Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

Льов отначало ли беше с риза и анцуг или е оцфъкал долните гащи и се е наложило смяна.

Двата потока.

Белгия/Португалия - Италия/Австрия
Франция/Швейцария - Хърватия/Испания

Швеция/Украйна - Англия/Германия
Нидерландия/Чехия - Уелс/Дания

lskQLpn.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Бахти обратите до последно днес!

 

И все пак точно  Луфтвафе ще атакува Лондон ! 

На това се надявах още от началото на турнира. 

Благодаря на всички участници в драмата, а на англетата дупе да им е яко. 

Този път съдията няма да е от СССР, както през 1966.

 

Link to comment
Сподели другаде

24 minutes ago, S.Gerrard said:

За Португалия ги имаше,

Бе де да знам, първата за Португалия и тя си беше бая нелепа, поне от това което се видя на повторенията.Лорис играе с първо с топката и тогава удря тоя Данило.

Link to comment
Сподели другаде

Бахти обратите до последно днес!
 
И все пак точно  Луфтвафе ще атакува Лондон ! 
На това се надявах още от началото на турнира. 
Благодаря на всички участници в драмата, а на англетата дупе да им е яко. 
Този път съдията няма да е от СССР, както през 1966.
 

96790f9fd1bea0ec9302f128582b3362.jpg
И тея ли са от Луфтвафе
Само респект за унгарците


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Сподели другаде

Респект за унгарците, играха много мъжки и в трите си мача и ако не беше случайният гол с рикошет на Герейро в първия мач като нищо можеха да продължат. Германците бяха жалки днеска.

Вчера ми направи впечатление нещо- като така съвсем случайно от всички домакини, които продължават напред само един отбор ще е домакин в 4-ти пореден мач- Англия. Каква огромна изненада и сигурен съм е случайно.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, flyhorse0906 said:

Бе де да знам, първата за Португалия и тя си беше бая нелепа, поне от това което се видя на повторенията.Лорис играе с първо с топката и тогава удря тоя Данило.

Игра, но опасна игра. Първо с юмрук, после и с лакът го удари, а Данило го изпревари за 1-вата топка.

Link to comment
Сподели другаде

7 minutes ago, Kimi said:

само един отбор ще е домакин в 4-ти пореден мач- Англия. Каква огромна изненада и сигурен съм е случайно.

Съвсем малко случайно, защото първоначално трябваше този мач да се играе в Ирландия,

но от там се отказаха заради вируси и го преместиха в Лондон.

 

А за Англия този мач очаквам освен пореден да им е и последен  🙂 

(може и след продължения и дузпи за да им е по-тъжно)

 

Link to comment
Сподели другаде

За мен това Евро до момента е доста по-добро от предните 2. Почти всички групи бяха със супер интрига до последно, получиха се доста равностойни и резултатни мачове. Имаше и драма. 

Аз се радвам, че се получи сблъсък между Англия и Германия. На национално ниво това е класиката във футбола. Да, Бразилия и Аржентина също могат да спорят за подобно нещо, но те на световни първенства нямат такива епични двубои както между англичаните и немците. 

На тях всеки мач им е здрава драма. Ако има двубой, който винаги си струва да се гледа, това е точно между тези две страни. 

Англия имат отличен шанс да играят финал, ако минат през немците. Германия снощи беше трагична и малко не достигна на Унгария да ги елиминира. И англичаните изобщо не са блестящи, но пък са домакини и това им е шанса. 

При останалите двойки не мисля, че има нещо изначално решено и някой отбор без шансове. Дори Швейцария и Австрия не са обречени. Става много интересен шампионат.

 

Link to comment
Сподели другаде

Преди 25 години, Гарет Саутгейт пропусна решаващата дузпа, на полуфинала срещу Германия. Ще успее ли сега да вземе частичен реванш?

You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

Вчерашният мач между Германия и Унгария ми беше "дежа вю "!

Почти през целия изминал сезон отборите срещу които играеше Ливърпул,се бранеха с 10-11 души и ни шиеха на контри...85мин.се опитваш да превземеш крепост и накрая някой с 5мин.атакуващ футбол си те слага в малкия джоб.

Знам,че и този вид игра е част от футболната игра но не е задължително да ми харесва...

Докато гледах вчера как немците се опитват да пробият трипластовата защитна стена,се замислих за Клоп,който докато гледа същия мач обяснява на жена си: 

"-Ето мацка,ето за това се прибирам с главоболие у дома през последните месеци.....почти всеки противник излиза срещу нас по този начин. Аз и момчетата имаме нужда от чук,длето и канго а не от футболна топка за да спечелим този мач...."😉

Link to comment
Сподели другаде

Всички топ отбори са топ жалки. Франция, Испания, Германия, Англия - супер зле. Италия и Холандия малко отстрамват. Португалия и те нищо особено, Белгия ако не им е Де Бройне са на ниво Дания.

