Jump to content

Джердан Шакири (Чикаго Файър)


Препоръчан пост

"Мързелът" му може да бъде вроден, може да бъде част от звездеенето му или усещането, че цъка за някакъв си Стоук и той не импонира на звездната му определеност...

Абсолютно вярно е това. Там той си е звездата и в един момент няма какво да го тика да се раздава на макс. Тук много пъти сме обсъждали колко е важно да имаш конкуренция, която може да те бутне като не си топ. Там той такава нямаше. А сега ще трябва да си скъса гъзягата, само за да влиза да тича редом до Салах.

 

имаше из мрежите някакъв негов цитат че няма как да направи нещо повече в Стоук предвид липсата на качества в съотборниците му

Е, това си е съвсем вярно принципно :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Аз пожелавам успех на Шакири в отбора и се надявам да има полза от привличането му.Колко е успешен този трансфер само времето ще покаже.За ротационен играч е добре.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно вярно е това. Там той си е звездата и в един момент няма какво да го тика да се раздава на макс. Тук много пъти сме обсъждали колко е важно да имаш конкуренция, която може да те бутне като не си топ. Там той такава нямаше. А сега ще трябва да си скъса гъзягата, само за да влиза да тича редом до Салах.

 

Дано да не е това вярно :D Защото ако е вярно е жалко. Как да няма за какво да се раздава - заплата, отбор, съотборници /най - малкото като е звездата трябва да ги поведе/, фенове ...

Т.е. освен че е мързелив и е звездоман :D

Link to comment
Сподели другаде

Принципно може и да е вярно...но един човек на място никога няма да го каже пред медиите в прав текст...най-малкото от такт.

А, съгласен съм с теб, тъпо е да го кажеш. Но мисълта ми беше, че е вярно и играе роля в това, колко ще се раздава.

 

Дано да не е това вярно :D Защото ако е вярно е жалко. Как да няма за какво да се раздава - заплата, отбор, съотборници /най - малкото като е звездата трябва да ги поведе/, фенове ...

Т.е. освен че е мързелив и е звездоман :D

Не е баш така. Ясно е, че заради заплатата и феновете си длъжен да играеш на макс, ама когато около теб другите просто не могат, тогава в един момент и ти се отпускаш. Няма значение парите, ти вътрешно нямаш много за какво да се бориш. Надявам се Джердана да иска да играе редовно, защото в компанията на Мане и Салах това ще стане само, ако си скъса шортите от тичане. Вярвам, че стимулът му в ЛФК ще е на съвсем, ама съвсем друго ниво от този в Стоук.

Link to comment
Сподели другаде

Внимавай защото новия модератор предупреди и ще те накаже за тия обръщения :sarcastic:

То не като женско, а като членувано. Ама имена и прякори нали са винаги кратък член, та Джердана. Или както биха казали в някои краища на България - Джерданя :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Имам една идея:Ако желаете съпоставете силните и слабите страни според вас на Шакири и Салах??Според мен първият с нищо не отстъпва на фараона,напротив ще отида ипо нататък ,превъзхожда го в доста компоненти.

1.Удар,от всякаква дистанция

2.Физика/не само визуална ,имам впредвид единоборства/

3.По добър десен крак

Link to comment
Сподели другаде

Умението им да се движат по терена е несравнимо - Шакири няма да излиза и на половината положения, на които Салах би излезнал. Отделно, по-бавен е от Салах. Ще видим кой има по-добър удар. Ако съдим от този сезон за удара Салах, Шакири може да мечтае такава успеваемост да има при изстрелите дори от далечно разстояние. Но, да, швейцарецът има по-тежък удар.

 

Последните 3-4 сезона на Салах са по-добри от тези на Шакири. Но, иначе , да, взехме втори Салах, само че с по-големо дупе...

Link to comment
Сподели другаде

Салах направи уникален сезон,спор няма.Забравяш къде игра Шакири миналата година и къде Салах?И какво постигна Шакири в Сток ?Салах дори една трета от това което направи миналата година ще е отлично.

Link to comment
Сподели другаде

За мен Шакири е взет за алтернатива в халфовата линия, а не в нападение. От мачовете, които съм му гледал съм останал с такова впечатление, че си е чист халф.

Link to comment
Сподели другаде

Всичко зависи от това как Клоп иска да развие Шакири - това е най-важният елемент. Когато Салах беше купен повечето тук ( а и не само) се тюхкаха, че от 6 положения изпускал 5 и ефективността му била ужасна. Е, видяхме какво стана за един сезон...Та, да видим къде и как Клоп го вижда това момче.

Link to comment
Сподели другаде

За мен Шакири е взет за алтернатива в халфовата линия, а не в нападение...

 

Аз също мисля че Шакири ще играе в задната тройка и то не само като алтернатива. Ако Клоп успее да го накара да работи здраво /а мисля че ще успее /, той ще ни даде доста опции и то не само срещу дървените отбори.

А като алтернатива би могъл да замества Салах или Мане.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Джердан Шакири (Чикаго Файър)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...