Jump to content

Лига на нациите на УЕФА


Препоръчан пост

Тоя де Лихт ако може Барса да "ни го открадне" ще бъде нова победа за нас.

Бахти набедения играч. В Англия ще го изкривят разни Заха, Рашфорд и даже Варди.

Кво му харесате толкова не знам, ама аз сигурно пети мач за два месеца му гледам и се чудя кое точ о в него струва толкова пари.

Link to comment
Сподели другаде

Ами защо да е хейт.Честно аз специално исках да гледам мача как играе заедно с Ван Дайк.Ами излиза че малкия има още бая фурни с хляб да хапне до като стане звездата за която го представят.

Link to comment
Сподели другаде

Не,че го защитавам,даже нямам наблюдения толкоз върху него,понеже когато гледах мачове на Аякс,повече обръщах внимание на атаката им и ми оставаше малко в периферията.Но нека кажем,че 19 години за защитник е страшно малка цифра.Все пак да си капитан на клуба си и твърд титуляр в националния и то не,кой да е ,начи има нещо все пак в него...може би

Link to comment
Сподели другаде

Има потенциал и физика за годините си, вкарва и от статични, с времето ще става по-добър, просто е много млад и за това прави тъпи грешки понякога. Цените на пазара отдавна са надути, че не струва толкова много - не струва, но като има кой да ги дава, ще има и такива цени.

Link to comment
Сподели другаде

Не,че го защитавам,даже нямам наблюдения толкоз върху,понеже когато гледах мачове на Аякс,повече обръщах внимание на атаката им и ми оставаше малко в периферията.Но нека кажем,че 19 години за защитник е страшно малка цифра.Все пак да си капитан на клуба си и твърд титуляр в националния и то не,кой да е ,начи има нещо все пак в него...може би

Има..... за Холандия.

Там не е трудно да си звезда, еле пък ако си в Аякс, дори и защитник.

Те и другите не са много дърти, така, че е нормално някой от школата да е капитан.

Колкото по далеч, толкова по-добре.

Даже ще стискам палци да иде в мангала, той Райола и без тва беше казал, че с нас няма да прави бизнес повече (заради оня черния "герой"), а мангалите си ги клати със сериозни цифри. Тия са му като основен спонсор, ако никой не плати исканите оари отива при тия клошари и ги взима от тях.

Там искам да отиде.

Link to comment
Сподели другаде

Май англичаните на стадиона са 99% съставени от фенове на Шити, Манго и Еверфън.. Не спират да освиркват жестоко Ван Дайк при всяко негово докосване до топката.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя Депай не е мръднал в развитието си от престоя в манго, хич не ни трябва, същият пумпал.

 

 

хахха върна си ги 10-те милиона :D майстор е Де Лихт на статични

 

Ура за ВАР-а

Link to comment
Сподели другаде

Много интересни реакции заради освиркванията към Ван Дайк от английските фенове

 

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/england-liverpool-van-dijk-booed-16391690

 

Как да ги подкрепяш Англия, феновете им да скандират “Мразим Ливърпул” вместо “Инглад”, мишоци, сигурно в момента много повече фенове на Ливърпул са на страната на Ван Дайк и Холандия отколкото на тази на Англия, жалко за Хендо дето влезе.

 

 

Айдеее браво, големите защитници на Ман Сити

Link to comment
Сподели другаде

Де ЛАЙТ отново доказва колко му е трудно да играе в защита.

 

рамос през почти цялата си кариера игра по тоя начин. Мега трагичен, но вкарва от статични. Просто като мина 30така,го докарва от опит. Аз нямам нервите да гледам тоя симпяга 10 години с подобни изпълнения.

Link to comment
Сподели другаде

Може па да влезе бързо в час и да разгърне безспорния си потенциал...

 

Но с онова прасе за меринджей и безумните си чупки в кръста, за момента не ми вдъхва особено доверие.

 

П.С. Нека отдадем и заслужено внимание на британците... Абсолютни клоуни на футболната игра.

Link to comment
Сподели другаде

Като гледам какви карикатури има в отбора на Англия на техния фон Трент и Хендо изглеждат като национално богатство.

А пък тоя Депай най-добре да гледа Анфийлд само на картинка.

Link to comment
Сподели другаде

Като изяде Роналдиня в неделя, друга песен ще запеете. Между другото букитата рязко свалиха коефициентите на Де Лихт за трансфер при нас. Да го обявяваме в понеделник викам аз.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен е рано да се говори какъв ще стане Де Лихт. На 19 години няма как да си перфектния защитник, който не прави никакви грешки. Все пак сравнете 19 годишен играч на други позиции - нападател, халф - ако прави някакви грешки и пропуски не се забелязва толкова. При защитниците е друго - една грешка и после дори цял мач да си супер няма значение - затова пикът им е след 20, даже след 25. Ван Дайк е на 27 и е от сезон и половина при нас - преди това цъкаше за Саутхемптън.

Link to comment
Сподели другаде

Така е да, самият факт, че и други вече го сравняват с опитни и доказани защитници, а той е само на 19, говори достатъчно.

За мен и реакцията му след грешката също говори за увереност и класа, много футболисти нямаше да имат психиката да продължат на ниво мача след такъв момент, а той буквално ги изяде до края мача, баси пишлемето.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...