Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Е дай ся да защитаваме някви 20 годишни промити мозъци с нацистки салюти...дето идея си нямат за кво иде реч и са с по три думи в речника.

Бате, много добре знам кви ги има. Всяко стадо си има мърша, ама оня да напада българщината и въобще народа, за да ми защитава тия галфони, е нЕма как да се съглася.

Link to comment
Сподели другаде

Естествено,че това всичко е нагласено да се случи точно в София.

Много пък докачливи и тънкообидни се оказаха тия лайнари,като че ли в Англия не чуват същите звуци и думи.

В Сърбия,Хърватия,Русия,Украйна и т.н. със сигурност е имало много по-сериозни случай от нашия,но някак си биват забравяни.

Тия бритиш олигофрени заслужават бой където и да отидат,още помня на световното в Русия как милицията ги спукваше от бой.

Точно те да се правят на ощипани и да проповядват морал и ценности някак си не ми се връзва,айде у лево.

Жалко е колко българи са чуждопоклонници и се връзват на това и клякат пред тази генетично увредена държава и хората и.

 

Интересно как никой освен Минс,Стърлинг и Рашфорд не е чул маймунските звуци?

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, някой от вас дето е ходил на стадиона чул ли е някакви звуци? Аз от тия записи и по телевизията не чух нищо. Сега, че един там се е обадил и голяма работа. Или че някой си е сложил фланелка - но репсект. Че то това си е изразяване на мнение, какъв расизъм.

 

Иначе както писах след предния мач, да се закрива тоя отбор и БГ футбола изобщо.

Аматьорско дерби - Младост - Люлин ще бъде в пъти по посещавано и интересно от ЦСКА-Левски.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, някой от вас дето е ходил на стадиона чул ли е някакви звуци?

 

Не. Единственото място където са се чули е в кухата черна тиква на тоя цървул от Астън Вила.

Link to comment
Сподели другаде

Имаше към Стърлинг няколко пъти като беше с топката.

 

http://prikachi.com/images/547/9669547R.png

 

Щом и тиквони се намеси значи явно най-накрая дойде края за перуката, но оттам насетне какво следва, какво ще се промени, един бог знае.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Не. Единственото място където са се чули е в кухата черна тиква на тоя цървул от Астън Вила.

 

Говориш пълни глупости вижда се от снимките кво са правили...

 

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7572575/Englands-Euro-2020-qualifier-Bulgaria-halted-alleged-racist-abuse.html

Link to comment
Сподели другаде

Повечето знаете, че не съм фен на бащицата, ама ако има едно перо, за което рядко мога да споря с него, е външната политика. Винаги много балансиран и дори твърд, когато се налага (и може). Например македонците 20 години си разяваха коня, но от 2009-та политиката ни спрямо тях стана в пъти по-адекватна и твърда.

 

 

Днес се е изказал на място и за преекспонирането на "рАсИзЪнА", на който горките стърлингчета са били подложени снощи

 

Страшно преекспонираха нещата. Имаше няколко олигофрени с хитлеристки знаци и фланелката с “No Respect”. Публиката си беше прекрасна. Ние не коментираме изстъпленията на английските хулигани из София и не даваме оценки, че това е цветът на английската нация. Нека те да бъдат малко по-смирени в изказванията, когато става въпрос за България. България е най-толерантната държава.

 

https://www.sportal....php?news=809706

Link to comment
Сподели другаде

Ся и кметът на Лондон дал оценка, че било срам за България. Няма такива лицемерни копеленца като тея бозави рижави приятелчета, голяма част от тях плод на кръвосмешения.

 

Кметът на Лондон защо не си гледа Тотнъм- Арсенал и хвърлените банани, кметът на Лондон защо не си гледа феновете на Милуоп, които пеят по-добре педал, отколкото скаузър, кметът на Лондон защо не видя пасмината, която беше заляла Витошка вчера, която се би помежду си( впрочем фенове на ЛОНДОНСКИЯ Кристъл Палас и намиращия се недалеч от Лондон Брайтън), кметът на Лондон да си набие един фишек в гъза.

Link to comment
Сподели другаде

И ама видиш ли "великия" българин всички други са му виновни ама не и самия той. Цял свят крои план как точно ще свали тая ГРАНДИОЗНА нация, която владее не само Европа ами и половината свят.

Не размишлявате правилно, ако мислите, че това, че ингилизите са пияници и безчинстват, ни оправдава расизма.

Тука както много пъти сме ставали свидетели се ръсят, кой как му е кеф "негър", "маймуна" и подобни, та след като гръмнаха дори медии в Европа ли нямаше тия смехурковци да отидат на стадиона и да направят точно тая простотия. И не ми оправдавайте, че било само "но респект". Много добре се вижда на около 20та секунда на оня клип къде е качил "Ол" как си свиват джучките ония подчовеци и правят маймуснки звуци. Наистина не са били толко хора на стадиона, че да не се чува.

