Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Нормално е англичаните да започнат да бият германците след като за тях играят... Гюндоган, Джан, Мусиала, Гнабри, Сане, Рюдигер, Горецка. 

За мен англичаните имат по-голяма потенциал от играчи да играят по-резултатен и нападателен футбол, но пък досега тази по-предпазлива игра им носи успех.  На Саутгейт решенията са му странни с това пускане на Сака, вместо Грийлиш, Фоудън, Санчо, Маунт, но въпреки тези решения вървят напред. 

Сега, ако не играят финал, ще е най-големият им провал от не знам кога. След като си елиминирал най-големият си враг за всички времена и след това да отпаднеш от някой измежду оставащите им отбори до финала.. ще трябва да потъне острова, ако сторят това. 

Нещото, което най-много сега е променоно спрямо друго години според мен е, че не са толкова наивни в играта си.   Имат и играчи, които имат импровизация в играта си. Това редица първенства им липсваше. Сега както се вижда могат за секунди с няколко вързи паса да матират защитата на противника си. 

Историческо еврпейско до момента, няма спор.

Link to comment
Сподели другаде

Голям Шнур за английските рендета!!!!!!!!!! Да целуват задника на глупавия Льов и задължително на Мюлер. По -големи английски посредственици не съм гледал!!!!!!!!! Саутгейт няма данни дори да води и родния си Мидълзбро!

 

Edited by lassana
Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, peterhammill said:

COME ON ENGLAND!!!

Браво, научил 3 думи на английски и стана по-британец от престолонаследникът, похвално, респект! Видяло се е, че ще бозавите ще ядат скандинавски бахур, а ако стане инфекция и додрапат до финала, всеки от другия поток ще ги ваксинира и пак с нулебъла. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Честито на Англия и на феновете им тук във форума, ако има. Дочакаха победа над Германия на важно първенство. Сега могат да се напиват доволно.

Отново Саутгейт беше се насрал, но този път им провървя от 66-та година насам. Статистиката е да се нарушава и днес се случи.

Льов обърка още от началото с Вернер, а не с Гнабри. Изчерпан е вече Льов за тима. Също и тактиката много пасивно и изчакващо от страна на Германия. 

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Wishmaster said:

Браво, научил 3 думи на английски и стана по-британец от престолонаследникът, похвално, респект! Видяло се е, че ще бозавите ще ядат скандинавски бахур, а ако стане инфекция и додрапат до финала, всеки от другия поток ще ги ваксинира на финала и пак с нулебъла. 🙂

Ха-ха! 

Link to comment
Сподели другаде

И какво се оказа, че само Англия като държава не иска да спазва епидемичните мерки и тази вечер Уембли беше почти пълен. Теглят една майна на Европа и си правят каквото си искат, а па тия от ФУфа им дали всички мачове вкъщи.

Link to comment
Сподели другаде

Колкото и да са слаби Германия все си мислех, че ще пратят инглишите към Миконос и другите топ туристически дестинации.Щото и Англия не са нищо особено, но явно са по-малко слаби от немците.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, flyhorse0906 said:

Колкото и да са слаби Германия все си мислех, че ще пратят инглишите към Миконос и другите топ туристически дестинации.Щото и Англия не са нищо особено, но явно са по-малко слаби от немците.

Всичко са с доста пробойни и слаби места в доста зони по терена, аз все по-серизно си мисля, че има голям шанс Швейцария/ Дания/ Чехия да хвърлят бомба на това Европейско.

Швейцарците особено на всякакви квалификации си играят много силно, на първенства психиката ги проваля, не изключвам и факта от силното присъствие на балкански елемент там да оказва влияние. В момента с тази победа над световен шампион могат сериозно да литнат.

Дания и Чехия също не са за отписване, на един мач от финала ще е един от тях.

Поне е доста интересно и завързано.

Link to comment
Сподели другаде

41 minutes ago, peterhammill said:

Аре да не ме обиждаш!

Не ме разбра, мой. А може и аз да не използвам правилно опциите на отговора. Всичко беше за градината на уишмастъра. Сорка, не визира теб изобщо.

Link to comment
Сподели другаде

Имаше си леко подпиране за англичаните, ако мача не беше на Уембли, Калвин Филипс щеше да види червения картон. Хари Уилсън за далеч по леко нарушение взе директен червен.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, zigfridson said:

И какво се оказа, че само Англия като държава не иска да спазва епидемичните мерки и тази вечер Уембли беше почти пълен. Теглят една майна на Европа и си правят каквото си искат, а па тия от ФУфа им дали всички мачове вкъщи.

40 хил. бая далеч от пълен. Единственият стадион с пълен капацитет е в Будапеща. 

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Markushata said:

Англия за първи път изглеждат като отбор, готов за нещо голямо. Имат изключително поколение!

Англия имаха страхотен отбор 96-а и само дузпите ги спряха от достигане на финала.

Link to comment
Сподели другаде

Голяма драма е било на мача снощи. Реших да се наспя вместо да гледам, но явно е имало какво да се види. Картони, продължения, гол в последната секунда. Украйна дали ще има сили да се противопостави на Англия? 

Link to comment
Сподели другаде

Впредвид че е Англия и ще играят в Рим е възможно. Иначе голямо разочарование за шведите, от двойките на осминафиналите ми изглеждаше тази, която не би имала интрига. Определено изпуснаха голям шанс за финал, който можеше да мине през сблъсък с Дания на полуфинал. Форсберг пак ги дърпа цял мач, гол, 2 греди ама тоя път не бъде.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...