment
Сподели другаде

Съжелявам но какво се получи при мен. Свалих си програмата и всичко тръгва без проблем и т.н.И си викам всичко е ок и си поръчах кабела за свръзка с тв.Но изненадата дойде после.Никои стрийм за мачовете не са активни по време на мач.Не знам дали има връзка дали съм в Англия ,но ме съмнява

.

Link to comment
Сподели другаде

За коя програма и платформа говориш (компютър или телефон) и важно: от къде са стриймовете?

някои източници биват блокирани заради лицензни права, но мноооого други си вървят на компютър

главно с АСЕ / някои Сопкасти често спират или не тръгват /

 

ПП съвременните телефони също са вид компютри :)

и ако са с андроид - има АСЕ и за тях, значи "пей сърце"

 

ПП2

http://wiki.acestream.org/wiki/index.php/AceStream_3.0/en#Where_to_download

Link to comment
Сподели другаде

Ако става въпрос за Mobdro, аз си изгледах Хъл срещу Лестър без проблем. След това Евертън и Тотнъм не ги даваха по английските канали, затова си ги пуснах със SopCast на телефона и съответно телевизора. На Sky програмите ги има поне 4-5 пъти, пробвай всички възможности. След това Сити по BT Sports 1 нещо се ебаваше, ама го даваха и по beIN, а и със SopCast-а ставаше. Инсталирай си и него на телефона като резервен вариант. Утре нашите ще ги дават по Sky Sports 1, ще напиша как го гледам и ако пак не става при теб значи не е общ проблем и трябва да потърсиш къде е повредата.

Link to comment
Сподели другаде

За телефон става въпрос.Модела е Samsung 7edge но едва ли в момента има значение.Нито Sky 1 нито BT sports1 се отваряха,а точно там се даваха мачовете,На другите имаше ръгби,чемпиан и друго.И да точно за Mobdro става въпрос.Иначе ще си инсталирам SopCast

Link to comment
Сподели другаде

За телефон става въпрос.Модела е Samsung 7edge но едва ли в момента има значение.Нито Sky 1 нито BT sports1 се отваряха,а точно там се даваха мачовете,На другите имаше ръгби,чемпиан и друго.И да точно за Mobdro става въпрос.Иначе ще си инсталирам SopCast

Как е днес? При мен всичко пак е нормално:

Untitled.png

 

Ако трябва да ти дам линкове за SopCast?

Link to comment
Сподели другаде

И аз имах проблеми с Mobdro днес. Студиото преди мача вървеше перфектно, но в началото на двубоя почна да сече, след това гледах пак студиото на полувремето идеално, но като почна второто полувреме същата работа като първото... Затова и си изгледах мача чрез резервния вариант - SopCast, не секна нито веднъж за 90 минути, а и качеството както винаги беше бомба. Ето и урок как да гледате мачове със SopCast на телефона (на компютър е почти същото):

a) инсталирате SopCast;

б) влизате в този сайт през браузъра: http://livetv.sx/bg/allupcoming/ ;

в) намирате мача и цъкате върху него;

г) давате надолу и намирате "SopCast Links":

Screenshot_2016_08_14_21_48_13.png

д) избирате си един от линковете и цъкате на стрелкичката;

е) излиза ви този прозорец:

Screenshot_2016_08_14_21_48_31.png

ж) цъкате върху линка и чакате;

з) SopCast се пуска автоматично и стои за малко на нула (не го изключвайте):

Screenshot_2016_08_14_21_48_46.png

и) гледате:

Screenshot_2016_08_14_21_49_29.png

Link to comment
Сподели другаде

Един въпрос.Купих си кабел MHL to HDMI но не стана.Малко ми е странно защото бе упоменато за почти всички можели Samsung а надявах се и че моя ще стане.Стана ми странно че като се включи зарядното нищо не се променя.Ще пробвам на друг телевизор след седмица ама ми се вижда май че е от кабела.Някакви мнения.Кабела е този http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT а моя телефон е Samsung 7 edge

Link to comment
Сподели другаде

Един въпрос.Купих си кабел MHL to HDMI но не стана.Малко ми е странно защото бе упоменато за почти всички можели Samsung а надявах се и че моя ще стане.Стана ми странно че като се включи зарядното нищо не се променя.Ще пробвам на друг телевизор след седмица ама ми се вижда май че е от кабела.Някакви мнения.Кабела е този http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT а моя телефон е Samdung 7 edge

 

  • Purchase a MHL adapter that is compatible with the Samsung Galaxy S7 or Galaxy S7 Edge.
  • Connect the Galaxy S7 or Galaxy S7 Edge to the adapter.
  • Plug the adapter to a power source.
  • Use a standart HDMI cable to connect the adapter to the HDMI port on your television.
  • Set the TV to display video from the HDMI port you are using. Once done, the TV will mirror your phone.