Снощи ударихме дъното. Не само като футбол, но и като нация. Когато цяла Европа и света гледаше, ние направихме така, че да не ги разочароваме. Лъснахме си голите задници. И да. Заради 30-40 човека тая слава ще ни се носи в цял свят.

Честито и на вас дето си ги защитавате.

Link to comment
Сподели другаде

Никой никого не оправдава в случая, но на някои хора им трябваше пиар акция с неясни цели. Проблемът с организираните фенове, които не са повече от 500 човека в цялата страна не е от днес и от вчера. Той не може да бъде разрешен само от БФС. Смисълът на цялото упражнение вчера от страна на англичаните беше да вдигнат врява до небето. Дойдоха подготвени само с тази единствена цел. Пак питам защо французите не направиха същия цирк, при положение, че отборът им е доста по-цветнокож?

 

Как така англичаните се подготвят за акцията вчера от 3 месеца? Как така вся и всьо се изказваше още от мача в Лондон, че ще напускат терена в София? Как така изведнъж всякакви политици се изказаха? Ако мислите, че в това вчера не бе намесена политиката и конкретно напускането на Европейския съюз, за мен жестоко се лъжете. Та тези хора искат да напуснат Съюза основно заради поляци, румънци и българи, които по НИКАКЪВ начин не смятат за равни на себе си. Може да го видите навсякъде, пък после говорете колко са толерантни. Вчера навсякъде преобладаващиет коментари бяха, българите кога ще се приберат от този мач, защото няма кой да ми измие колата, измие чиниите и неща от този сорт.

Link to comment
Сподели другаде

Като сме знаели,че сме нарочени то има определени мерки които можеше да се вземат.Повече полиция и незабавно изкарване на които и да се усмели да се обади по този начин.

Изложихме се много , дано ви е готино вече.

Link to comment
Сподели другаде

Боби е пътник, направо си го сготвиха с тая провокация. Въпросът е, че няма да се запомни като ликвидатора на българския футбол, а като изкупителната жертва от зле-скалъпен расистки скандал. Той по-удобна възможност да се оттегли няма да има.

Link to comment
Сподели другаде

Готино ми е, щото англичаните са расисти, ксенофоби сами по между си вътрешното население и избиват комплексите си навън към другите, готино ми е щото след няколко месеца ще излезнат от ЕС както сами пожелаха, но без сделка и ще си го набият четвъртит. Готино ми е понеже министър-председателят им е освидетелстван от психиатрично заведение.

Link to comment
Сподели другаде

Няма по-гнусна нация в света. 1 месец ореваваха света заради 1 човек дето издавал маймунски звуци. Никъде обаче не се спомена, че уродите са наричали нашите "цигани" . И с тия циркове вчера окончателно ни лепнаха етикет "расисти". Само родоотстъпник може да защитава бритиш джендърите в момента.

Link to comment
Сподели другаде

Снощи ударихме дъното. Не само като футбол, но и като нация. Когато цяла Европа и света гледаше, ние направихме така, че да не ги разочароваме. Лъснахме си голите задници. И да. Заради 30-40 човека тая слава ще ни се носи в цял свят.

 

Аз как ударих дъното? Майка ми, баща ми? Как нацията, която е спасила евреите си през ВСВ, или нацията, която се е държала най-човешки с колониалните френски части през ПСВ ѝ бил лъснал задника? Заради 30-40 недорасли говеда от София-Запад?

 

И кое е по-лошо? 30-40 души от 20000-на агитка да препсува някого (О, Боже, опази да не му нараним чувствата) или 300-400 от 4000-на агитка да трошат бутилки, да серат по публични места?

 

 

Лъснал ни бил задника??? Аре по-полека с тия определения.

Link to comment
Сподели другаде

Аз как ударих дъното? Майка ми, баща ми? Как нацията, която е спасила евреите си през ВСВ, или нацията, която се е държала най-човешки с колониалните френски части през ПСВ ѝ бил лъснал задника? Заради 30-40 недорасли говеда от София-Запад?

 

И кое е по-лошо? 30-40 души от 20000-на агитка да препсува някого (О, Боже, опази да не му нараним чувствата) или 300-400 от 4000-на агитка да трошат бутилки, да серат по публични места?

 

 

Лъснал ни бил задника??? Аре по-полека с тия определения.

 

Лъска и то яко, да. Щото както повечето тука знаем и предполагаме, че ще има нещо такова, властите същата работа и както каза колегата по-горе нито заглушихме, нито бяха взети някакви мерки после.

Да не говорим, че също сме толкова расисти като седим и си мълчим.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...