Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

50 minutes ago, Stojkica said:

Абе той може да е шампион на нещо, ама това нещо е много далеч от футбола.

Групата ще си я вземат без проблем, после идва домакински 1/8 финал срещу Германия или Франция на Уембли. Срещу Германия биха били фаворити с малко, срещу Франция е 50/50 или айде, 55/45 за Франция, защото ако се стигне до дузпи, англичаните със сигурност губят. Тук ако го вземат този мач, ще са фаворити на 1/4 финала и после се прибират обратно на Уембли. Домакинското им предимство може да бъде решаващо. Но не мисля, че Саутгейт има капацитет да настрои отбора си за 7 безпогрешни мача, те ще метнат парцали, марцали и т.н. само при една издънка в групата.

При тях безпроблемно няма, дори на предното не успяха да я спечелят и Уелс ги изпревари, а в не малко случаи не са минавали и групата. Все пак като домакини не мисля че се допуска възможност да отпаднат, но спечелването на групата няма да им е толкова лесно - може би освен, ако днес не започнат с една убедителна победа.

Link to comment
Сподели другаде

Дузпата е ок, но това с засадата е кофти. Ти си сигурен, че има засада, но пък ти казват играй до сигнал от рефера. На страничния му викат вдигни чаааак като вкарат. Топката лети към човека в засада и защитника трябва за миг да реши чистя ли или оставям, а отзад нападателя дебне в засада. Следва нескопосано докосване и изведнъж абра кадабра Луканку не е в засада. Уот дъ фак??? И без това Белгия щяха да ги ударят, но този гол беше несправедлив!

Link to comment
Сподели другаде

Без Грийлиш няма да прокопсат. Маунт е страхотен футболист, направи супер сезон, но няма това влияние като тоя от Вила. Като характер също са различни. Грийлиш е сигурно най-голямото дупе и пердре в този им отбор, това в положителен смисъл.  

Чисто технически е един от най-добрите във ВЛ, а и света. На него без фаул топката не му взимат. Не случайно е с разлика най-фаулираният в лигата. Да не говорим за фетиша към Трипер, който само и само да е на терена и ляв без заигра, а Чилуел даже и на пейката не беше днес. 

Link to comment
Сподели другаде

9 minutes ago, AllorNothing said:

....

 

Гърлиш не е перде, не знам какво си гледал. Той се ядосва, като някой му развали прическата. А за най-големо дупе  - така изглежда, защото буквално носи юношески размер екип и задните му части изпъкват.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, blunt said:

 

Гърлиш не е перде, не знам какво си гледал. Той се ядосва, като някой му развали прическата. А за най-големо дупе  - така изглежда, защото буквално носи юношески размер екип и задните му части изпъкват.

Под перде се разбира да не му пука срещу кого играе.  Нещо което примерно за Стърлинг в мач на елиминации би се случило. 

 

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, AllorNothing said:

Под перде се разбира да не му пука срещу кого играе.  Нещо което примерно за Стърлинг в мач на елиминации би се случило. 

 

Твърде рано да се каже. Засега е играл само в малки отбори и предимно в ЧШ.  А за Англия е направил точно 0 засега.

Link to comment
Сподели другаде

Какъв играч само!!!

Оставихме да си тръгне без пари един разкошен играч!

Като гледам Холандия и съм със смесени чувства-казвам си хей тук има наши играчи и две секунди по късно-дръжки!-Джини вече не е наш а "голямото батко"се възстановява и не играе...

Сигурен съм,че ще вземем халф на позицията на Вайналдум,въпроса е дали този халф,ще може да ни даде това което ни даваше Джини....

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък тоя дясното им бекче не бих го върнал за резерва на Трент. А Вайналдум тука как стреля, а при нас все едно има анемия - директно дава пас на противниковия вратар.

Link to comment
Сподели другаде

Очевидно е че Холандия в момента няма добро поколение. Основният им нападател е Депай, който не знам дали помните къФ палячо беше на торището. Просто не могат, а аз винаги съм ги харесвал. Щом Джини им е голмайстора... 

Link to comment
Сподели другаде

Защото при нас играе така че да гледате как Салах има 15 положения на мач....Вайналдум е доста добър атакуващ футболист, при нас беше скопен и натоварен с различни функции...

Link to comment
Сподели другаде

Аз си признавам, че Вайналдум ме изненада доста. 

На 100 % съм сигурен, че съм му гледал всички мачове за нас.  На такова ниво не съм го виждал. Дори и с Барселона.

Така е обаче. Всеки треньор си има виждане за даден играч, позиция или  дейност в играта. 

Явно при тях си е Меси. 

Много силен мач за Джини. 

Link to comment
Сподели другаде

Aз съм впечатлен освен от Джини и от Дензел Дъмфрис. Това момче, с тая игра няма да е дълго още в ПСВ. Иначе, защитата им е доста палава без титана ВВД и без Де Лихт, който дано е на линия за следващите мачове. Симпатизирам на лалетата и очаквам добро представяне от тях на първенството. Браво и на бай Горан днес. Макетата, вероятно ще им напълнят кошницата и в другите два мача, но Пандев, го закара тоя отбор на еврото и на 37 г. отбеляза първия им гол. Може вече да му направят и статуя в Скопие. Поне е реален техен герой, а не както другите им паметници на личности,откраднати от нашата история или тая на гърците!

Link to comment
Сподели другаде

Последните 2 мача вчера си бяха най- добрите на първенството до момента. Аз ще си стискам палци на аутсайдерите както обикновено, но от големите отбори ми се ще да спечели някой от Нидерландия и Белгия, останалите грам не са ми симпатични. Пък и "лалетата" винаги са играли приятен атакуващ футбол, без много сметкаджийство.

Link to comment
Сподели другаде

Твърдо за Испания съм, но ако не са те искам някой, който не е печелил титлата да е. Белгия, Хърватска или Финландия например. Не искам Русия, С. Македония, Турция(по политически причини), Италия и Англия(по естетически причини) да станат. 🙂 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...