Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Продължавам да си мисля, че Шак има място в нашият отбор. Да не като титуляр и да бъде основна фигура, но играчи които имат добър удар от дистанция нямаме, поне за момента. А се вижда, че в доста мачове срещу по-затворени отбори имаме нужда точно от игрчи с такива умения. Да ти реши 2-3 завързани мача може да ти промени хода на сезона в известна степен. 

П.П. Забравих да отлича Жота в мача от вчера. С гол и асистенция + това, че доста тормозеше отбраната на Германия. Само заради него Португалия не ми беше толкова противна. Няма как да подкрепям отбор, в който играят Роналдо и Фернандеш едновременно. 

Link to comment
Сподели другаде

59 minutes ago, Stivi_G said:

...Няма как да подкрепям отбор, в който играят Роналдо и Фернандеш едновременно. 

Роналдо е един от най-големите футболисти за всички времена, това че ти не го харесваш означава... ми абсолютно нищо. Виж за мангалския палячо съм съгласен. 

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, Robbie B F said:

Роналдо е един от най-големите футболисти за всички времена, това че ти не го харесваш означава... ми абсолютно нищо. Виж за мангалския палячо съм съгласен. 

Колегата не е казал, че Роналдо не е добър футболист, а че не може да подкрепя отбор с него вътре. Което важи и за мен - много ми е противен и винаги ми е било приятно като пада и се цупи и тръшка като дете. Да, добър футболист е ама това в никакъв случай не може да те задължи да го подкрепяш.

Португалците като цяло са доста противно, болшинството. Жота е некъв симпатяга, не само щото е наш, а щото е некъв скромен такъв и не съм го виждал да симулира. 

Link to comment
Сподели другаде

Роналдо е един от най-големите футболисти за всички времена, това че ти не го харесваш означава... ми абсолютно нищо. Виж за мангалския палячо съм съгласен. 
Адаша Дачев ти е отговорил много добре. Аз също смятам, че Роналдо е сред най-добрите за всички времена, но това автоматично не означава, че трябва да го харесвам и подкрепям.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Стана развръзката в таз група - Дания с разгрома над Русия от последни станаха 2-ри и ще срещнат Уелс. Победителя евентуално на четвъртфинал с Холандия. Финландия 3-ти ама с -2 голова разлика трудно ще се намърдат между най-добрите 4.

Белгия - Италия евентуално на четвъртфинал.

Link to comment
Сподели другаде

Да допълня, че Швейцария се класира за следващата фаза като един от третите отбори. Те имат 4 точки, а след днешните мачове, третите отбори в двете групи са с по 3.

Link to comment
Сподели другаде

Чехия, Англия, Франция и Швеция от другите  групи също без значение от резултатите в последните им мачове.

Швейцария имат 2 варианта само - Белгия или победителя от групата на смъртта.

Link to comment
Сподели другаде

Доволен съм, че продължава червения динамит. Заслужаваха го, след гадорията която се случи с Ериксен. В другата група, очаквах повече от Украйна, смятах ги за по класния отбор от Австрия, ама нещо явно не съм познал.

Link to comment
Сподели другаде

Ap04qE2.jpg

 Поредната простотия - Гилмор от Шотландия дал положителен тест, обаче Маунт и Чилуел от англичаните трябвало да се самоизолират, защото след мача камерите ги показали как се прегръщат.

Дембеле от французите е аут от турнира след контузия на коляното получена с/у Унгария.

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, S.Gerrard said:

Стана развръзката в таз група - Дания с разгрома над Русия от последни станаха 2-ри и ще срещнат Уелс. Победителя евентуално на четвъртфинал с Холандия. Финландия 3-ти ама с -2 голова разлика трудно ще се намърдат между най-добрите 4.

Белгия - Италия евентуално на четвъртфинал.

Холандия на осминафинал почти сигурно ще са с Португалия, така че не съм сигурен дали ще опрат до 1/4

Link to comment
Сподели другаде

9 hours ago, S.Gerrard said:

Стана развръзката в таз група - Дания с разгрома над Русия от последни станаха 2-ри и ще срещнат Уелс. Победителя евентуално на четвъртфинал с Холандия. Финландия 3-ти ама с -2 голова разлика трудно ще се намърдат между най-добрите 4.

Белгия - Италия евентуално на четвъртфинал.

