Jump to content

Лига на нациите на УЕФА


Препоръчан пост

Манджукич и Субашич се отказаха от националния, Ракитич контузен, така че определено не бяха в пълния си състав завоювал второто място в света. По тази логика иначе и Франция няма най-добрите играчи в света, ако не беше шанаджийския гол на Павар срещу Аржентина и съотвено аржентиниците имаха нормален треньор, а не треньор по физическо , щяха франсетата да са си отпътуват безславно към бежанския лагер във Франция още след 1/8 финала и к'ви световни, к'ви 5 леа :)

Много ме е яд как им върза с тоя гол.

Link to comment
Сподели другаде

 

Много ме е яд как им върза с тоя гол.

 

А на Реал как им върза в ШЛ няколко пъти, направо не е за вярвяне. Ако не беше голът на Рамос в 93-тата минута през 2014, можеше да не спечелят нито една ШЛ след това, а те 4...На толкова много условности е подчинен футбола..

Link to comment
Сподели другаде

Понякога се чудя как някои хора са станали фенове на английски отбор ? И то по времето ,когато в отбора имаше само британци ? Странно е . :D

И за мен е малко странно ,че тук така здраво се игнорира Англия.Преди доста време и аз силно ги подкрепях,но след ерата Шириър нещата се промениха.Абе,някой гледал ли е мача Холандия-Шотландия 2-3 на световното в Аржентина 1978г.
Link to comment
Сподели другаде

Ван Дайк праща Холандия на финалите след гол в 93-тата минута :)

 

Нашите пак не можаха :( какво трябва да стане, че да се класираме поне на Европейско и турнири измислиха нови лесни като за нас и отборите ги увеличиха и пак..Да, има някакъв прогрес, добре играхме донякъде, ама за пореден път се дъним като не може да бием някакъв много слаб отбор..говоря за Кипър

Link to comment
Сподели другаде

"От както аз гледам"

Ти да не помисли, че съм на 100?

еее, ти си ме виждал и други хора бая ме познават-и двете съм ги гледал и помня мн добре и нямам и 60 😜

П.С. 74-а , финалът съм го запомнил с това,че тогава си прекарвах летата в София,другите деца имаха село ,където да ходят лятото,мойто беше -София 😜 Та тогава, за финалът, братовчед ми , който е доста по-голям от мен , ме заведе при негови приятели да гледаме Финалът на ЦВЕТЕН телевизор, за онова време беше нещо ,все едно имаш Бентли!

Link to comment
Сподели другаде

Големи въртележки тряя станат,ама все пак има шанс

https://www.webcafe....paign=sportcafe

Аз откакто се помня при нас винаги са някакви такива изчисления - ако тоя т'ва, ако другият онова... и никога нищо :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

 

Аз откакто се помня при нас винаги са някакви такива изчисления - ако тоя т'ва, ако другият онова... и никога нищо :sarcastic:/>

 

Важното е, че: "Игахме добре, имахме нашите шансове и гледаме напред" :D

Link to comment
Сподели другаде

E този път аз мисля, че наистина се раздадоха на макс и няма смисъл да ги иронизираме.

 

Аз за пръв път от много време изпитах някаква тръпка от мачовете ни. Играеха с желание момчетата, бориха се, но толкова си могат. С малко повечко шанс срещу отбора на Кипър можеше и да се класираме на 1/2 финал.

 

Лично аз съм доволен от това, което видях. Този път имаше борба, какви възможности имат е отдлен въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

С оглед спортно-техническите качества на футболистите, с които разполагаме в момента се представихме повече от достойно.От този отбор не трябва да се очакват никакви чудеса, но няма да крия че и аз от много време следи мачовете на националите с интерес.В някои мачове играхме добре, в други не чак толкова, на моменти липсваше и малко късмет.Най ме е яд на мача с Кипър онзи ден, щото се разиграхме като ни вкараха гол, ако бяхме започнали така още в началото можеше и да имаме шанс да победим.

Link to comment
Сподели другаде

E този път аз мисля, че наистина се раздадоха на макс и няма смисъл да ги иронизираме.

 

Аз за пръв път от много време изпитах някаква тръпка от мачовете ни. Играеха със желание момчетата, бориха се, но толкова си могат. С малко повечко шанс срещу отбора на Кипът можеше и да се класираме на 1/2 финал.

 

Лично аз съм доволен от това, което видях. Този път имаше борба, какви възможности имат е отдлен въпрос.

