Jump to content

Лига на нациите на УЕФА


Препоръчан пост

Хърватите са някакво уонаби Атлетико, но с много по-слаби изпълнители. Много зашито играят и за пръв път да съм за англичаните в даден мач.

 

Е айде сега, вторите по сила играчи в света - много по-слаби от Атлетико, малко по-сериозно. На англичаните им върза, преди това хърватите изпуснаха да си решат мача на няколко контри, но все пак Англия е домакин и може да бие всеки на Уембли, има прогрес при тях, млад перспективен отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Е айде сега, вторите по сила играчи в света

 

Момент, хърватите нямаха нито една победа в четирите мача от елеминационната фаза - две победи с дузпи, една победа с продължение и категорична загуба. Доста далеч от това да са вторите по сила играчи в света.

Link to comment
Сподели другаде

Португалците ще го вземат тва на фона на които останаха кой ще ги спре. Може и гелосания да се нареди на полуфиналите за да каже че е грабнал трофей с националния.

Е нали 2014 взе

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Момент, хърватите нямаха нито една победа в четирите мача от елеминационната фаза - две победи с дузпи, една победа с продължение и категорична загуба. Доста далеч от това да са вторите по сила играчи в света.

 

Момент.

Хърватите не биха ли Англия в елиминационната фаза именно.

Колкото до дузпи на това СП там Англия взе доволно и то срещу титани като Тунис и Панама.

Иначе в елиминациите незаслужена победа с/у Колумбия с дузпи и победа над умрЕла Швеция.

С кой играха те, с кой Хърватска?

Много смешни спорове понякога водите тук, особенно защитника на Кралицата и нейните футболисти в ботуши.

Link to comment
Сподели другаде

...

 

Aнгличаните днес победиха отбор, който е много далеч от това да има вторите по сила играчи в света.

 

Надявам се сега да си избършеш злобните лиги от устата и да си легнеш спокоен.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Aнгличаните днес победиха отбор, който е много далеч от това да има вторите по сила играчи в света.

 

Надявам се сега да си избършеш злобните лиги от устата и да си легнеш спокоен.

 

Е значи по тази логика още по-зле за Англия, щом са били толкова слаба Хърватия като домакин с такъв късмет, ако беше Хърватия от формата си на Световнотп, колко щеше да завърши този мач - 0:7 или 0:8?

 

Link to comment
Сподели другаде

Че не са втори по сила не са. Ама и в това състояние , което са пак са по-добри от англичаните. Със застаряващ отбор говорим , при млад на пиянките.

На Крамарич му изстина кафето докато "я събира тая великолепна защита на рожден ден" приблизително 5 минути.

Колкото до края на поста ти , недей, не бива така да се държиш (и да говориш) дори и с лошите хора.

Не ти отива.

Друг е въпроса , когато идва ролята на безсилието. Но дори и тогава не е добре.

Иначе ако не можеш пък чак, ок. Стреляй.

Link to comment
Сподели другаде

Манджукич и Субашич се отказаха от националния, Ракитич контузен, така че определено не бяха в пълния си състав завоювал второто място в света. По тази логика иначе и Франция няма най-добрите играчи в света, ако не беше шанаджийския гол на Павар срещу Аржентина и съотвено аржентиниците имаха нормален треньор, а не треньор по физическо , щяха франсетата да са си отпътуват безславно към бежанския лагер във Франция още след 1/8 финала и к’ви световни, к’ви 5 леа :)

Link to comment
Сподели другаде

Англичаните днес абсолютно заслужено победиха. За какъв късмет говорим? Още първото полувреме можеше да е 3-0 за тях.

 

В момента имат голям потенциал от футболисти, които не са дървета. Тепърва хора като Санчо и Фоудън, ще навлизат в отбора. Все играчи, които са много технични и това го показаха на няколко световни и европейски за юноши където потрошиха всичко живо по пътя си.

Link to comment
Сподели другаде

"Много смешни спорове понякога водите тук, особенно защитника на Кралицата и нейните футболисти в ботуши."

Такива изказвания не мога да ги разбера-Ливърпул в най- великия си период, в годините, в които се утвърждава като гранд е воден от двама англичани и двама шотландци, а титулярния състав е от 10/ 11 британци, които с " ботуши" тероризират онези с " цвичките" от Европа 10-ина години.

Link to comment
Сподели другаде

Е айде сега, вторите по сила играчи в света - много по-слаби от Атлетико, малко по-сериозно.

Аз се хващам на бас, че ако играят националният отбор на Хърватска срещу Атлетико Мадрид, хърватите няма да вземат повече от 2 мача от 10. Даже и в това не съм много сигурен. Отдавна клубните отбори са много по-силни от националните такива.

Link to comment
Сподели другаде

 

Аз се хващам на бас, че ако играят националният отбор на Хърватска срещу Атлетико Мадрид, хърватите няма да вземат повече от 2 мача от 10. Даже и в това не съм много сигурен. Отдавна клубните отбори са много по-силни от националните такива.