Ник'ва идея кой ще стане шампион като ги гледам к'ви са убавци. Немците минаха групата с клизма, очаквам да са на финал. Редовно правят някакви тъпотии в началото на турнирите, на СП2014 играха продължения с Алжир на 1/8-финала, после разбиха Бразилия и станаха шампион. Са пак така - клизма срещу Унгария, а преди това пребиха португалците. 

Link to comment
Сподели другаде

Италия за качествата на футболистите си поединично играе уникално, интересно е срещу големи отбори как ще изглеждат.

 

Французите са супер жалкари с този стил и тези играчи, които имат. Не знам за Унгария, ама те вчера играха цял мач на контра и всичките им положения бяха след извеждащи пасове или от защитници, или от халфове от центъра. На световното не ми бяха толкова антипатични, ама сега не мога да ги гледам.  

Според мен според законите на съдбата и гаврата, която тя си прави, шампионът ще е от по-лесния поток. Англичаните им е вързано на тепсия с тези домакинства да стигнат финал, въпросът е дали могат да бият Германия. След това победителят от двойката пак е с най-слабия четвъртфиналист- шведите или украинците. Холандците не знам колко сили имат, твърде е вероятно е както Чехия, така и Дания или Уелс да има сили да ги катурне.

 

В другия поток ще е голяма касапница и не бих се ангажирал с никакви прогнози. Италианците и гранцузите имат предимство с по-леки 1/8-финалисти и може да е ключово това нататък. А първите реално си почиваха и в последния мач от групата.

Link to comment
Сподели другаде

Редите всички качествени отбори и съответно играчи и ги наричате жалки, но все пак имайте предвид, че точно преди година се поднови сезон 19/20 като 3 месеца  нито си почиваха, нито тренираха, играха през 3 дни. След това последваха ШЛ и ЛЕ, минимална почивка и подготовка и сезон в оптимално кратки срокове. Освен, ако не сте от тези, които ще кажат "ами нали има плащат милиони", мисля че да сложете и умората в общия знаменател.

Link to comment
Сподели другаде

Аз нямах предвид играчите, а стилът на треньора на отбора, който разполага с най-добър състав. И вчера, и с Германия цял мач на контра. 

За умората е ясно, от миналата година съм го написал няколко пъти, че се закачат както всички континентални национални турнири, така и световното и за 3 години тези хора ще са имали има- няма едва 5-6 седмици почивка и контузиите за мен ще зачестяват. 

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, Plovdiv_1926 said:

Аз нямах предвид играчите, а стилът на треньора на отбора, който разполага с най-добър състав. И вчера, и с Германия цял мач на контра. 

За умората е ясно, от миналата година съм го написал няколко пъти, че се закачат както всички континентални национални турнири, така и световното и за 3 години тези хора ще са имали има- няма едва 5-6 седмици почивка и контузиите за мен ще зачестяват. 

Дешан винаги е играл така, той играе само на контри и срещу паркиран автобус отборът му изглежда безидеен

10 hours ago, Dacheff said:

Всички топ отбори са топ жалки. Франция, Испания, Германия, Англия - супер зле. Италия и Холандия малко отстрамват. Португалия и те нищо особено, Белгия ако не им е Де Бройне са на ниво Дания.

Ник'ва идея кой ще стане шампион като ги гледам к'ви са убавци. Немците минаха групата с клизма, очаквам да са на финал. Редовно правят някакви тъпотии в началото на турнирите, на СП2014 играха продължения с Алжир на 1/8-финала, после разбиха Бразилия и станаха шампион. Са пак така - клизма срещу Унгария, а преди това пребиха португалците. 

Така е ама Италия и Холандия бяха в лесни групи, ще видим и те какво ще предложат срещу силен съперник. Иначе другите слабо, да.

Link to comment
Сподели другаде

Неко и Уилсън резерви за Уелс.

Това ЕП с лекота ще счупи рекорда за голове, на предното е имало 108, а сега само след груповата фаза са 94.

Програмата за осминафиналите:

Събота

в Амстердам 23px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png
26.06 - 19:00 - Уелс - Дания 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
в Лондон 23px-Flag_of_England.svg.png
26.06 - 22:00 - Италия - Австрия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png

Неделя

в Будапеща 23px-Flag_of_Hungary.svg.png
27.06 - 19:00 - Нидерландия - Чехия100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
в Севиля 23px-Flag_of_Spain.svg.png
27.06 - 22:00 - Белгия - Португалия 50px-Nova_logo_2011.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg

Понеделник


в Копенхаген 20px-Flag_of_Denmark.svg.png
28.06 - 19:00 - Хърватия - Испания100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png
в Букурещ 23px-Flag_of_Romania.svg.png
28.06 - 22:00 - Франция - Швейцария 50px-Nova_logo_2011.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg

Вторник


в Лондон 23px-Flag_of_England.svg.png
29.06 - 19:00 - Англия - Германия 50px-Diema_logo.png 100px-Diema_Sport_2_logo.jpg
в Глазгоу 23px-Flag_of_Scotland.svg.png
29.06 - 22:00 - Швеция - Украйна100px-BNT_1_logo.svg.png100px-BNT_3_logo.svg.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...