За пръв път в елиминационна фаза виждам да играят втори срещу втори. Защо и как се получава, нали принципно играят първи срещу втори. И това с тия трети отбори е най-голямата малоумщина в историята на турнира. Стига ти една победа срещу някакъв слаб отбор, паднал ти се в групата и си готов. Нищо, че в другите два мача може да те бият. Пример - Португалия. Вече са класирани на 99% (не ми се смята честно казано) само заради победата над Унгария, дори и да паднат втори път от Франция.

 

И третите отбори се сравняват спрямо точки и голова разлика помежду си, макар че играят с тотално различни отбори(?!). Третият от групата Австрия, Украйна и Македония ще се сравнява по голова разлика и точки с третия от групата Германия, Франция и Португалия. Е.б.а.т.и. т.а.ш.а.к.а.

Link to comment
Сподели другаде

Не е прецедент, форматът е същият като на световните от 86-та до 94-та като пак е имало 2-ри с/у 2-ри, което е и логично - все пак 1-вите са само 6 отбора, а продължават общо 16, така че и да ги сложат 1-вите с/у 2-рите ще останат 4-те дето са завършили на 3-то място и в крайна сметка тогава ще трябва да ги сложат да играят помежду си. 
Сравняването на най-добрите 3-ти също е по същия формат, макар че смятам по-честно би било да го направят резултатите с/у последния от групата да не се броят, а да сравняват резултатите само с/у 1-вия и 2-рия.

Link to comment
Сподели другаде

Айде започна се с Ковида и несигурността, различните правила в различни държави, смут в тимовете и т.н...Треньора на Хърватска е ядосан от различните правила и ще проведе среща с тима си след като някои от играчите може би не искат да излязат за мача след позитивният тест на Глимор от Шотландия. Някои Англичани ще са в изолация след като са се прегръщали с него, но по тъпото е,че целия отбор на Шотландия го прегръща,а няма слухове те да влизат в изоляция. Пълен миш маш..

Точно след най-голямата "Пандемия" в последните 100 години и след толкова строгите правила за нормалните граждани и съсипването на година и половина от живота на много хора решиха да проведат това Европейско в анмайсе хиляди града в различни държави и да ни го натрият в очите всеки ден?

Това е тотална олигофрения..

Link to comment
Сподели другаде

С толкова договори подписани за милиони ще играят няма къде да отидат - ето англинчаните под натиска да изгубят полуфиналите и финала, днес са увеличили капацитета на Уембли на 75 % и ще има 60 хил. зрители.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, S.Gerrard said:

С толкова договори подписани за милиони ще играят няма къде да отидат - ето англинчаните под натиска да изгубят полуфиналите и финала, днес са увеличили капацитета на Уембли на 75 % и ще има 60 хил. зрители.

Да ,противоречат си правителствата ,даже меко казано се излагат.

Link to comment
Сподели другаде

Отдавна се чудя защо не бяха ваксинирани (дори задължително)  всички национали и хора от щаба им още през април-май, по около 40-50 души.  УЕФА пари има и ваксини вече има в изобилие.

А те вместо това вече близо година си правят само тестове по един-два пъти седмично.

 

Кой мач сега ще е по-интересен?   

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, baivan said:

Отдавна се чудя защо не бяха ваксинирани (дори задължително)  всички национали и хора от щаба им още през април-май, по около 40-50 души.  УЕФА пари има и ваксини вече има в изобилие.

А те вместо това вече близо година си правят само тестове по един-два пъти седмично.

 

Кой мач сега ще е по-интересен?   

Не знам кой ще е по - интересен, но мога да ти кажа, че съм твърдо за Чехия и Шотландия 😉

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, baivan said:

Отдавна се чудя защо не бяха ваксинирани (дори задължително)  всички национали и хора от щаба им още през април-май, по около 40-50 души.  УЕФА пари има и ваксини вече има в изобилие.

Защото в нормалните общества си има ред на ваксиране и всеки ще нададе вой с какво футболистите са по-важни от другите с професията си. Само тук всеки може да се ваксинира, когато си поиска, в нормалните държави си има приоритетни категории чрез план за ваксинация наистина.

Иначе на мен Шотландия и Хърватска ми се струва по-завързаният мач, ама и чехите искам да ги видя как ще изглеждат.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...