 

Аз хващам бас, че Атлетико ще вземе най-много 2, сега е твой ред да уредиш контролата. Или да изиграем 10 мача на Фифата, ти взимаш Атлетико, аз Кроейша и броим :)

Link to comment
Сподели другаде

Налага се да ги разбереш. Такъв футбол одавна не се практикува.

Едно време Англия, С .Ирландия и Шотландия бяха накуп на СП при формат 24.

Ама тия вече заминаха. Хората прогресират, ингилизите тъпчат на място.

И тука Ливърпул няма нищо общо. Говорим за смешноят им национслен отбор.

За 130 г. фитбол 1 подарена титла.

Мани това , ами и следващите 130 не се вижда нова купа, независимо каква.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Е не е вярно че Ливърпул няма нищо общо ,защото през годините винаги е имало играчи на Ливърпул в този национален отбор .Освен това Ливърпул е английски тим . Нека имаме малко уважение . Едно време мачкахме всички в Англия и в Европа само с британци .

Освен това се вижда прогрес в английски национален отбор ,не е вярно че тъпчат на едно място . Допускат по една загуба на година .Това какво ви говори ? Постигнаха 4то място в света ,преди това даже и това нямаха ,отпадаха рано рано .

До скоро националния отбор беше наистина слаб ,но вече са по стабилни .

Мен ми е криво ,че няма играчи на Ливърпул в този национален ,но това е положението . И все пак се радвам за моя човек Джо Гомес ,който започна да се утвърждава като титуляр и там .

Иначе и хвърватите са силни ,спор няма .

Link to comment
Сподели другаде

Налага се да ги разбереш. Такъв футбол одавна не се практикува

Какъв точно? Гледал съм , вярно на запис , купища мачове от 70-те и 80-те от тогавашната Първа дивизия и то не само на грандовете , а на отбори като Норич, Шефилд Юнайтед, Бърнли и.т. и мога да кажа, че са играли страхотен футбол и има страхотни техничари/ Стан Боулс от QPR примерно/.

Плюс това футбола не се е променил чак пък толкова много през годините/ поне отрязъка от време, който визирам/. По скоро е като модата - примерно през един период от 90- те години се играеше с трима централни и уингбегове /Макатиър играеше на единия фланг на Ливърпул /, преди 2 сезона пак стана модерно.

Убийствената преса не я е измислил Клоп- това беше един от компонентите , чрез които английските клубове смазваха в Европа в годините на доминация! Английския футбол вярно е бил винаги по- директен, по-бърз,по- физически, но аз не намирам нищо лошо в това. На мен не ми харесва отборите да си подават на ходом 3000 паса, повечето от , които ненужни и да играят някакво подобие на хандбал. Този подход има резон, в края на мач, който печелиш.

 

Едно време Англия, С .Ирландия и Шотландия бяха накуп на СП при формат 24.

 

На последното Европейско бяха, Уелс даже се представиха отлично.

 

Ама тия вече заминаха. Хората прогресират, ингилизите тъпчат на място.

И тука Ливърпул няма нищо общо. Говорим за смешноят им национслен отбор.

За 130 г. фитбол 1 подарена титла.

Ако се разгледа историята на Световните първенства, то повечето шампиони са доста криминални или са имали зверски късмет- някои от титлите на Италия, Германия/ 50 та/, Аржентина/78, 86/и т.н.

Англия бяха много близо да дублират през 1990- имаха уникален отбор! В момента Англия прогресира и то е явно!

Link to comment
Сподели другаде

Виж ся пич, много е "обширна" тази тема и не искам да влизам в детайли(а и време нямам такова) , но самият факт, че англетата се мислят ВСЕ още за "Колумб в играта" не е добре за тях.

С нищо не могат да ме грабнат (а повярвай доста футбол , играчи, отбори и мачове съм изгледал) и такива калитари не съм гледал.

Заложено им в просто във съзнанието.

Да, имат проблясъци, атрактивни играчи като Уодъл, Далглиш, Кийгън и не толкова британците Барнс и сега Санчо, но манталитета си им е на празноглавци и по-лошото за мислещи се , че са най.......

А са падали и от държави дето не съществуват вече (СССР примерно)

Темата е дълбока. И както аз не ти преча да им се кефиш, така и ти не ми ги набутвай за великани.

Ето пример:

Аз харесвам и съм винаги за Холандия, страна с най-много таланти на територия/население. Но от както аз гледам този спорт, освен 88(и 2010 финал) с нищо не могат да се похвалят. А там всеки втори е поне класа над произволно избран от теб английски дървосекач.

Така, че такъв е живота. Няма правда.

Успех ти желая и поздравления, че има фенове на други отбори, които имат нещо в главата и не влизат да се заяждат. И то на Евертън.

Have nice day, mate ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...