Jump to content

Джердан Шакири (Чикаго Файър)


Препоръчан пост

On 6.08.2021 г. at 12:27, Taipan said:

Ливърпул пуска Шакири да си тръгне

 

https://dsport.bg/livarpul-puska-shakiri-da-si-tragne.html#parent=section

 

Щели сме да го пуснем без трансферна сума...ще сме добрите самаряни 🙄

Няма как да стане това без пари. В най-новата ера на футбола няма как да стане това принципно, не само са Ливърпул

Единствено за Балотели се сещам, но там ситуацията беше форсмажорна

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, Bellamy said:

Няма как да стане това без пари. В най-новата ера на футбола няма как да стане това принципно, не само са Ливърпул

Единствено за Балотели се сещам, но там ситуацията беше форсмажорна

Лукчо беше този, който създаде прецедента, но при всичкото ми уважение към Пепе Дъ Шарк-Атак, няма този статут, като на Лукавия, че да му правим подобни реверанси ... последно четох за 12.750 май му искаме ... 250.000 амортизация му пишем от това, което платихме на Стоксититата. Кеширай и дай нататъче, че магазините ще почнат да затварят, а ние още се усукваме ...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Джердан Шакири (Лион)
15 minutes ago, Chinaski said:

Тоя пич Клоп ли го купи никога няма да разберем....и с каква цел...

 

Беше изгоден като цена/качества  15 мил евро

https://www.transfermarkt.com/xherdan-shaqiri/profil/spieler/86792

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Вкара 2 гола на Манго, вкара на Евертън, даде асистенцията за единия от головете на Джини срещу Барса. За тия пари свърши доста работа, предимно първия сезон, когато дойде. После дръпна ръчната. Напоследък го хранех, но в крайна сметка беше част от израстването на отбора. Жив и здрав и да няма контузии занапред.

Link to comment
Сподели другаде

И на мен ми беше много симпатичен Шак и ще ми липсва. Определено не пасна на отбора много, но като цяло, когато е играл, се е представял добре и аз съм доволен от него, даже ми се искаше да го гледам по-често, но минало. За мен този играч си има много качества! Късмет за напред Шак и YNWA! 

Link to comment
Сподели другаде

Много го харесвам този пичага

Бъкан е от техничесеки качества, но две неща му пречат да стане грийт.

Първо: и той тихо мълком е податлив на контузии

второ: няма позиция по терена (подобно на доста други играчи), която да нарече "своя".

Всичко най добро за Бик Шак ин да бюлдинг!

Link to comment
Сподели другаде

Успех на Шакирито в новото предизвикателство. Направи някои доста добри мачове при нас, факт! Ама сякаш ми е било по приятно да го гледам с фланелката на кръстоносците, например когато балканския отбор на Швейцария отстрани гадните Франсета на последното евро.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

https://theathletic.com/news/chicago-fire-close-to-signing-switzerland-lyon-midfielder-xherdan-shaqiri-source/dXFxXNN7pm5l/ 

Ще го продават май в Щатите.Интересно ми е дали ще му вземат повече от колкото ние взехме.

Link to comment
Сподели другаде

On 5.02.2022 г. at 1:13, nikiniki said:

https://theathletic.com/news/chicago-fire-close-to-signing-switzerland-lyon-midfielder-xherdan-shaqiri-source/dXFxXNN7pm5l/ 

Ще го продават май в Щатите.Интересно ми е дали ще му вземат повече от колкото ние взехме.

https://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/transferyt-na-shakiri-e-seriozen-udar-za-livyrpul-669928

 

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Джердан Шакири (Чикаго Файър)
2 hours ago, Dr.G. said:

В дам.От това се опасявах като написах ,че ми е интерсно какво ще му вземат. Ние взехме по-малко от тях и се рамзинахме с половината траснферна сума.Жалко.Тука си намерихме майстора с тоя траснфер като сума.

Link to comment
Сподели другаде

Това показва колко добър е Шакири и колко е бил от полза за тима. Такива като Окса, Таки, Кейта може би, Неко, ги чакат такива трансфери само. Смятайте каква широчина на тима ни е давал Шакири.

Link to comment
Сподели другаде

Това показва колко добър е Шакири и колко е бил от полза за тима. Такива като Окса, Таки, Кейта може би, Неко, ги чакат такива трансфери само. Смятайте каква широчина на тима ни е давал Шакири.
Слагаш ги на един кантар, а не са. Колко сме платили за Кейта и Окс, а колко Таки и Шакири? И колко сме платили за Неко?

Първите двама най-разочароват, защото ги взехме с големи очаквания и платихме големи (за времето си) пари. Шакири го взехме от изпаднал отбор с ясното съзнание, да се включи от време на време, главно като резерва и чат-пат за купите. Е знаем имаше няколко силни мача, които донякъде си е оправдал очакванията. Такито е с маркетингова цел и явно всичко над това е бонус. Неко си е от школата. Лош, хубав наш си е. Можем да го продадем когато си поискаме и пак ще сме на "+".

Sent from my SM-N986B using Tapatalk


Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, Stivi_G said:

Първите двама най-разочароват, защото ги взехме с големи очаквания и платихме големи (за времето си) пари. Шакири го взехме от изпаднал отбор с ясното съзнание, да се включи от време на време, главно като резерва и чат-пат за купите.

То е ясно, че като е за повече пари провалът и разочарованието са по-големи, ама накрая е важно ползата каква е - а тя е минимална за всички изброени футболисти, и както писах по-горе се вижда директно колко качествен футболист е Шакири, така се видя преди време и с Борини, Асайди (не го знам къде играе сега) и т.н, случаите са много на футболисти, които треньорите ни ги пробутват за много добри, за супер опция за резерви примерно, ама накрая се доказва, че не са ставали. 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...