Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

1 minute ago, Kimi said:

Очаквам сравнително лесна победа за Франция, колкото и да са ми антипатични.

На световното бях сигурен, че ще го вземат, ама сега имам някакво усещане, че има нещо ненаред с атмосферата при тях.

Все пак победата за тях е най-логично.

Иначе и аз ги ненавиждам, меко казано, така че Sieh.

Link to comment
Сподели другаде

Явно всички това се чудим хахах..но пак макар и кощунство да звучи по-добре Жоро Драгоев от някой още по-голям ретард от БНТ тип Ивайло Мексикото 😃

Link to comment
Сподели другаде

Явно всички това се чудим хахах..но пак макар и кощунство да звучи по-добре Жоро Драгоев от някой още по-голям ретард от БНТ тип Ивайло Мексикото 
Защото Мексикото ще коментира Копа Америка или Световно, къде го виждаш на Евро? Неговият отбор го няма тук ;)

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

В отбора на Германия имаше поне няколко играча,които бяха не особенно  заинтересовани и даже леко отегчени. 

"Кучето скача според тоягата."Явно факта,че Льов го е  удрил на уволнение се е отразило и на играчите.Кай Хаверц и турчина с бяла фланелка бяха скандални.

Сигурен съм, че при следващият мениджър отношението на играчите ще е друго. 

По повод на Драгоев: 

Пичове не е за вярване как един човек може да настрои срещу себе си за 90мин. толкова много народ.....-предполагам е некав талант......

Link to comment
Сподели другаде

Брей, направи ми впечатление, че в отбора на Франция, бяха преизпълнили квотата за бели играчи. Цели шест, стартираха като титуляри.(Лорис, Павард, Ернандес, Рабио, Гризман и Бензема). Толква светъл отбор, не са имали сигурно от 90те насам. 🙂

Link to comment
Сподели другаде

Обаче тоя Мбапе си е бахти играчът. Второто Франция три пъти минаха центъра като два от тях Мбапе беше в основата. Супер як гол вкара, но правилно му го отмениха, де. Изродията беше като тръгна зад центъра и сигурно едно 15-20 метра зад защитника и го изпревари в рамките на следващите 40-50 метра. 

Link to comment
Сподели другаде

Жалко е, че Германия нямат играч като Клозе или Марио Гомез и се налага да играят практически без нападател. Те затова имаха и 1 точен от 10 удара. Друг щеше да е развоя с един от тия двамата отпред, според мен, ама то е така вече 3-4 години. 

Link to comment
Сподели другаде

Програмата за втория кръг

Сряда
 

в Санкт Петербург 23px-Flag_of_Russia.svg.png
16.06 - 16:00 - Финландия - Русия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png

в Баку 23px-Flag_of_Azerbaijan.svg.png
16.06 - 19:00 - Турция - Уелс 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
в Рим 23px-Flag_of_Italy.svg.png
16.06 - 22:00 - Италия - Швейцария100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png

Четвъртък

в Букурещ 23px-Flag_of_Romania.svg.png
17.06 - 16:00 - Украйна - Северна Македония100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
в Копенхаген 23px-Flag_of_Denmark.svg.png
17.06 - 19:00 - Дания - Белгия 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
в Амстердам 23px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png
17.06 - 22:00 - Нидерландия - Австрия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
Петък

в Санкт Петербург 23px-Flag_of_Russia.svg.png
18.06 - 16:00 - Швеция - Словакия 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
в Глазгоу 23px-Flag_of_Scotland.svg.png
18.06 - 19:00 - Хърватия - Чехия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
в Лондон 23px-Flag_of_England.svg.png
18.06 - 22:00 - Англия - Шотландия 50px-Nova_logo_2011.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
Събота

в Будапеща 23px-Flag_of_Hungary.svg.png
19.06 - 16:00 - Унгария - Франция 100px-BNT_1_logo.svg.png50px-Diema_logo.png
в Мюнхен 23px-Flag_of_Germany.svg.png
19.06 - 19:00 - Португалия - Германия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
в Севиля 23px-Flag_of_Spain.svg.png
19.06 - 22:00 - Испания - Полша 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Също, като на световното Франция ще си станат шампиони без проблем. Имат най добрия и най сработения отбор. С италианската тактика на Дешан ще си бият наред за съжаление. Не ги харесвам, но няма как да кажа на черното бяло. Вкарат ли първи гол мача свършва и само не се знае с колко ще бият. Погба и Канте са най силната двойка халфове на това първенство. 

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, IVasMan said:

Също, като на световното Франция ще си станат шампиони без проблем. Имат най добрия и най сработения отбор. С италианската тактика на Дешан ще си бият наред за съжаление. Не ги харесвам, но няма как да кажа на черното бяло. Вкарат ли първи гол мача свършва и само не се знае с колко ще бият. Погба и Канте са най силната двойка халфове на това първенство. 

Точно за Франция може да се каже на бялото, че е черно

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, Dacheff said:

Обаче тоя Мбапе си е бахти играчът. Второто Франция три пъти минаха центъра като два от тях Мбапе беше в основата. Супер як гол вкара, но правилно му го отмениха, де. Изродията беше като тръгна зад центъра и сигурно едно 15-20 метра зад защитника и го изпревари в рамките на следващите 40-50 метра. 

 

Мбапето е малко като Бейл. Като има пространство е бог, като е сгъстено и е на постепенна атака, почти не му се чува името. 

 

П.П.

Бих казал, че Канте е най-силната двойка полузащитници на Еврото. Ония лольо Погба той е като на тренировчица. Някой и друг несериозен финт, анемичен сгрешен пас, начало на конта след негова загубена топка.  Канте го покрива и него

Link to comment
Сподели другаде

Гледах портокалците и снощи тоя титаничен сблъсък фра - гер. С уговорки и не знам кой къде ще среща, това са отборите на европейското. 

Имат отбори та дрънка тия типове. Не знам как ще се случват нещата, не знам и кои ще са приятните изненади от групите ама може да им катурване на портокалците, но тия френчита снощи изглеждаха заплашително. Всичко се тушираше, голям контрол в средата и тия дълги топки към мбоп-мбоп, мале.. 

Поне е интересно тая година още в групите.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...