Jump to content

Лига на нациите на УЕФА


Препоръчан пост

стига глупости, кой топ мениджър поема национални отбори

 

ТОП треньор е този, който е постигнал големи успехи или трофей само с наличните му играчи в някой национален отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Абе аз така и не разбирам са за кво играят още, като е ясно кой се е класирал. А, чакай, то имаше трофей за тая измишльотина.

 

На Сити играчите обаче бая са се развилняли - Феран Торес с хеттрик, Родри с гол, Рубен Диаш с гол...

Link to comment
Сподели другаде

Аз не мога да разбера защо не почнаха квалификациите за световното направо.

 

Сега догодина пак ще ги наблъскат всичките 8-10 мача в три паузи и играчите ще окапят като круши.

Link to comment
Сподели другаде

На Сити играчите обаче бая са се развилняли - Феран Торес с хеттрик, Родри с гол, Рубен Диаш с гол...

Като изключим контузиите в тази пауза и нашите се отличиха достойно. С голове - Вайналдум два, Мане два, Фирмино, Минамино, Кейта, Къртис. Робъртсън с неговите хора класираха Шотландия. Неко игра титуляр, Рийс също.

 

Цимикас и Жота (има асистенция) записаха победи, а Шакира направи 3:3 с Германия.

Link to comment
Сподели другаде

... Жота (има асистенция) ...

 

Гледах го пряко мача и този момент, но неговото изпълнение не е много за хвалба :),

защото си побутна топката, която му се изплъзваше, леко с лявата ръка и тогава я подаде.

Имаше няколко повторенията от ТВ оператора за зрителите от различни ъгли и се видя ясно.

Играчи на Хърватия вдигнаха ръце и правиха знаци към съдията (М. Оливър Англ), но нищо не последва.

В тези мачове няма ВАР, а и наистина беше трудно да се види от главния съдия в момента.

 

Все пак благодарение на победата на Франция, отбора на Ловрен остава в А група за сметка на Швеция.

Link to comment
Сподели другаде

Арменците влязоха в "Б" група за сметка на Северните макета :)

Също и Албания се промоцира. А за нашите очакваме да изпаднат в "Ц"

 

 

 

Джини вкарва с глава победния гол, от 1:0 до 1:2, ама без значение след победата на Италия

 

Също Сърбия се спаси от изпадане при нас за сметка на Турция.

 

 

https://www.flashscore.bg/soccer/europe/uefa-nations-league/standings/

Edited by baivan
Link to comment
Сподели другаде

То като цяло тоя турнир Лигата на нациите трябва да го премахнат, пълна безсмислица. 95% от хората дори не знаят правилата му.

Правилата са елементарни, нужна е около една минута за да бъдат разбрани.

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...
56 minutes ago, Stojkica said:

E как пък Рамос един път не го изгониха за стотиците такива фалове, които е направил, а сега Бонучи одма го шитнаха?!

Рамос са го гонили достатъчно и то точно за подобни фалове. Бонучи си е за гонене с подобно влизане. На повторението се вижда как поглежда къде е Бускетс и как скача вдигайки лакът, за да го респектира в стил Киелини с удар в челюстта и врата. За мен беше умишлен фал и то за директен червен картон. Страшно много харесвам Бонучи, но беше справедливо изгонен и дори италианците мисля ще го признаят в коментарите след мача. Испания надиграват отново Италия, но за разлика европейското е малко по ефективна.

Link to comment
Сподели другаде

Италианците, май въобще не се напрягаха много-много 1то полувреме на мача за тоя турнир,дето е нещо като европейската версия за национални отбори на каменица фен къп. По скоро сега ще ги е яд, че си развалиха рекордната серия без загуба, отколкото че няма да са на финала.

Link to comment
Сподели другаде

Тилеманс уби Белгия. Безумна дузпа. Жалко за Луканко, че беше в засада, защото атаката беше супер. Бях за Белгия и съм разочарован, но важното е в неделя Фурия Роха да бие Франция.

Link to comment
Сподели другаде

Тъкмо викам кви са тия раздавания в квалификации, а то било вече полуфинали на новата лига. Няма ли да има реванши, гледам финалът вече е обявен - Франция и Испания. С по един мач ли са на полуфиналите?

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dacheff said:

Тъкмо викам кви са тия раздавания в квалификации, а то било вече полуфинали на новата лига. Няма ли да има реванши, гледам финалът вече е обявен - Франция и Испания. С по един мач ли са на полуфиналите?

Дачка ти докато разбереш какво става то всичко свършило 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...