Jump to content

Мохамед Салах


Svet

Recommended Posts

Според норвежкия клуб:

Салах има никакви щети и е напълно готов за борбата, заяви национален отбор лекар Мохамед Ел-Ela съгласно Ливърпул Ехо

 

Съжалявам за нескопосания превод.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Към тези, които обвиняват Салах за пропуските.

 

Има си причина във футбола едни да играят нападатели, а други да играят крила. Завършващият удар не е като другите удари, не е нито като обикновения пас, нито като центрирането. Футболистите, които го имат, играят нападатели. Салах играе крило. Той няма как да бъде постоянен пред вратата на противника. Той не е тип играч, който от 4 положения да вкарва по 3 гола във всеки мач. В един може и да стане! Но не във всеки. Липсва му постоянството, присъщо на нападателите голаджии.

 

От Салах се очакват 10-12 гола през сезона. И той ще ги вкара. Но не очаквайте от него 20-25 гола. Той не е такъв тип футболист.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да се начудя как всички скачат на Салах че изпускал при положение че наистина той е крило... а вече от централния ни нападател никой няма никакви очаквания и никой не се учудва че не вкарва...че вчера той изпусна много повече от Салах

Link to comment
Share on other sites

За пропуски на празна врата няма оправдания, дори и вратаря да е излязъл на такова положение. Познавам няколко фена на Рома и те са доволни от продажбата на Салах и взетите пари за него. Те също ми изтъкнаха тази причина, че на него му трябват супер много положения за да може да се разпише. Въпреки всичко аз смятам, че ни е ценен и с типичен нападетел на върха на атаката, той и Мане по крилата, то играта ни ще бъде много по-балансирана и резултатна.

Link to comment
Share on other sites

А Фирмино нападател ли е, че му се сипва толкова ? Просто толкова си може, като фалшива девeтка. От както е при нас вкарва толкова, колкото трябва да вкарва един флангови футболист, общо 23 гола за 2 сезона. Миналия сезон ни беше голмайстор на отбора с цели 10 гола, което говори красноречиво за качествата му на тази позиция.

Link to comment
Share on other sites

Познавам няколко фена на Рома и те са доволни от продажбата на Салах и взетите пари за него.

 

Аз па познавам няколко фена на Рома, които съжаляват че продадоха Салах. Също така познавам няколко фена на Ливърпул, които са доволни от трансфера /познавам и други фенове ама няма да ви занимавам какво си говорим с тях :sarcastic: /.

А Фирмино нападател ли е, че му се сипва толкова ? Просто толкова си може, като фалшива девeтка. От както е при нас вкарва толкова, колкото трябва да вкарва един флангови футболист, общо 23 гола за 2 сезона. Миналия сезон ни беше голмайстор на отбора с цели 10 гола, което говори красноречиво за качествата му на тази позиция.

 

E те тука ни е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Аз па познавам няколко фена на Рома, които съжаляват че продадоха Салах. Също така познавам няколко фена на Ливърпул, които са доволни от трансфера /познавам и други фенове ама няма да ви занимавам какво си говорим с тях :sarcastic: /.

 

 

E те тука ни е проблема.

 

Нито Фирмино ни е проблема, нито Салах е зле....храните го ,че изпуска, ама момчето има равен брой голове с Лаказет и Кейн във ВЛ примерно. При положение, че не е ценрален нападател като тях. Ще работи върху завършващият удар и ще се подобри.

Link to comment
Share on other sites

Никой не го храни, просто започнаха да се набиват на очи тези фрапантни положения сам срещу вратаря/вратата. А не е Обамеянг да кажеш, който също пропуска страшно много, но и вкарва като разпран. В доста от ситуациите, е забил поглед в земята и отпрява анемичен удар/подаване към вратаря.

Link to comment
Share on other sites

Храненето на Салах лично аз не мога да го разбера. Защо друг не се озовава всеки мач по няколко пъти на толкова чиста позиция, някой запитвал ли се е?

Лично аз съм много приятно изненадан от Салах. И смятам, че все по - полезен ще става за отбора. Ще се сработи с колегите си.

 

Проблема е, че основния ни нападател, който е неизменен титуляр е вкарал 10 гола. /поне това се опитах да подчертая в предния си пост/.

Link to comment
Share on other sites

Рошавият ме кефи много! Идеално пасва на стила ни на игра, има хъс и не се пести! Само...трябва да се научи да рита по-точно и силно!!! А, това се учи, трябва само усърдие и труд на тренировките! Иначе, всичко друго си го има нашия рошльо :997: харесвам си го, даже ако е без брада - повече :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Истината е само една: Ако беше толкова добър, челси нямаше да се отърват от него.

Добър ама не може да вкарва.

Както стъридж - добър, но много чуплив.

 

Големите отбори не подаряват добрите си играчи.

Link to comment
Share on other sites

Истината е само една: Ако беше толкова добър, челси нямаше да се отърват от него.

Добър ама не може да вкарва.

Както стъридж - добър, но много чуплив.

 

Големите отбори не подаряват добрите си играчи.

 

Така е. Погба, Фабрегас и Лукаку биха го потвърдили.

Link to comment
Share on other sites

  • Simply Red changed the title to Мохамед Салах
  • Simply Red pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...