Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

1 minute ago, Plovdiv_1926 said:

И чехите, и датчаните може да създадат проблеми на Англия и Германия на полуфинал.

На Англия - НЕ, само на Германия отчасти.    

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Франк Де Бур е ужасен мениджър. Холандия играха само дълги топки, а Де Лихт се опита да изхитрува и браво на съдиите , че не ги пожалиха. Чехите правят добро впечатление.

Link to comment
Сподели другаде

Червеният картон беше абсолютна подигравка с футбола! Тези педерасти настойчиво искат да убият футбола. Ще им се получава, очевидно.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

31 minutes ago, alex59 said:

Червеният картон беше абсолютна подигравка с футбола! Тези педерасти настойчиво искат да убият футбола. Ще им се получава, очевидно.

 

 

 

Защо е подигравка? Защитника се подхлъзна и умишлено игра с ръка, а беше последен в отбрана. За мен очевиден червен картон за спиране на голова атака. Освен това не съм сигурен, че Шик щеше да вкара или да повтори "подвига" на Мален останал сам срещу вратаря. Можеше Де Лихт да си спести чисто детинската реакция да пипне топката.

Link to comment
Сподели другаде

В нито един момент чехът не владее топката и не е тръгнал към вратата, за да създаде опасност! Топката е ничия! Отгоре има други защитници, които могат да се намесят при нужда. За мен това е сегашното съдийство - всичко друго, освен футбол. Този тъп мужик отряза главите на холандците и съсипа мача. Във футбола има два момента, които са от изключително значение - дузпите и червените картони!  Не можеш да отсъждаш тези две решения на майтап, всяко от тях е като гилотина. За да дадеш червен картон, трябва да си убеден до мозъка на костите, че е заслужен! За да дадеш дузпа е същото.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, alex59 said:

В нито един момент чехът не владее топката и не е тръгнал към вратата, за да създаде опасност! Топката е ничия! Отгоре има други защитници, които могат да се намесят при нужда. За мен това е сегашното съдийство - всичко друго, освен футбол. Този тъп мужик отряза главите на холандците и съсипа мача.

Не схващам логиката ти. Има умишлена игра с ръка. Съдията сбърка и даде жълт картон. Вар поправи грешката му. А кой е виновен на лалетата, че Мален наля гипса минута преди това??? Че Де Бур вкара 2 метра нападател и Джини, Депай и Промес не му центрираха дори един път точно! Момчето не пипна топка. Сигурно съдията им пречеше да центрират...

Link to comment
Сподели другаде

Португалците без Роналдо ще играят много по-добре.  
 

Иначе на мен тоя Ренато ми харесва. Футболист си е. Не знам какъв му е проблемът че не се е наложил до сега.

 

Аз не съм съгласен, че имаше вина на Диаш за гола.

Link to comment
Сподели другаде

11 hours ago, oZZy said:

Аз не съм съгласен, че имаше вина на Диаш за гола.

Една крачка напред и щеше да смали достатъчно ъгъла за да помогне на вратаря...той му остави 3 метра свобода да стреля...

Link to comment
Сподели другаде

За мен и вратаря има вина за гола. Да не беше вратарски, но не мисля, че удара беше "неспасяем" или от прекалено близко разстояние. С други думи, можеше да се намеси по-аделватно и да спаси положението.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Интересен подход от страна на Мартинес, отстрани португалците с играта им отпреди 5 години, когато станаха шампиони. 

Перишич пропуса за хърватите заради положителен тест, Ловрен пък е наказан заради картони.

Link to comment
Сподели другаде

Енрике боклука ще постигне своето. Испания ще отпаднат за удоволствие на каталунските малоумници. Мръсно дьомне! Мората със стъкления поглед и Педри невидимия с пожизнен абонамент. 

Link to comment
Сподели другаде

За автогола не можеш го вини, играят и по-добре - с този състав четвъртфинал ще е успех. И за нас ще е по-добре да отпаднат, Тиаго да направи пълноценна подготовка.

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, S.Gerrard said:

За автогола не можеш го вини, играят и по-добре - с този състав четвъртфинал ще е успех. И за нас ще е по-добре да отпаднат, Тиаго да направи пълноценна подготовка.

Е Тиаго не се е преуморил освен от смяната на хотелите. Педри играе безобразно 4 мач подред и автогола е последното за което човек да се хване. С Мората двамата са покъртителни. А на Енрике му пожелавам да е последния му мач като треньор и да завърши жалкия си живот като зарзаватчия или автоджамбазин.

Link to comment
Сподели другаде

Юрген Клоп:

"Пълна лудост е да отписваш Германия точно в този момент. Играхме добре срещу Франция, а срещу Португалия доминирахме така, както малко отбори са го правили в последните години".

"Да, срещу Унгария се затруднихме доста, но нищо фатално не се случи. Понякога всеки отбор се нуждае от такъв мач. Ще се хвърлим здраво във вторник"

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Дано Мората да си е водил бележки как се прави! Видя се кой е истински лидер в отбора. Аспиликуета е невероятен както обикновено. Гая, Феран и Сарабия също. С 9 играча толкова. И два куфара...

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Сиймор said:

Е Тиаго не се е преуморил освен от смяната на хотелите. Педри играе безобразно 4 мач подред и автогола е последното за което човек да се хване. С Мората двамата са покъртителни. А на Енрике му пожелавам да е последния му мач като треньор и да завърши жалкия си живот като зарзаватчия или автоджамбазин.

Не е ще - то по-добре да играеше, но пак ще получи допълнителни 3 седмици почивка от Клоп и реално ще има 2 седмици подготовка.

Link to comment
Сподели другаде

Чакър смаза хърватите в средата. Абсолютно всяко единоборство беше фал за Испания, няма значение има ли, няма ли, симулация ли е. Неслучайно спести 5 жълти картона за бърцилонъ за едно полувреме на Анфийлд.

Междувременно втора несъществуваща засада.

Link to comment
Сподели другаде

Айде стига глупости! Перфектно водене на мача на Чакър. Хърватите цял мач ритат и блъскат. Дори им спести картони. На Ребич например. А Енрике ще успее да закопае отбора въпреки, че играчите дават всичко от себе си. Извади Феран и Сарабия които бяха заедно със Сезар най добрите, а остави Мората и Педри да поцъкат мастиите мръсни.

Link to comment
Сподели другаде

Фен съм на Испания от 1986 г. и по голям чекиджия като треньор не съм виждал. Този не става и за сервитьор! Толкова глупав и самовлюбен боклук няма на това първенство. Роналдо не е такъв егоист и нарцис дори...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...