Jump to content

Европейско първенство 2020


Препоръчан пост

  • Replies 984
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Не харесвам италианците, но снощи им спукаха шушоните не тия тотално неориентирани неграмотници. 

Стгнаха до финала срещайки берое, славия или монтана, а там де показаха 88 минути нищо. 

Тъпи и смешни ботушари. Кейн е дървото ма първенството, магуайр идиота на първенството, а Саутгейт "съра" без титла, демек също идиот. 

Страшно ми е кеф. Дори съм сигурен, че един безкрайно заблуден тип тука си е изял ташаците от яд, написал е вероятно чувал глупости само и само да се опита да докаже, че тия  шушумиги могат да играят футбол. 

И жабарите не са ми сред любимците, но ечера не им дадоха топката на тия пияници. 

Link to comment
Сподели другаде

On 12.07.2021 г. at 0:54, baivan said:

638-397-floriana.jpg

Тая сега е в хотела на италиянците. Що пара ще заработи.

Да кажа и аз че е по-добре че италиянците победиха. Да вкараш първи на финал още в 2 минута и след това да браниш резултата 88 минути плюс продълженията. Ми сори! Това никой отбор няма да го направи на финал, но ето англетата са способни и на това. Нема да си имат купа още толкова години с това мислене и с тази арогантност и горделивост на тяхната нация. 

Като дете и младеж бях за тях, но ми писна да им гледам "постиженията". А пък последните години създадоха и неприязън в мен, та и в цяла Европа. 

В Англия мислят, че с местен треньор ще постигнат нещо, но това няма да се случи колкото и да опитват, защото мисленето на всички на този остров е много закостеняло. Италиянците на финала не бяха толкова непреодолими, но тия пак си го набиха мощно. От горделивост няма да уволнят Саутгейт и да сложат един можещ чуждестранен треньор.  

Link to comment
Сподели другаде

От над 30 наградени от английския лагер само 6-7 не свалиха медалите си веднага - Джордан Пикфорд, Хари Магуайър, Тайрън Мингс, Аарън Рамсдейл, Сам Джонстън, Рахийм Стърлинг и Джордан Хендерсън, както и селекционерът Гарет Саутгейт.

 

пп. Това по повод разярилата се дискусия, дали е неуважително да се махат медалите веднага след награждаване( не само за този финал)

пп2. Изненадаващо Стърлинг си го е оставил

пп.3  Лично за мен си е грозничко това махане.Не е джентълменско някак си

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Не съм чел мненията тук и не знам какво настроение преобладава относно европейското, но за мен беше безапелационно най-доброто някога (включая световните; САЩ '94 ми е без особени ранни спомени), едва ли докато съм жив ще стана свидетел на нещо по-задоволително откъм зрелище и справедливост. За Италия и Дания без коментар - шапки долу. И двата отбора си бяха в невероятна форма последните три години, но пак се надскочиха и то след толкова дълбоки психологически травми (респективно отпадане от световно и най-сериозна криза в историята + онова с Ериксен). За английския национален отбор наскоро се замислих, че просто не ги понасям още от отпадането им за европейско от Хърватия през есента на 2007, досущ както родните ни бедни мафиотчета от Левски умряха за мен на Герена през май 2013 с прословутия мач срещу Славия. Иначе държавата Англия олицетворява всяко нещо, което ми е противно в човешкия манталитет и в световната политика, такова лицемерие и отвращение към всичко чуждо и по нашите земи няма, дори французите не са чак такова дъно, но са близко; Италия от друга страна е символ на вечност и заедност, на радостта и любовта към живота и играта им в момента го показва нагледно. Ето че понякога съществува инстантна красива карма и то в това толкова изродено и комерсиализирано подобие на най-велика игра... Легендарно първенство беше ей, като по чудо.

Link to comment
Сподели другаде

22 hours ago, Bellamy said:

От над 30 наградени от английския лагер само 6-7 не свалиха медалите си веднага - Джордан Пикфорд, Хари Магуайър, Тайрън Мингс, Аарън Рамсдейл, Сам Джонстън, Рахийм Стърлинг и Джордан Хендерсън, както и селекционерът Гарет Саутгейт.

 

пп. Това по повод разярилата се дискусия, дали е неуважително да се махат медалите веднага след награждаване( не само за този финал)

пп2. Изненадаващо Стърлинг си го е оставил

пп.3  Лично за мен си е грозничко това махане.Не е джентълменско някак си

 

 

 

Разбира се, че е неуважително и грозно бих казал. Да, има разочарование след изгубения финал, но нищо не им пречи да задържат медала още няколко минути на врата си пък после ако искат да го изхвърлят. Това става тенденция на всеки финал. Наистина изненадващо за Стърлинг, като се има предвид какво леке е.

Link to comment
Сподели другаде

On 16.07.2021 г. at 13:46, S.Gerrard(8) said:

Разбира се, че е неуважително и грозно бих казал. Да, има разочарование след изгубения финал, но нищо не им пречи да задържат медала още няколко минути на врата си пък после ако искат да го изхвърлят. Това става тенденция на всеки финал. Наистина изненадващо за Стърлинг, като се има предвид какво леке е.

Грозно е, но поне се явиха на награждаването! Цска-София дори това не направиха...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...