Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

Все още не е късно да се включите в играта с прогнозите. Ще трае само месец, така че докато ви стане скучно и ще е свършила.
Желаещите може да се включат през този линк - https://www.superbru.com/euros_predictor/pool.php?p=12338746

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Тези мрежи на вратите на шестоъгълници вместо на квадратчета са ми се набили в главата още от Италия '90. Лятото след 1-ви клас когато си правех футболни рисунки, мрежите на вратите задължително бяха такива. И сега, 31 години по-късно, пак изглеждат много яко.

Иначе може междувременно да е имало такива мрежи на вратите, но не съм им обърнал внимание.

Link to comment
Сподели другаде

И на последното във Франция бяха такива, в Бразилия и Русия на Световните също.

Де Бройне пропуска утре за Белгия, още се възстановява от контузията получена на финала с/у Челси.

Link to comment
Сподели другаде

Ебахти бездарното съдийство. Чиста дузпа не им дадоха на италианците, но върхът беше когато страничният вдигна засада при пас от корнер. Дано има някакво друго обяснение, иначе е абсурдно. 

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, Dacheff said:

Чиста дузпа не им дадоха на италианците

Коя ситуация имаш предвид, според мен всичките отсъждания бяха правилни.

12 minutes ago, Dacheff said:

върхът беше когато страничният вдигна засада при пас от корнер.

Това и аз го забелязах и е доста интересен казус. Вдигна я, защото този, към когото беше насочена топката беше извън игрището. От една страна, при корнер няма засада. Обаче това е защото топката е на аутлинията. А този беше извън игрището, така че няма как да не е в засада. Имам двама познати странични съдии, сега ще ги питам. Единият даже беше на мача вчера.

Link to comment
Сподели другаде

Няма значение къде се намираш, от директен пас от тъч, аут и корнер няма засада по правилник. Не се гледа дали си по-напред от топката. Вчера го проверих в правилата, винаги е било така. 

Единствено ако е свирил фал, че играчът е бил извън полето, но си вдигна като за засада, а после и главният вдигна ръка като за засада. Но може все пак да е било фал. 

Иначе третата ситуация беше дузпа, щото ръката му си беше почти на 90 градуса спрямо тялото. Освен да не са я дали, щото италианецът я ритна от сравнително близко, не знам. 

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Освен да не са я дали, щото италианецът я ритна от сравнително близко, не знам. 

Точно това е. Според мен това не е дузпа по новите правила, защото е неумишлена игра с ръка, без време за реакция.

Link to comment
Сподели другаде

32 minutes ago, Dacheff said:

Единствено ако е свирил фал, че играчът е бил извън полето, но си вдигна като за засада, а после и главният вдигна ръка като за засада. Но може все пак да е било фал. 

Eто го отговорът на съдията:

Quote

някакъв вид нарушение за нпсу защото е забранено да седиш извън терена.

 

Link to comment
Сподели другаде

Това правило за нарушение ако си извън терена, мисля че е измислено точно заради засадата. Ако има пряк свободен, може да стоиш до вратата, зад линията и да влезеш бързо после.

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Първо без разрешението на съдията напуска терена, след това влиза, а отгоре на това играе и с топката.

С поредната промяна на правилника за игра с ръка такива като тази вчера не би трябвало да се свирят, но да видим в Англия как ще тълкуват правилника.

Неко и Уилсън резерви за Уелс, Шакири - титуляр.

Link to comment
Сподели другаде

След малко Шакири срещу бившите ни Дани Уорд и Джо Алън,

като на пейката седят Хари Уилсън и някой Уйлямс  🙂

 

Предлагам да даваме прогнози кой наш играч ще играе най-късно на Еврото.

Аз залагам на Тиаго. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, baivan said:

След малко Шакири срещу бившите ни Дани Уорд и Джо Алън,

като на пейката седят Хари Уилсън и някой Уйлямс  🙂

 

Предлагам да даваме прогнози кой наш играч ще играе най-късно на Еврото.

Аз залагам на Тиаго. 

Бай Иване аз залагам на Жота .

Link to comment
Сподели другаде

59 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

Баси, колко е гадно да си в сесия и да има Европейско или Световно :sarcastic:

В края на моя 1-ви курс световното по време на сесията беше в Япония и Южна Корея. Мачовете започваха от 9 сутринта.

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Stojkica said:

В края на моя 1-ви курс световното по време на сесията беше в Япония и Южна Корея. Мачовете започваха от 9 сутринта.

Поне в Катар, като е извращение, провеждащо се от края на ноември до декември, ще мога по-спокойно да си го гледам :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Солидно представяне на Емболо обаче има вина за равния резултат. Имаше ситуация през второто полувреме когато защитник се опитваше да му свали фланелката, но Емболо вместо да се свлече като чувал с картофи от ремаркето на ЗИЛ се направи на мъж и се задържа прав, за да подаде на съотборник. За мен абсолютна дузпа, но нито съдията, нито ВАР реагираха адекватно. Вероятно е пуснат авантаж, но за мен такава ситуация си се свири одма!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...