не бе,аз просто повтарям всичко,което УМЕЯТ да кажат след мач��

P.S.Гледах урните за жребия за ЕвроКАЛИфикациите��доста неприятни отбори има в 4-та урна , от коята избягахме-Кипър или Словения -отново+Гърция,Албания Румъния, а па и в 5-та дебнат подводни камъни като Беларус,Казахстан,Македония,Армения !

Верно ,май ще е по-лесно да се промъкнем чрез тази ЛН��

Link to comment
Сподели другаде

С оглед спортно-техническите качества на футболистите, с които разполагаме в момента ,при мен продължава да няма абсолютно никаква тръпка от тоя национален отбор . Много години минаха за съжаление от златното поколение ,което ми носеше неистова радост .

Link to comment
Сподели другаде

Няма нужда да е златно поколението, за да се пълни стадиона. Преди 30-40-50 години България си е фактор и е поне от втория ешелон на европейския футбол. А това е доста преди т.нар. Златно поколение. Сега даже не им знам имената и още по-малко следя Бг футбол. То с разни Малти, Люксембурзи и Кипъри да се бориш си е мъка.

1990 на жребия за КЕШ ЦСКА е в урната на осемте най-добри европейски отбора заедно с Милан, Реал...

Изтеглиха КА Акурейри и паднаха в Исландия с 1:0. После май биха с много, но онова 1:0 в Исландия си остава.

Кога отново Бг отбор в първа урна на ШЛ?

Трябва да се променят много неща, но освен бази, законова основа и школи трябва да се тръгне с промяната от вкъщи. Научи детето на труд, уважение , дисциплина и че всяко усилие се заплаща (някое веднага, друго по-късно, а трето никога еххх...) и да прави всичко с мерак поне, ако не с любов, и нещата лека-полека ще се наместят. Не може вечно връзкарите да "пробиват". Ако в едно градче има поне 10 деца с качества и съзнанение в една вързастова група не може да бъдат вечно всички пренебрегвани за сметка на нечий син. Една, две , пет години може да се пропуснат, но като има отдолу други 10 и след тях още други 10 и т.н. все някой ден ще настъпи преломния момент, защото масата са хора обикновени. Па като не става така могат да си организират школа и да се дава път на кадърните.

Link to comment
Сподели другаде

Да и преди златното поколение имахме и сме имали големи футболисти в националния отбор .А сега нямаме .Натъртих на златното поколение ,защото израстнах с гледането на техните мачове ,успехите им бяха по мое време дето се вика .

Link to comment
Сподели другаде

Няма нужда да е златно поколението, за да се пълни стадиона.

 

Факт. Последно В. Левски беше пълен на мача с Ейре, през 2009-та. Нищо общно нито със златното, нито с някое сребърно или бронзово поколение.

 

r-960-600-bylgariia-ejre-1-1.jpg

Link to comment
Сподели другаде

И,колко му е капацитета на В.Левски 2009г?Тоя стадион помни посещаемост от 70000 на доста мачове 70-те години,а ако бяха ,,отворени,, вратите много преди Стоичков и сие наши футболисти биха пробили в големи отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Пичове, на кое викате златно поколение? Аз не помня да сме печелели злато на нито един голям футболен форум. Питам сериозно кое е златно и кое е сребърно поколение.

Link to comment
Сподели другаде

Най големия български футболист за всички времена Стоичков спечели златна топка и станахме 4ти в света ,защото имаше един престъпник ,заради който можеше да станем и първи ако беше свирил както трябва на полуфинала .

Е когато постигнеш такива успехи ,не може ли да наречеш момчетата че са златни ? При положение че нямаме други подобни успехи в историята . Тая малка държава стигна толкова далече ,това щом не оценяваш Дачев ли си къв си ,по добре спирай да гледаш футбол .

Link to comment
Сподели другаде

Да съдиите нямаше как да разрешат на малка България да спечели Световното така както тънко-дебело подпряха и франсетата срещу хърватите за първите им два гола, което беше достатъчно на силен отбор като Франция да си спечели мача. Ако не бяха отсъдени тези две несъществуващи нарушения, нищо не се знаеше, все пак един финал се решава от малките моменти. Всеки казва, че дори са не ги бил подпрял съдията, пак са щели да спелечят, да ама това е вече гадаене в бъдещето, както и Реал, че пак са щели да ни бият със Салах и друг вратар вместо Кариус.

Един подарен гол във всеки голям финал е много, а цели два са с огромна тежест.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...