Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

Ози и Стойко...тия според вас за свирки ли се упражняват или правят маймунски звуци?d574a14cd5cfa18e85cd982d5a83ae04.jpg

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Въпросът е дали се е чуло нещо. Досега не съм видял клип в който да се чува, и отделно освен Стойко питах още 3ма били на мача и те ми казват, че не са чули нищо. Между “ууууу” и “у-у-у” разликата не е голяма и когато си решен да чуеш нещо, много е вероятно ”да го чуеш” наистина, даже както е и в случая може и по устните да го прочетеш както ти изнася.

Аз не отричам, че най-вероятно е имало нещо такова, ама колко се е чуло на терена е друг въпрос. Със сигурност ако бяхме хитри и имахме камери срещу англичаните щяхме да чуем не по-малко обиди.

 

П.с, това е като в мача на нашия с Кличко, дето от Българи юнаци някои чували - Ю наци.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

А, канарчета са, но се дегизирали, да натопят Локото. :sarcastic:/>

 

А м/у другото, Пуки пука и за Финландия. Скрит талант ще се окаже това момче.

Не, не са канарчета, бивши военни са и модерни паравоенни, представители на Френския легион, обикалят по 500 човека и са държава в държавата.

 

 

Постнах я просто, за да се видят как англичаните си пишат някакво фантасмагории за сензацията, никой не отрича, че бяха на едно място със София Запад вчера в сектор Б.

 

Не знам дали е хубаво това, че Пуки вкарва, означава, че трябва да се излагаме на финалната четворка от Лигата на нациите.

 

А стане ли някакво чудо там ми е бедна фантазия колко ще ни гаврят на Европейското, при положение, че с Бербатов, Мартин и Стилиян са ни направили криви едно време.

Link to comment
Сподели другаде

Шотландия ще срещне в домакинския си полуфинален плейофф най-желания и удобен съперник -

България. :) Това стана с помощта на Пуки и гърците, които днес взеха първа победа, не като нас.

Другия бараж ще е Норвегия - Сърбия

Link to comment
Сподели другаде

Шотландците ще берат ядове с нас според мен като им гледам представянето последните мачове, до тогава много неща ще са се променили в нашия национален, така че си мисля и за нас е по-добрия съперник от другите два.

Link to comment
Сподели другаде

Шотландия ще срещне в домакинския си полуфинален плейофф най-желания и удобен съперник -

България. :)/> Това стана с помощта на Пуки и гърците, които днес взеха първа победа, не като нас.

Другия бараж ще е Норвегия - Сърбия

 

Не е видена тази, сърбите като нищо може да се изстрелят директно.

 

Иначе след като преди 3 дена им изравниха в последната минута, този път испанците изравниха в нея за да се клсаират.

 

Ето едно обективно мнение от английската преса за техните изцепки и отношението на ФА към тях, различно се реже с двоен аршин - https://www.theguard...rs-barney-ronay

Link to comment
Сподели другаде

сърбите като нищо може да се изстрелят директно.

 

Португалия има да играе с Литва и Люксембург, а сега води с 1 т и предимство в преките двубои.

Сърбите ще играят с Люксембург и Украйна като домакини.

Link to comment
Сподели другаде

Португалия не са ли класирани вече директно заради лигата на нациите? а следователно сърбите ще вземат тяхната квота, ако са трети в групата?

 

не, който стане 3-ти ще играе на бараж.

Link to comment
Сподели другаде

Шотландия ще срещне в домакинския си полуфинален плейофф най-желания и удобен съперник -

България. :) Това стана с помощта на Пуки и гърците, които днес взеха първа победа, не като нас.

Другия бараж ще е Норвегия - Сърбия

Това не е точно така. Отборите, които не са спечелили групите си в Лигата на Нациите не се знае в кой поток ще отидат. https://en.wikipedia...fying_play-offs Ако се запазят така нещата, ще има жребий, който ще прати 2 отбора от България, Израел и Румъния в потока на Лига А (защото там няма 4 отбора, които не са се класирали директно), а останалия отбор ще играе с Шотландия.

 

The qualifying play-off draw will take place on 22 November 2019, 12:00 CET, at the UEFA headquarters in Nyon, Switzerland.[12] The draw will determine the play-off paths which the non-group winners will participate in

 

Португалия не се класира директно за Евро-то, те просто спечелиха цялата Лига на Нациите.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Без него вярно изглеждат по-завършен тим ,липсват излишните маймунски дрибълчета ,директен футбол и 4-0 за 30мон.Май нашата загуба с 4-0 там мене толкоз слаб резултат.Англия с 5-0 срещу Чехия същото 5-1 Черна гора преди това.Ако срещнат някой от силните са ми интересни какво ще направят

Link to comment
Сподели другаде

Eм. виж каква атака имат само.

 

Англичаните състав с толкова много играчи, които могат да играят футбол не са имали от 90-та година сигурно.

 

Какви бекове само, атаката им е бомба, имат и халфове като Мадисън, Окса, Маунт. Отдолу им идват играчи като Одой и Фоудън.

Вадят поколение, което не мрази да играе с топката.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...