Jump to content

Анди Робъртсън


Liverbird

Recommended Posts

Guest Shinobi

За болното момченце от Пул ли става въпрос? Алфи?

 

Тече огромна кампания в негова подкрепа в момента тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

https://www.youtube.com/watch?v=l77pPE3F7so

 

От Джилязо е направен тоя човек. Трябваше да минат повече от 10 години за да намерим отново машина за левият ни бек.

 

Робо е някаква смеска между питбул и лъв.

Link to comment
Share on other sites

Нашият клуб винаги е имал добро разбирателство с планинците. Надявам се, Анди да остави своята следа и след години с радост да видя името му в раздел "легенди". :doubleup:

Link to comment
Share on other sites

http://www.dailymail...gave-dream.html

 

Наистина прогреса на това момче е осезаем... бях скептичен като го взехме но ми се струва че Клоп е преценил много добре какво има Анди.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тоз' тигър в мое лице започва си намира един голям фен.Снощи на мача по едно време мислех,че има клонинг.Ляво-дясно.Напред-назад.Поливалентен футболист.В същото време един такъв мъжкар.В някакво дълечно или не чак толкова дълечно бъдеще го виждам минумум втори капитан

Link to comment
Share on other sites

Като се замислиш реално къде е играл преди година и че сега мачка Сити на 1/4 финал и се класира на полу-финал за ШЛ...В главата му сигурно е мармалад.

Link to comment
Share on other sites

Като се замислиш реално къде е играл преди година и че сега мачка Сити на 1/4 финал и се класира на полу-финал за ШЛ...В главата му сигурно е мармалад.

И сякаш играе такива мачове години наред.Прави така,че противниците да играят отляво,през центъра,под земята,но не и през неговата зона
Link to comment
Share on other sites

........... На почивката Юрген ни успокои и ни каза, че едва ли можем да играем по-зле ...........

 

:sarcastic: Хубаво ги е успокоил Клоп!

 

Иначе аз на това момче много му се кефя, дано запази тренда и продължи да бележи прогрес в развитието си като футболист.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много ме кефи от време на време какви пробиви прави в стил Гарет Бейл, като я пусне тая топка и все едно им казва "ти гониш" :) Намерихме си железен ляв бек, да е жив и здрав!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Страшен Андрю, огромно сърце. Голям мач направи снощи и правеше криви прехваления десен фланг на балета, поне до 30та мин. Дано го налагат за ляво крило следващия сезон и да е здрав.

Link to comment
Share on other sites

Голям играч, всички се чудехме на Клоп защо взима играч на Хъл Сити за 10 млн, който да ни реши проблемите на левия бек, чудехме се и за Салах, има си нюх Клоп да намира играчи, които да ги превръща в звезди, как го прави не знам!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мнението, че това момче има нестандартно центриране и бързи крака, нещо което не сме имали от години в отбора по левия фланг. Не само ляво крило, а и да почват батковците да го учат как да я върти от левия корнер, че тоя сезон да имаме едно две сносни изпълнения. Класни леви бекове с кофа да ги ринеш из Европа и най вече на Клоп Германията, да пазарува. Анди за мен е бъдещата голяма звезда на Шотландия. Рядко се виждат ненадценени британски играчи в големите отбори.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на мнението, че това момче има нестандартно центриране и бързи крака

Точно двете супер ключови неща за един бек :) В съвременния футбол бековете центрират много по-често от крилата. Даже като цяло малко отбори играят вече с типични крила, дето тичат по тъча до корнера. Сега крилата са си направо нападатели и са може би най-добрите такива в света (Роналдо, Меси, Салах, Гризман и т.н.). На бековете остана да тичат по тъча и да центрират. Бат Анди си е перфектен там :)

Link to comment
Share on other sites

За мен Робъртсън е едно от откритията на сезона.Грабна си шанса след контузията на Морено и се представи на много добро ниво до края на сезона.И на финала в Киев игра много добре, като по нищо не си личеше че допреди година беше в Хъл Сити.Роналдо и той се пробва през неговата зона ама Анди го "изгони" набърже.Продължавай все така момче!

Link to comment
Share on other sites

  • Simply Red changed the title to Анди Робъртсън

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...