Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Нямах впредвид френския, а нашия си - вечния. Ядосаха го клетниците от кенефа и чернодрешковците.

Тоз Лапалайнен дали няма български корени.

Неко и Уилсън отново резерви за Уелс, Кабак и той.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, fishek said:

Гледах портокалците и снощи тоя титаничен сблъсък фра - гер. С уговорки и не знам кой къде ще среща, това са отборите на европейското. 

 

Аз съм последния човек, който си мисли за конспирации.

Но тук си мисля, че вече има нещо.

Трите най-добри отбора в Европа в момента,последните два световни и последния европейски шампион натикани в една една група.

Искат от Уефа/Фифа финал измежду някой от тези и това си е

 

пп. Даже незнам как е възможно да са в 3 различни урни.

Бай Иване/ S.Gerrard малко помощ

Link to comment
Сподели другаде

Това кой отбор в коя урна е зависеше от представянето им в квалификциите. 6 от 10-те отбора спечелили групите си с най-много точки бяха в първа урна - Белгия, Италия, Англия, Германия, Испания и Украйна. Останалите 4 отидоха съответно във 2-ра урна - Франция, Полша, Швейцария, Хърватия. По същия начин и завършилите на 2-ро място, най-добрите 2 допълниха 2-ра урна - Холандия и Русия, следващите 6 отидоха в 3-та - Португалия, Турция, Дания, Австиря, Швеция и Чехия, и последните 2 - Уелс и Финландия заедно с 4-те спечелили баражите в 4-та.

Link to comment
Сподели другаде

23 hours ago, HardRedRock said:

Тази вечер някак ме влече към дойчовците...Така, че аз ще бъда за дискриминираните белчовци 😉

 

Надявам се още повече и днес за най-светлия отбор от традиционните фаворити

Скуадра  Адзура  (откакто го няма Балотели)

 

0894731001399368219_26825_600x458.webp?t

1934

 

Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, baivan said:

 

Надявам се още повече и днес за най-светлия отбор от традиционните фаворити

Скуадра  Адзура  (откакто го няма Балотели)

 

0894731001399368219_26825_600x458.webp?t

1934

 

Ами а дано. Винаги на всяко Световно или Европейско съм бил за Холандия или Италия. Баща ми е луд фен на Аякс и лалетата от ерата Кройф. Той ме запали по тях. После Бастен, Гулит и тн. А Паоло Роси ме запали по Италия. Обаче ако трябва да избирам то Холандия ми е по - на сърце.

П.п. Тук не споменавам нашите лъвове щото те играят на такива форуми от дъжд на вятър. Иначе се подразбира, че колкото и да са жалки си викам за тях... докато не отпаднат 😉

Link to comment
Сподели другаде

39 minutes ago, HardRedRock said:

 Винаги на всяко Световно или Европейско съм бил за Холандия или Италия...

А Паоло Роси ме запали по Италия.

Специално за теб -  спомен за полуфинала  Италия - Нидерландия 2000 г. след дузпи

и защо (може би) спечелиха.

https://webcafe.bg/retro/shest-duzpi-i-nulev-shans-holandiya-nyamashe-kak-da-znae-za-sreshtata-na-toldo-s-numerologa-alberto.html

 

 и за Паоло Роси,  ако някой не знае, за съжаление

https://bg-voice.com/почина-великият-голмайстор-паоло-рос/

Link to comment
Сподели другаде

Тия хърватите нещо хич ги няма,въобще не им върви играта.

Иначе Ковачич си е играч,винаги със си го харесвал.Още като младок в Интер правеше впечатление,да же имаше и и нтерес от наша страна,но до там.Много я чете играта,а и е техничен и добре изнася топката.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, KrisTerz said:

 силно се надявам по някакъв шанс да отпаднат още в групите.

Има такъв вариант, макар и малко вероятен, ама като им гледам играта повече от осминафинал ще е изненада.За два мача с триста зора вкараха един гол...

Link to comment
Сподели другаде

Има нещо гнило... в Англия.

П.п. Стърлинг е леко трагичен. Явно и там властват някви интереси щом е титуляр и втори капитан. Или просто Саутгейт е изтрещял.

Link to comment
Сподели другаде

На англичаните трябва да им забранят да се появяват на първенства въобще. Хубаво, че на световното им върза с Колумбия и после играха с най-слабия отбор на 1/4-финалите, иначе поредната им надута приказка въобще нямаше да се състои. 

 

Link to comment
Сподели другаде

38 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

На Бобката сигурно това му е била детската мечта- да коментира този сблъсък на голям форум :sarcastic:

Не използва детска, но точно това каза. Поне и някой различен от шотландец се е накефил на този мач. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...