Jump to content

Анди Робъртсън


Liverbird

Recommended Posts

Много съм доволен от Робъртсън. В началото центрирането му беше ужасяващо, но се очакваше да се подобри. Този сезон проблем с левия бек нямахме. Морено игра на ниво, после Робъртсън показа по-добро ниво най-вече в защита.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ха, Робо е взимал по 30 к на седмица и е баси играчът на левия бек, абсолютен титуляр... на фона на една торба придатъци, дето пълнеха банковите сметки с поне тройно повече кинти, за да вегетират по пейките.

Link to comment
Share on other sites

Джеймс Пиърс от Екоу е отрекъл, че отборът ще предлага нов договор на Анди. Поне засега. Вероятно ще има ново предложение, но според него няма да е преди лятото. Робъртсън има още 4 години от договора си.

 

https://www.empireofthekop.com/2018/08/20/liverpool-not-planning-contract-extension-for-anfield-favourite-this-season/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Абре момче,абре Анди!Кво е туй търчане бре, тия манафите разногледи станаха.Някои футболисти си присаждат коса, ти си си сложил батерии "Дурасел".Продължавай все така Сине на вятъра.Хау!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя пич превърна поста в нещо различно от бек. Справя се изключително и е може би най-постоянният ни играч.

Работи яко, не роптае и си върши перфектно работата. Изключителна сделка се оказа. Много съм доволен.

Пък и скромно момче изглежда. Дано е здрав.

може би той и Ван Дайк са ни най-постоянните играчи :)

Link to comment
Share on other sites

Андрю показва професионализма си винаги. Във всеки мач е готов да изоре левия фланг поне по стотина пъти, но обаче и той е човешко същество и умората се натрупва. Днес след жълтия му картон не се скри и пак беше деен, но за малко да изгори в кря на мача с втори жълт. Ако беше на друг стадион, тунелът му беше сигурен. Та браво на Клоп, че усети накъде вървят нещата и го смени за Клайн. Всичко това ме навежда на мисълта, че ще се търси зимата заместник на Робъртсън, още повече след вайканията на Морено..

Link to comment
Share on other sites

Да де, да му подава шишето с водата по тъча и от време на време да влиза заместник, като на Анди му падне пердето и почне да рита съперниците по кокалчетата. :yes: Ако има брат, да го взимаме.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Simply Red changed the title to Анди Робъртсън

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...