 

В някои форуми пише, че Samsung са спрели MHL съпорта, ама не знам колко е вярно...

Link to comment
Сподели другаде

Ами явно са го спрели.Самото конектване естествено го правя по описанието,а и то няма друга възможност,жалко.Сега се порових и наистина си прав,моя модел не поддържа формата MHL.Тъпа история.

Link to comment
Сподели другаде

Аз си купих Хромкаст, но още не е пристигнал за да ти кажа как се справя. Разгледай ако искаш, има клипове в ютуба и ако решиш да го взимаш ми драсни един ред, ще ти кажа как да го вземеш по-евтин. В гугъл стора е 30 паунда, но има оферти и за по 20.

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

някой има ли опит и впечатления с Android TV box?. Ще сменям един телевизор и мисля вместо Смарт ТВ да купя обикновен плюс такъв бокс, на който да мога да си инсталирам приложенията за гледане на мачове. Та моля за мнения за характеристики/модели и т.н

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам този андроид тв бокс:

http://fs5.directupload.net/images/160821/mk5nhb3y.png

 

Купих го от Алиекспрес и го ползвам от около 1 година. Дойде ми с инсталирано Kodi, аз му качих няколко видео ад-она (Exodus, Phoenix и др.) с които имам възможност да гледам мачове на живо, спортни събития, футболни репортажи, спортни тв програми (Скай Спортс, БТ Спортс, БеИН Спортс и др.), филми, серили. Например, вчера нашия мач с Бърнли го намерих на BeIN Sports 2 HD, но коментарът беше на арабски, насичаше и затова го изоставих и изгледах срещата на лаптопа отначало със Соп Каст, а след това с Ace-то. Но пък миналия сезон съм гледал с тази джаджа мачове на Ливърпул в ЛЕ с перфектно качество, без насичане и английски коментари (май беше на NBC Sports). За киноманите също има много филми за гледане, вкл. от 2016 год. Децата пък могат да си инсталират игри от Гугъл Плей и да ги играят на голям екран.

 

Бях се насочил към един по-мощен бокс, с по-добър процесор и повече памет, но в крайна сметка като размислих се спрях на този и на съжалявам. Пък и аз не съм някоя тв лепка та да седя по цял ден пред екрана. Ползвам го за мачове на Ливърпул, когато не се излъчват по нашите кабелни канали, и чат-пат за някой филм или друго интересно спортно събитие. И за сега ми върши идеална работа.

 

Иначе при избора на такова устройство важат правилата при избор на телефон или таблет - колкото повече памет и по-мощен процесор толкова по-добре. И друго важно е моделът да има вграден кодек Н.265.

 

Виждал съм, че на пазара вече се предлагат ТВ с андроид. Можеш да обмислиш покупката на един такъв модел. Честно казано,не съм специалист и незнам кое е по-добре - отделни ТВ и бокс или ТВ с андроид. Предполагам е въпрос на сравнение и преценка.

Link to comment
Сподели другаде

https://www.dazn.com е добър вариант за живущите в Германия , Австрия и пр. , струва 9,99 евро на месец , а първият месец е безплатен . Освен Висшата Лига на Англия може да се гледа и Сериа А , Ла Лига , Френската Лига 1 , НБА и т.н. Качеството не е HD , но е добро . Дори със слаб интернет върви без проблеми и без да засича .
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

https://www.dazn.com е добър вариант за живущите в Германия , Австрия и пр. , струва 9,99 евро на месец , а първият месец е безплатен . Освен Висшата Лига на Англия може да се гледа и Сериа А , Ла Лига , Френската Лига 1 , НБА и т.н. Качеството не е HD , но е добро . Дори със слаб интернет върви без проблеми и без да засича .

Аз съм си пуснал DAZN и при мен качеството си е HD. Ти на компютър ли го гледаш? Аз съм си свалил аpp-a на телевизора и от там си е HD.

От друга страна ако връзката ти не е стабилна или по принцип нямаш бърз интернет самият сайт си регулира качеството. Но във всеки случай страхотен сайт за спорт. Най-хубавото е, че дори да не можеш да гледаш нещо винаги можеш да си го пуснеш на re-live и да го гледаш без да ти казват резултата с коментар от живото предаване и го има в наличност веднага след като мача свърши а не трябва да чакаш часове докато го качат някъде из нета.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Колеги, отскоро съм във форума и не съм сигурен дали тук е правилното място или пък дали не е споделяно вече, но бих искал да постна един сайт, където могат да се гледат мачовете от ВЛ. В момента го тествам за първи път за мача между Юнайтед и Арсенал и бих казал, че качеството е доста добро в сравнение със стриймовете, които съм свикнал да гледам. Остава обаче проблема с коментаторите :down:

 

http://www.seirsanduk.com/?id=diema-sport-2

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...