Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

На мен ми е интересно как Франция, отбор с поне десет повече и по-черни негри, не видя расизъм в два мача. Само тея пияндурници, бити и ебани навсякъде, където идат, виждат големи прожлеми.

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми е интересно как Франция, отбор с поне десет повече и по-черни негри, не видя расизъм в два мача. Само тея пияндурници, бити и ебани навсякъде, където идат, виждат големи прожлеми.

Тука според мен вина си имат левскарите, които са отишли с ясната мисъл да провокират и може би да прекратят мача, за това ги изгониха и от сектора. След като сме предупредени, вина не виждам в англичаните.

Link to comment
Сподели другаде

Стига бе, човек, Тайрън Мингс от 200 метра ще чува кво му е крещял някой от София Запад сигурно.

 

Е то ще кажеш, че на стадиона е някакъв невероятен шуми 50 човека да издават орангутански звуци, ще се чуят. Спорд теб защо изгониха към 200 човека от сектора и не бяха жени, деца и възрастни, ясно се видя кои и какви са.

Link to comment
Сподели другаде

На стадиона един маймунски звук не се чува пичове.

Не знам за какво бяха тия прекъсвания.

 

А и да има, защо трее се спира мача. Малоумна работа.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Е то ще кажеш, че на стадиона е някакъв невероятен шуми 50 човека да издават урангутански звуци, ще се чувт. Спорд теб защо изгониха към 200 човека от сектора и не бяха жени, деца и възрастни, ясно се видя кои и какви са.

Това са 20000 души, има писта, няма как някой от лъвчето на Б да изкрещи така, че да го чуят на другата врата. Трябват поне 500-600 организирано да го направят. Единствено Мингс може от А или В да чуят нещо.

Link to comment
Сподели другаде

 

Това са 20000 души, има писта, няма как някой от лъвчето на Б да изкрещи така, че да го чуят на другата врата. Трябват поне 500-600 организирано да го направят. Единствено Мингс може от А или В да чуят нещо.

 

Като знам какво правят последните месеци едни фенове на отбор по всички БГ стадиони, никак ама никак не им вярвам, че са невинни. Лично мое мнение, може о да не съм прав, но просто няма как да повярвам, че на сто процента не е имало никакви умишлени провокации.

Link to comment
Сподели другаде

А на Дани Алвеш му подхвърлиха банан, пък той си го изяде. Това с расизма в спорта е и комплексарска работа до известна степен. Ти покажи, че си по-добър пък нека някой идиот подвиква по теб. Както казва един близък човек "Какво, ядат лайна ли? Мога още да им дам."

Link to comment
Сподели другаде

Тотално бездушие, вече чеп за зеле не става тоя национален отбор. По-слабо от това не знач дали може..Идвали са много големи отбори и винаги сме играли на ниво срещу тях, а по-назад във времето сме ги и побеждали, а сега пълно отчаяние и безхарактерност..

Link to comment
Сподели другаде

Тия крепостни селяни доказват, че са най-малоумната нация в света.

Ама много тънко обидни тия пияници долни бе. Искат да покажат нещо на света и са избрали нас, тва е. Нация в която си го слагат брат и сестра, син и майка и т..н. им .... майката.

Бахти мазните, долни киселяци.

Осраха София за 24 часа само, същото правят и на морето, напиват се и се друсат до смърт, ама буквално.

Обаче си пазят чернилките и дават вид все едно им пука за тях.

Винаги са били боклуци, от как съществуват.

Предават се брат брата за да седнат на трона,във войните в които са участвали винаги са играли курвачката, спят със всичко що мърда, напиват се като кретени и претенции до небето.

Е шнур, ГолЕм за тия гниди бе бате.

Link to comment
Сподели другаде

Тва, че и ние пък сме толкова умрели е друг въпрос.

По-добре да спрат мача, да ни накажат и да се махат всички в БФС. Една, две години да почиваме та дано се оправим някак.

Но ингилизите определено се изкарват жертви на наш гръб. Още от мача там се почна, подготвени си дойдоха тия мърши.

Link to comment
Сподели другаде

Жалка картинка сме, ама аз и не съм очаквал друго, просто такова е нивото ни в момента.Тепърва ще има да падаме от знайни и незнайни държави и държавици.Поне отправихме някой и друг удар към вратата ей тъй да не е без хич.Който и да сложат за треньор все тая, няма матриал.Участието ни във всякакъв вид квалификации е напълно безсмислено и само се разхищават пари.И после ще излезе Перуката и другите папагали от БФС-то и ще кажат, че те са си свършили работата и нямат никаква вина за тая комедия на терена.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам за вас,но аз няма да откажа да ни накажат за известно време,да спрем да поставяме нови антирекорди.Със сигурност цялата тая драма покрай расизма идва малко в повече,но явно всичко е нагласено да се случи точно така.Англичаните и американците много обичат да учат другите на морал,а те са най-нещастните нации на планетата.

 

По-жалко представяне не съм виждал никога най-вероятно.Играчите ни не са и посредствени,по-зле от това са.В целият състав има 3-4 човека,които могат да играят футбол и играят в добри отбори,всичко друго е брак.За съжаление,футбола е едно от многото отражения на цялостното състояние на държавата.За следващите квалификации в последната урна при Сан Марино,Фарьорските о-ви,Лихтенщайн,Люксембург и Андора,това е нивото ни.Почти съм сигурен,че дори те показват по-приятен футбол,имайки предвид че повечето сигурно не са и професионалисти...

Link to comment
Сподели другаде

Дали ако ни бият с двуцифрен резултат, нещо би се променило? Чудя се дали някой ще се засрами или ще си подаде оставката? А дано ама надали. Не помня да сме били такъв брашнян чувал а гледам националния от 1986 и предхождащите световното квалификации.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...